Santrauka: Tema Uzdaryta
Tema sukurta: 2016.10.01 10:31
2016.10.01 10:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Slaptasis
Slaptasis
Naujokas
Tema Uzdaryta
Sveiki.
Pastaruoju metu mano kompas pradejo metiti MEMORY_MANAGMENT BSOD'us. Tai vyksta kai RAM pereina 50%. Aš turiu windows 10, atnaujinta. Aš spėju kad vienas ram modulis sugedes. Kaip man suzinoti, kuri istraukti ir mesti i šiukšlų dėžę?

Ačiū, Martynas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.01 10:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon4
maroon4
Pažengęs
ištrauk vieną ir žiūrėk kaip dirbs kompas, taip ir kaitaliok kol atmetimo būdų nesuprasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.01 12:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
maroon4 rašė:

ištrauk vieną ir žiūrėk kaip dirbs kompas, taip ir kaitaliok kol atmetimo būdų nesuprasi


Toks "testavimo" būdas užima per daug laiko ir yra nepatikimas.

Geriausia praleisti memtest ir žiūrėti ar ras klaidų. Jei taip, tada traukinėt po vieną modulį ir žiūrėt kuriame (kuriuose) yra klaidų. Taip pat, reiktų patestuot ar grybauja jungtis motinoje, ar pats RAM modulis. Nes jeigu RAM modulį pajungus į vieną jungtį - klaidų yra, o į kitą - ne, tai reikš jog ta jungtis parėjus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.01 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Slaptasis
Slaptasis
Naujokas
Mano kpmpiuteris turi 3 slot'us. Memtest is karto meto 100 Error'u. Bandysiu traukt dimm 2.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.01 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Slaptasis rašė:

Mano kpmpiuteris turi 3 slot'us. Memtest is karto meto 100 Error'u. Bandysiu traukt dimm 2.


Kadangi klaidų yra - ištestuoji kiekvieną modulį ir slot'ą po vieną, kad tiksliai žinotum kas blogai ir/ar kuriuos modulius reikia keisti.

Tas nėra sudėtinga, tik užima laiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.08 15:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Slaptasis
Slaptasis
Naujokas
Istaukiau viena ram viskas veikia! Tema uzdaryta. Aciu!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai