Tema sukurta: 2008.05.13 14:24
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2008.05.13 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mergina20
mergina20
Naujokas
noriu išsipasakoti,pasidalinti savo patirtimi.
mokydamasi vidurinėje turėjau dvi geriausias drauges,tada jos man atrodė geriausios ir niekada nebūčiau pagalvojusi,kad draugai taip gali išduoti. iki 8kl mes puikiai sutarėme. perėjome kartu mokytis į kitą mokyklą. visą tą laiką aš buvau gera mokinė,sėdėdavau namie ir grauždavau knygas,nesidomėjau vaikinais,neidavau į šokius,nesilankydavau klubuose,man rūpėjo tik geri pažymiai,bet nepaisant to aš visada buvau gero būdo ir draugiška,geriausiai sutardavau su vaikinais tad pagrinde jie ir buvo mano draugai,bet niekada nei tarp jų nei tarp manęs nebuvo jokių meilių,man tai net nerūpėjo,aš net pirmą kartą pasibučiavau būdama 17m.
kartą mano 'draugės' išsitempė mane pasivaikščioti,toje pačioje kompanijoje buvo vienos iš jų brolis,tą vakarą pirmą kartą pasibučiavau,neneigsiu,man patiki,bet net nenutuokiau,kaip tai pakeis mano gyvenimą, drauges pažinojau daug metų tad ne kartą girdėdavau kai jos apkalbėdavo kitas merginas,kad tos paleistuvės,prasideda su visais vyrais ir pan nors to tikrai ir nebūdavo. naujojoje klasėje 'draugės' pradėjo apkalbėti ir mane,va,atseit aš laižausi su jos broliu visiem matant,nauji klasės draugai mūsų visai nepažinojo tad tikėjo viskuo ką išgirsdavo,aš net nenutuokiau,kad jos man negirdint kalba,kad esu ku*va,nors tuo metu dar buvau ir nekalta. pradžioje pykau,kad jos kažką klbą,bet niekaip nesupratau ką,niekas man tada nepasakė,kad esu laikoma pasileidėle. buvau per daug atlaidi ir naivi,jos man meluodavo išsijuosiusios,vaidindavo gerutes,o aš ir patikėjau,atleidau..
buvo vienos gimtadienis,dalyvavau ir aš,nors nei gėriau nei rūkiau,bet tiesiog šmaikštavau,stengiausi gerai leisti laiką. po šventės man reikėjo grįžti namo 'draugė' pasakė,kad mane parveš jos pusbrolis,sutikau nret neįtardama kas gali atsitikti. įsėdau į mašiną ir tą vakarą namų nepasiekiau. tas vaikinas ir dar keturi jo draugai nusivežė mane į kažkokį butą,norėjo paimti jėga,buvo pirmas aukštas,tad iššokau pro langą,bėgau aplinkiniais keliais tikėdamasi kad manęs neras...bet...pasivijo ir rado...tada jie buvo 3..pabėgti nepavyko...buvau mušama,prievartaujama...grįžusi namo bijojau kam nors apie tai prasitarti tik aprėkiau 'drauges' kurios man tepasake:juk tu ku*va tau taip ir reikia. jaučiausi sugniuždyta,praradau savo nekaltybę su gyvuliais,kurie turbūt merginą gali paimti tik per prievartą.
nuo tada mano gyvenimas virto pragaru,bėgau iš pamokų,nes nebegalėjau ištverti patyčių, 'draugės' kaip tik galėdamos mane užgauliodavo. telefonu netilo skambučiai,vis skambindavo nepažystami vyrai,vienu tikslu kad pasimylėti. verkiau naktimis,norėjau nusižudyti,bijojau net eiti namo po pamokų nes tie kurie su manimi taip žvėriškai pasielgė persekiodavo mane,vadindavo necenzūriniais žodžiais,tapau visų pajuokos objektu.
buvo be galo sunku,nesinorėjo nieko,nebesupratau kas vyksta,vaikščiojau su ratilais po akimis,nes naktimis nemiegodavau vis verkdavau ir klausdavau savęs kodėl ir už ką,juk buvau tik naivi mergaitė...
nežinau iš kur atsirado jėgų atsitiesti,galbūt todėl,kad artėjo egzaminai,norėjau jiems pasiruošti.pasisekė.gerai pabaigiau 12kl.mano ir 'draugių' keliai išsiskyrė,nebegirdėjau jų ir klasės draugų pašaipų.
ši istorija tesėsi 3m papasakoti tai ką išgyvenau per daug sunku. baigusi mokyklą įsidarbinau,esu mėgiama ir gerbiama tarp kolegų,daug laiko skiriu darbui,padedu mokytis sesei,bet vistiek retai išeinu pasivaikščioti po savo kaimą,kamuoja baimė,per tą laiką viskas aprimo,tie kurie mane persekiojo dauguma iš jų išvykę svetur,o ir mane retai mato,galbūt todėl ir atstojo,o gal dėl to,kad nebėra 'draugių' kurios taip stengdavosi man vis atsiųsti vyrų kurie grasintų,bandytų išprievartauti,o gal tai dėl to,kad jie pamatė,jog aš ištikrųjų netokia ir kad visiškai nesileidžiu į kalbas apie seksą..dar ir dabar mane persekioja baimė,nebegaliu žiūrėti į vaikinus,nes esu sutepta,jaučiuosi šlykščiai jog praradau nekaltybę su tais kurie tik tenorėjo sekso...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
mane siutina lietuvoj paplites poziuris,kad kreiptis i policija del isprievartavimo yra gedinga.
zinai, vienu poziuri esi neteisi - galima sakyt, kad taves neisprievartavo,kad tu pati to norejai. jei butu isprievartave - butum parasius pareiskima.
kodel tu tu bjaurybiu nepasiuntei ten,kur jiems vieta - uz grotu ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Ne tu sutepta, o tie žmonės. Sunki patirtis. Bet vis tiek reikia kažkaip mokintis priimti ją ir gyventi rytdiena. Nežinau, gal psichologo konsultacija padėtų, o gal tikri nuoširdūs draugai. Džiugu, kad atsitiesiai ir nepalūžai, manau, tikrai rasi jėgų atsitiesti ir intymaus gyvenimo srityje. Sėkmės tau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baužis
baužis
Meistras
kaimas, gimtadieniai, drauges kekses..kur tavo akys buvo??? uz naivuma niekas neatsako.. nemanau, kad nematei, kas jos per vienos, o jei budama "gerute" norejai sustresne atrodyt pries kitus, tai tavo bedos.. del to "pusbrolio" tai atleisk, panelyt, bet gal nematei, kad jie automobily keturiese??? Paskaiciau visa tavo pasakojima kelis kartus, pyk nepyk, bet tik viena mintis kyla-kur tavo protas ir akys buvo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Taip, šlykštu, kai išprievartavimas laikomas moters gėda, o ne prievartautojų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
palaikau Rennais. vien del to kad merginos neraso pareiskimu tokie "dydvyriai" jauciasi nebaudziami.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mergina20
mergina20
Naujokas
per daug gerai juos žinau nieko nebūtų buvę galima pasiekti,buvau balė man prigrasino,drebėjau ir net nedrįsau skųstis,bet ką galima padaryti prieš tokis kur vienas aukštas pareigas užimančio tėvelio sūnus,jis netgi nuo ne pirmos vagystės išsisuko,nei baudos gavo,nei įspėjimo,kitas nepakaltinamas,o trečias iš pažiūros normalus vaikinas kol neprisigeria,dabar gailiuosi kad tada buvau tokia kvaila,bet juk dabar praėjo tiek laiko,skaudžiausia tik tai,kad praeities šešėliai neretai sugrįžta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baužis
baužis
Meistras
Buvai baile, bet su keturiais nepazystamais i automobili lipt nebuvo baisu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lillit
Lillit
Pažengęs
ot Rennais, vyriskas atsakymas.. sunku vyrams nors sekundei pabuti jos kailyje.. kiek savyje visko iskesti ir isverkti.. net nenori pagalvoti, kad dar policijoj visa tai teks is naujo isgyventi.. juo labiau, kai ta policija tokia, kad.. is logiskos puses, tai tu teisus, bet nereikia smerkti, jei ji ne tokia stipri, kai sitaip sulauzyta.. uzuojauta, mergina20, as tave suprantu. gerai, kad sugebejai atsitiesti, tai svarbiausia. ir niekada nebijok buti savimi - tokia, kokia esi. nes tai, kas mus skiria nuo kitu ir daro mus unikaliais, tai ir yra musu didziausi turtai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mergina20
mergina20
Naujokas
baužis tuo metu mašinoje buvo tik 1. galbūt tai jau buvo sutarta,kad vos tik išvažiavus iš kiemo įšoks dar keli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mergina20
mergina20
Naujokas
labai ačiū Lilllit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lillit
Lillit
Pažengęs
ji ne baile, ji naivi.. gaila, bet ne visi protingi ir savarankiski gimsta, bauzi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baužis
baužis
Meistras
mergina20-bet ka tu galvojai, juk matei, kokios tos drauges? man labai gaila, kad taip nutiko, dabar jokie paprotinimai jau nepades..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
isprievartavimas yra SUNKUS nusikaltimas - nuo sunkaus nusikaltimo net ir aukstos tevelio pareigos jau neissuka. zodziu,ir pati nekaip jautiesi,ir dar gal ne viena mergina isprievartavo pasijute nebaudziami tokie "Ereliai".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baužis
baužis
Meistras
Rennais-teveliu pareigos padeda, patikek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Lillit rašė:

ot Rennais, vyriskas atsakymas.. sunku vyrams nors sekundei pabuti jos kailyje.. kiek savyje visko iskesti ir isverkti.. net nenori pagalvoti, kad dar policijoj visa tai teks is naujo isgyventi.. juo labiau, kai ta policija tokia, kad.. is logiskos puses, tai tu teisus, bet nereikia smerkti, jei ji ne tokia stipri, kai sitaip sulauzyta.. uzuojauta, mergina20, as tave suprantu. gerai, kad sugebejai atsitiesti, tai svarbiausia. ir niekada nebijok buti savimi - tokia, kokia esi. nes tai, kas mus skiria nuo kitu ir daro mus unikaliais, tai ir yra musu didziausi turtai..


nieks nesao,akd nejauciu uzuojautos, BET : tu sakai, policijoj butu teke tai isgyvent ne karta.
o ar ji pati savo psakojiem nerase,kad tie patys,ir kiti,pas ja vaziuodavo ir vaziuodavo ?
policijoj ji butu isgyvenus viska viena karta, gi nesikreipusi i ja isgyveno ta pati daug kartu...
siaip ar taip, kaltinu ne ja, kaltinu visuomene ir supuvusia sistema...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
baužis rašė:

Rennais-teveliu pareigos padeda, patikek.


kodel tada nepadejo tevelio pareigos tam mentui,kuris vaikus partrenke ?
kodle nepadejo tevo pareigos ne vienam uz narkotiku prekyba sedusiam "Auksinio jaunimo" atstovui ? padeda, kai kalba eina apie lengvus ar apie apysunkius nusikaltimus, bet kai eina kalba apie sunkius nusikaltimus,o dar su irodymais...na, dekui dievui,nesam TOKIA bananu valstybe,akd tavu pareigos padetu ir sunkaus nusikaltimo situacijoj...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mergina20
mergina20
Naujokas
na kad jie dar ką išprievartautų tai neteko girdėti nebent į viešumą neiškilo,bet vis dažniau skundžiasi nepilnametės,kad už tai,jog neatsidavė,sumušė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
jau bsenai i isprievartavimusLietuvoje ziurima pagarbiai...ypac,jei yra irodymu...visiems kitiems atvejams yra teismas....

p.s. atleisk,visko tikrai neskaiciau,tik daugmaz pagavau apie ka tema...."auka" nera kalta del isprievartavimo,beda tik ta,kad neretai tos bylos buna nepagristos ar nieko vertos....bet bandyti geriau,nei nieko nedaryti....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.13 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
mergina20 rašė:

na kad jie dar ką išprievartautų tai neteko girdėti nebent į viešumą neiškilo,bet vis dažniau skundžiasi nepilnametės,kad už tai,jog neatsidavė,sumušė


ir aisku, nei viena nieko nedaro?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai