Tema sukurta: 2009.08.24 15:59
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.08.24 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žaližąraš
Žaližąraš
Pradedantysis
Sveiki visi,

Paziurejus viena trumpa interviu is rytines MSNBC (kazkokia amerikieciu tv...) programos apie sunkaus tipo zmonemis ("Difficult people") kilo toks klausimas, ar jus turite tokiu draugu kuriu pamate skambuti telefono ekrane apgalvojat ar istikro pakelti?
Arba bent jau tokiu kuriuos jus apsikeinciate, bet visi kiti tavo draugai jo visais budais stengiasi vengti?

As nekalbu apie draugus kurie yra zinomi kaip banditai ar siaip blogai pagarseja zmones, labiau tie kurie pasizymi visiskai kitokiu "As".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Tai jeigu žmogus kitoks, tai jis automatiškai yra nepakenčiamas ir sunkaus charakterio?

O atsakant į klausimą - ne neturiu tokių draugų, nes jeigu žmogaus negali pakęst, tai su juo ir nebendrauji.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Realistė
Realistė
Pažengęs
Šiaip taip. Yra tokių asmenų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vasarinė
vasarinė
Pažengęs
Tai kiekvieno žmogaus gyvenime yra tokių asmenų, bet su laiku atsisijoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neska
Neska
Didmeistris
as esu sunkaus charakterio draugas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
me too
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Mano bendradarbį turbūt galima pavadinti sunkaus charakterio žmogumi, bet man jo charakteris tinka ir patinka
O jei nesinori pakelti ragelį, tai jau draugu pavadinti negalima...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vasarinė
vasarinė
Pažengęs
O aš, jeigu imant charakterį, tai kaip kam - vieni sako, kad sunkus, kiti - kad geras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Man sako, kad esu sunkaus charakterio, kai kam nors nepavyksta su manimi susikalbėti. Kitaip sakant, jei paprieštarauju ir nenusileidžiu... Va, kaip kai kurie žmonės supranta tą sunkų charakterį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 16:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaiBaltas
JuodaiBaltas
Pažengęs
Turim kompanijoje tokį vieną - buvęs klasiokas.. Anksčiau kol negerdavo dar viskas tvarkoj buvo, o dabar ir blaivas išveda iš kantrybės. Skambučio gali sulaukti bet kuriuo paros metu, tada pasipila klausimai: ką veiki? kaip sekasi? kas naujo? (pvz.: 3 val. nakties kiekvieną klausimą užduodant po keletą kartų - atmintis nebeveikia visiškai) Susibūrimuose tiesiog reikalauja dėmesio pasakodamas šimtus kartų girdėtas istorijas, būtinai nusilaka, ką nors užkliuvęs išverčia, galop padaro išvadas, kad draugų nebeturi ir išeina namo.. Ir taip kiekvieną kartą..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raudonplauke
raudonplauke
Patyręs
maloni rašė:

Man sako, kad esu sunkaus charakterio, kai kam nors nepavyksta su manimi susikalbėti. Kitaip sakant, jei paprieštarauju ir nenusileidžiu... Va, kaip kai kurie žmonės supranta tą sunkų charakterį.


Tikra tiesa... Jei turi savo nuomone ir dar ja pareiski...Kai kam labai nepatinka!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Česiukas
Česiukas
Pažengęs
JuodaiBaltas rašė:

Turim kompanijoje tokį vieną - buvęs klasiokas.. Anksčiau kol negerdavo dar viskas tvarkoj buvo, o dabar ir blaivas išveda iš kantrybės. Skambučio gali sulaukti bet kuriuo paros metu, tada pasipila klausimai: ką veiki? kaip sekasi? kas naujo? (pvz.: 3 val. nakties kiekvieną klausimą užduodant po keletą kartų - atmintis nebeveikia visiškai) Susibūrimuose tiesiog reikalauja dėmesio pasakodamas šimtus kartų girdėtas istorijas, būtinai nusilaka, ką nors užkliuvęs išverčia, galop padaro išvadas, kad draugų nebeturi ir išeina namo.. Ir taip kiekvieną kartą..




gerą draugą turit, neliūdna ir yra ką papasakot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Taip, turiu, bet kai draugą laikai vertingu, matai bendravime prasmės, gali tai toleruoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 17:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olandas
Olandas
Pažengęs
As manau visi mes savotiskai sunkaus charakterio, tik vieniems jis priimtinas, kitiems gi, nelabai. O pakelti rageli gal visdelto vertetu ( be abejo ne 3h. nakties), nes niekada negali zinoti, gal tas skambutis bus tau labai naudingas.... Ir tokiems draugams reiktu kiek imanoma padet, o ne begti nuo ju, neignoruoti.... Bet be abejo, ne visi tos pagalbos nori, nevisiems jos reikia, ir ne visi ja moka priimt....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Aš tai keliu ir 3 val. nakties... beje, kartą, gal buvo jau po 4 val., paskambino draugė ir tiesiog perdavė kiek vėjo nuo jūros. Kuo gi ne miela? Nesureikšminu miego, yra žmonės, kurie žino, kad gali skambinti bet kada: ar rimtai, ar ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukas
Triusiukas
Meistras
Kiekvieno skirtinga nuomonė apie mane. Neverta manyt, kad jei vienam nepatinku, tai nepatiksiu ir kitma. Tai vieniems sunkaus charakterio būsiu, kitma gal geriausias drauags Pasaulyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uste
uste
Meistras
sunkasu charakterio esu ,nes pakankamai viska i sirdi imu ir esu uzsispyrus ...Db liko tas ,kad esu uzsisipyrus ,bet bendraujant su draugais tai nesukelia sunkumo ,nes didele doze meilumo tikriausiai visus paperka Dturiu draugus ,kurie sugeba pajausti mano nuotaikas ir isgyvenimus , todel nera jokiu gal nekelti ragelio ar dar ko ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 18:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Pirma reiketu tiksliau apibrezti,kas tas "sunkus charakteris"Gal ne draugo sunkus charakteruis o tavo paties.Jei zmogus kitoks nei tu-dar nenusako jo charakterio sunkumoO antra-man labai keistai skamba tokia fraze"bent jau tokiu kuriuos jus apsikeinciate"Apie draugus taip nekalbama.Cia gali buti pazistami,kolegos.....Bet DRAUGAS tas zmogus,kuris tau mielas ,brangus ir reikalingas....Na,cia tik mano nuomone
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaiBaltas
JuodaiBaltas
Pažengęs
Mes, t.y. aš su draugais nuo jo nebėgam ir nesislepiam, kad ir kaip vargina. Jis yra kviečiamas į daugumą susibūrimų, jam atsakoma jei skambina dieną, jam padedama kai prašo, bet norisi ir savo gyvenimą gyvent.
Tiesa, kai kurie ir gyvena, pasiuntę ir atsiriboję..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.24 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


newcomer
newcomer
Naujokas
Aš pats esu labai sudėtingo charakterio žmogus, su kitu tokiu kaip aš, niekaip nesutarčiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai