Tema sukurta: 2011.12.29 08:20
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2011.12.29 08:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Man paskutiniu metu kilo klausymas kodel zmones visai nemoka myleti? Net esu girdejas kad Amerikoi yra kursai kaip reikia myleti...
Nors pats turejau 2 merginas su kuriom praleidau po kelerius metus ir aisku buvo visko,na bet as ne apie tai... As niekad realiai neesu mates, kad zmogus vienas kita tikrai myletu. Nei tarp draugu,tevu,giminaiciu, pazystamu ir t.t. Tikra meile esu mates tik garsiuose filmuose, daugumoje rusu.(bet tai tik vaidyba) Vat pavyzdziui, kai turejau suni, tai supratau, kad jis neabejotinai pranasesnis uz moteri. Todel kad suo niekados pradzioi neprisiekines meile, o poto sakys sorry nu bet taip nutiko...,suo visados lauks su dziaugsmu tave begryztancio namo,ir jam nesvarbu ar tu jam neparodai demesio,ar tu kelias para negryzai namo, ir t.t...jis tave myli besalygiskai...Juk jei pamiti nelabai tolima praeiti pas zmones tarp pusavi irgi panasus santykiai budavo.
Nejaugi mes is tikruju visikai atbukom per toki trumpa laika?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 08:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
o kai šuo perkanda šeimininkui gerklę, sudrasko jo vaikus - tai irgi meilė? )) tu čia kažką primalei, netikiu net kad pats tokios "meilės" norėtum. o gal tu vienpusiškai nori? kad tavęs sėdėtų ir besąlygiškai lauktų, o pats tam nenusiteikęs? kodėl sugalvojai, kad būtent tu turi atlikti šeimininko vaidmenį atlikti? tu būk šuva, o mes padresiruosim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 09:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
manau,kad iš tikrųjų dažnai žmonės skuba ir nevisada pasirenka tą antrą pusę,kurią tikrai galėtų mylėti.Ir dar nepamiršk,kad mylėti ir tu turi,o ne vien tave. O gyvūnai..dažniausiai tai tik refleksai,šuo laukia tavęs,nes žino,kad grįžus valgyt gaus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 09:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TavoSaulele
TavoSaulele
Naujokas
na gera tu cia palyginima daviai,, su sunim,,, man toks vaizdas kad pats nemoki myleti, o paskui nori but mylimas, egoistas gal truputi esi ka...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 10:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mmmantas
Mmmantas
Pradedantysis
as pats kazkaip meile nelb tikiu,gal del to,kad niekad dar nebuvau iki ausu isimilejas,nors turejau pana kuri matesi eina del manes is proto ir vis sakydavo,kad mane lb myli ir tai galima buvo matyti is jos visisko atsidavimo man,bet man tos jos meiles buvo perdaug,palikau ja.
Dar turiu gera drauga,jis draugauja su savo drauge jau gan seniai,pasiziurejus i juos abu kartu tai atrodo,kad laimingesniu zmoniu nera,atrodo jie vienas kita vis dar beprotiskai myli po ilgu metu draugystes,jinai jam tokia miela,pastoviai apipila ji graziausiais zodziais,buciniais,apkabinimais ir atrodo visa tai yra nuosirdu,jis jai atsako tuo paciu,visada maniau,kad tarp ju tikra meile,bet...
Bet per sias kaledas budamas kitam draugu rate suzinojau apie ja tokiu dalyku,kad net ausys linko,pasirodo ji duodasi su visais kuom papuola ir kur papuola,ziauru,tai cia ta 'meile'? Dar nzn kaip draugui apie ja pasakyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 10:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TavoSaulele
TavoSaulele
Naujokas
na ir nesakyk nieko, kai ateis laikas patys issiaiskins, o meile keistas dalykas, cia kiekvienam kitaip, svarbiause neprarask pagarbos. ji turi buti abipuse, ir nereik laukst kad paskui tave begtu turi atsakyti tuo paciu, nuosirdumas ir supratimas ja daro stipresne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 10:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mmmantas
Mmmantas
Pradedantysis
sakai ir toliau leist,kad aplink visi juoktusi is mano gero draugo? Kazkaip nesinori,tik nzn kaip jam pasakyt,kad nelikciau poto pats kaltas.o butent viski kiti nesako delto,kad:ai... ikisi liezuvi ir dar pats kaltas liksi.
Na bet prasme tame,kad tai va tokia gali but ta 'meile'
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Who
Who
Patyręs
Meilė seilė - nei nurysi nei išspjausi
Palyginimas su šunimi moterį, tai baisu! Gyvūnai kitokie, nei žmonės, jie besąlygiškai myli šeimininką. O moteris ji netik myli, bet ir nori būti mylima. Dažniausiai žmonės prisižiūrėję tų "tikros meilės" filmų paskuj skundžiasi gyvenimo meile.
Manau meilę reikia netik imti, bet ir duoti! Vertink tai ką turi, ir nelygink su filmais - tai dažniausiai nesąmonių rinkinys ir rašytojo/režisieriaus svajonių kratinys.
O moterys moka mylėti. Lieka tik klausimas ar tu moki mylėt.
Juk kaip šauksi, taip atsilieps
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 10:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
"moterys moka myleti"? Tai ka, vel vyrai kalti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Who
Who
Patyręs
fluoksetinas rašė:

"moterys moka myleti"? Tai ka, vel vyrai kalti?


O ką? Juk vyrai kiaulės :D
Mano žodžiai labiau tinka tam, kuris sukūrė temą. Juk ne visos moterys blogos, ir nevisi vyrai kiaulės. Tiesiog išsiskyrus reikia pagalvoti kas ne taip ir kodėl jie atskirai, o ne lyginti moterį su šunimi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 10:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Tai kad jūs net savęs nepažįstat, remiatės į kažkokius išorinius dalykus, visiškai ignoruodami save pačius, savo tikruosius jausmus, troškimus, potraukius. O meilei būtinai reikia savęs paties, tai dėl to mylėti ir neišeina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Tai gal tu mylėk šunį....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Pats autorius moka mylėti? Visiškai atsidavęs ir besąlygiškai? Nematei tikros meilės? Išties užjaučiu, aš mačiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Aš irgi mačiau... Bet man gražiausia meilė yra tų, kurie pragyvenę kartu daug metų ir tarp jų tvyro šiluma, palaikymas, pagarba. Bet iki to reikia labai daug š šakute iškabinti, kad tokius santykius susikurti.
O pati meilė yra ne tai, ką tu jauti kitam, o tai, ką gali dėl kito žmogaus padaryti nesitikėdamas nieko gauti atgal. Čia trumpai. Nes kiekvienoj poroj kažkas yra vis truputį kitaip, todėl vieno tikslaus apibrėžimo kaip ir nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 14:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mmmantas
Mmmantas
Pradedantysis
Nematei tikros meilės? Išties užjaučiu, aš mačiau.


gal galetum pasakyt kaip ji atrodo? Nes as nesu mates
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Tokia buvo tarp mano senelių. Pragyveno drauge virš 50m. Mirus močiutei, senelis irgi ilgai negyveno. Mačiau kaip jam gyvenimas nemielas be močiutės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 15:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
nu as taip ir maniau, kad jus nieko nesuprasit ka as omeni turejau,Visu pyrma, ta meile kuria jus teigiat, kad esat mate as irgi mates ir su kaupu,bet tas neveza.Nes moteru galvos prikimstos yvairiausio "SH" ta lenva pamatyti beskaitant moteru komentarus kuriose jos labai piktinasi, kad jas palyginau su sunim. As sakau, kad to gyvuno meile yra besalygiska, (as neturiu omenije kad vyras seiminkas, o moteris turi but suo)o zmoniu salygine.Tai jei ta meile salygine tai kokia ta meile. Vienas pasake, kad draugo pora atrode labai grazei,o is tikro viskas ne taip grazu kaip atrodo. Vat apie ka as butent norejau pasakyt, mes i galvas iprogramave tiek daug tokiu "madu" kaip, meiluziai,nepasitikejimas, begales santykiu taisykliu kurias bent viena is ju pazeidus imama galvot apie kita partneri ir visa tai meiles salygos.
Poto jus sakot kad ilgalaikiai santykiai tai tvirti santykiai.Nesakau gal ir yra isimciu bet yra toks dalykas kaip tarppusavio pripratimas,isipareigojimai(VAIKAI<TURTAS) bet tai irgi daznai buna toli grazu ne meile.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Sh tik moterų galvose, o vyrų ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
laukiulaisko, tai kaip tu gali mylėti moterį ar gauti meilės iš moters, jei prieš jas esi nusistatęs, jei jas jau laikai tomis, kurių galvos prikimštos šlamšto?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.29 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neska
Neska
Didmeistris
Mmmantas rašė:
as pats kazkaip meile nelb tikiu,gal del to,kad niekad dar nebuvau iki ausu isimilejas,nors turejau pana kuri matesi eina del manes is proto ir vis sakydavo,kad mane lb myli ir tai galima buvo matyti is jos visisko atsidavimo man,bet man tos jos meiles buvo perdaug,palikau ja.
Dar turiu gera drauga,jis draugauja su savo drauge jau gan seniai,pasiziurejus i juos abu kartu tai atrodo,kad laimingesniu zmoniu nera,atrodo jie vienas kita vis dar beprotiskai myli po ilgu metu draugystes,jinai jam tokia miela,pastoviai apipila ji graziausiais zodziais,buciniais,apkabinimais ir atrodo visa tai yra nuosirdu,jis jai atsako tuo paciu,visada maniau,kad tarp ju tikra meile,bet...
Bet per sias kaledas budamas kitam draugu rate suzinojau apie ja tokiu dalyku,kad net ausys linko,pasirodo ji duodasi su visais kuom papuola ir kur papuola,ziauru,tai cia ta 'meile'? Dar nzn kaip draugui apie ja pasakyt

Kokius vejus tu cia rasai? Jei jau meiliu zodziu sakymas yra ta tikroji meile.. buna zmoniu, kurie labai myli ir jokiu meilybiu ir seilybiu nerodo O kodel tu nutarei, kad jeigu tau is salies ziurint atrodo, kad zmones vienas kita myli ne ta tikraja meile, tai tos meiles ir nera? Juk tu nezinai, kaip jie jaucia ir jauciasi. Vieniems reikia kad meile butu kaip cukrus, kitiems nuo to apsala sirdis ir jiems butina, kad butu ir pipiru.. cia negalima sakyti, kad va cia tie zmones myli vienas kita, o va ten - ne.
O del draugo.. nebuk bobute, kuri kazka suzinojo ir bega draugui pasakoti. Nesikisk.. Jei kazka pamatysi savo akimis galesi zinoti, kad taip yra, o kai nuogirdos.. net pats nieko dorai nezinai, o jau bandai isikisti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai