Tema sukurta: 2009.12.04 08:13
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.12.04 08:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apsineses420
Apsineses420
Naujokas
Sveiki . Tai va isskilo problemele ir nesugalvoju ka daryti. Su mergina draugauju jau puse metu bet mes dar neturejom jokio sexo ji dar nekalta. Bet gaunasi tiap kad krutine ji man leidzia paliesti ir pabuciuot tas vietas ir nieko nesako negeda atidengt krutine , bet kai arteju link tos vietos vis arceu ji iskart patraukia mano ranka sako kad jei kutena ir pns kad malonus jausmas bet tipo kutana zodziu as nlb pagaunu kampa koks ten tas malonus kutenimas kad negaliu net prisiliest. Tai gal yra cia kokiu Paneliu ar vaikinu kurie gali patart labeu paaiskint kodel jei taip yra ? nes man jau visokiu minciu buna . :S Noriu jei padaryti kunlinga bet nezinau jau kaip nes jei net renka patraukia per rubus einant link ten tai jei dar meginsiu nurengt tia i galva pasigaut galiu xD. Nu nezinau ar jus cia suprasit ka as rasau nes biski apsineses rasau bet tikiuosi ka nors suprasit ir padesit man. ^.^ aciu kad skaitet gerus jum dienos Su jumis buvo Rokas Zilinskas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 08:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
o tu dažnai apsinešęs būni?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 08:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niuzas
niuzas
Pradedantysis
Pagauk momenta kai abu busit apsinese, tada viskas eis kaip per sviesta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 08:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
jauna pana matyt Nepribrendo tam..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 08:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apsineses420
Apsineses420
Naujokas
xD tai va kad ji nevartoja nieko ir ji pries tai . o seip tai jauna dar gana 16 metu xD bet ir pats jaunas as. ^.^ o koks skirtumas daznai ar ne ? xD seip daznoaki bet cia ne esme manau nes su ja blaivus bunu. Tik kad ji kompleksu daug turi :S ir svarbeusia kad meginu sneket klausineju aiskinuosi nuosirdzei viska sakau jei ir vistiek baigiasi viskas arba pykceis arba pakeicia tema jau nezinau kreipiuos i forumus nes is jos atsakymo negaunu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 08:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


123as
123as
Naujokas
Gal dar siek tiek palauk ir viskas bus gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 08:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
VELCRO rašė:

kai tai merginai bus apie 40,jin duos visiem ir dar prasys,kad paimtu...,o kai bus 50 ir daugiau,jau nieks jos nebeims.Jin svajos apie ta laika,kai eme,bet nedave...


oi, didelis praradimas nepasimylėti 16 metų. nešnekėkite nesąmonių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 09:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VELCRO
VELCRO
Pradedantysis
Rokai,tu balsavimo knopkes spaudyk,o ne internete rasinek cia visiem.Juk dabar atomines komisijos posedis nuo 9.00,ko cia rsineji? Salamakakinui nori darbo duot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 09:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Apsineses420 rašė:

xD tai va kad ji nevartoja nieko ir ji pries tai . o seip tai jauna dar gana 16 metu xD bet ir pats jaunas as. ^.^ o koks skirtumas daznai ar ne ? xD seip daznoaki bet cia ne esme manau nes su ja blaivus bunu. Tik kad ji kompleksu daug turi :S ir svarbeusia kad meginu sneket klausineju aiskinuosi nuosirdzei viska sakau jei ir vistiek baigiasi viskas arba pykceis arba pakeicia tema jau nezinau kreipiuos i forumus nes is jos atsakymo negaunu.


pala pala, tu tikiesi, kad tu budamas narkomanas, sudominsi nekalta mergina tiek, kad ji blaivaus proto budama sugalvos tau atsiduot, tikedama, kad tu Rokas Zilinkas?

Manau, kad ji tavim nepasitiki. Beje labai teisingai daro. Narkomanais nereiktu pasitiket.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 09:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apsineses420
Apsineses420
Naujokas
vaidilute77 rašė:

VELCRO rašė:



kai tai merginai bus apie 40,jin duos visiem ir dar prasys,kad paimtu...,o kai bus 50 ir daugiau,jau nieks jos nebeims.Jin svajos apie ta laika,kai eme,bet nedave...


As tai nematau skirtumo ar 13 ar 16 ar 40 metu jei yra abipusei jausmai meile ir risysi kodel ne ? man po sexo su mergina atsiranda daug stipresni santykei ir risys stiprus ko iki to nebuna.

oi, didelis praradimas nepasimylėti 16 metų. nešnekėkite nesąmonių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 09:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apsineses420
Apsineses420
Naujokas
Monarchas rašė:

Apsineses420 rašė:



xD tai va kad ji nevartoja nieko ir ji pries tai . o seip tai jauna dar gana 16 metu xD bet ir pats jaunas as. ^.^ o koks skirtumas daznai ar ne ? xD seip daznoaki bet cia ne esme manau nes su ja blaivus bunu. Tik kad ji kompleksu daug turi :S ir svarbeusia kad meginu sneket klausineju aiskinuosi nuosirdzei viska sakau jei ir vistiek baigiasi viskas arba pykceis arba pakeicia tema jau nezinau kreipiuos i forumus nes is jos atsakymo negaunu.




pala pala, tu tikiesi, kad tu budamas narkomanas, sudominsi nekalta mergina tiek, kad ji blaivaus proto budama sugalvos tau atsiduot, tikedama, kad tu Rokas Zilinkas?



Manau, kad ji tavim nepasitiki. Beje labai teisingai daro. Narkomanais nereiktu pasitiket.


Eilinis zmogus tu manes net nepazysti o jau iskarto ant kaktos uzdejai etikete " narkomanas " . Nors as norkomanas bet sugebu islikt zmogum o vartoju del atitinkamu priezasciu nes gyvenimas nebepakeliamas ^.^ matyt nemoku gyvent ka cia padarysi. O tame beda kad sako kad pasitiki kad myli ir tt.. bet kai jau kazkas rimceu viskas dingsta. :S suprantu jei buciau prarades pasitikejima bet dabar santikiuose buvo pykciu bet nerimtu ganetinai. Seip kartais kyla tokia nuojauta pagal elgiasi kad as pas ja nevienas esu nes labai itartinai elgiasi o jei apie tai uzklausiu iskart pyksta ir sako kad nepasitikiu ja zodziu iskart bedos. o kad grazei apsakytu kad kito nera tai nepasako. Bet jei ir yra nezinau is kur tam irodymu gauti. :S
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 09:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niuzas
niuzas
Pradedantysis
Kaip is kur irodymu...Esamesus perskaityk, i meila isilauzk, sekli nusamdyk ir bus irodymu. Jei is tikro tu ne vienas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 09:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


iskaudinta
iskaudinta
Naujokas
juk jis juokauja, kad Rokas Zilinskas
gerai ir daro, kad neatsiduoda tokiam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Apsineses420 rašė:

Monarchas rašė:



Apsineses420 rašė:







xD tai va kad ji nevartoja nieko ir ji pries tai . o seip tai jauna dar gana 16 metu xD bet ir pats jaunas as. ^.^ o koks skirtumas daznai ar ne ? xD seip daznoaki bet cia ne esme manau nes su ja blaivus bunu. Tik kad ji kompleksu daug turi :S ir svarbeusia kad meginu sneket klausineju aiskinuosi nuosirdzei viska sakau jei ir vistiek baigiasi viskas arba pykceis arba pakeicia tema jau nezinau kreipiuos i forumus nes is jos atsakymo negaunu.








pala pala, tu tikiesi, kad tu budamas narkomanas, sudominsi nekalta mergina tiek, kad ji blaivaus proto budama sugalvos tau atsiduot, tikedama, kad tu Rokas Zilinkas?







Manau, kad ji tavim nepasitiki. Beje labai teisingai daro. Narkomanais nereiktu pasitiket.




Eilinis zmogus tu manes net nepazysti o jau iskarto ant kaktos uzdejai etikete " narkomanas " . Nors as norkomanas bet sugebu islikt zmogum o vartoju del atitinkamu priezasciu nes gyvenimas nebepakeliamas ^.^ matyt nemoku gyvent ka cia padarysi. O tame beda kad sako kad pasitiki kad myli ir tt.. bet kai jau kazkas rimceu viskas dingsta. :S suprantu jei buciau prarades pasitikejima bet dabar santikiuose buvo pykciu bet nerimtu ganetinai. Seip kartais kyla tokia nuojauta pagal elgiasi kad as pas ja nevienas esu nes labai itartinai elgiasi o jei apie tai uzklausiu iskart pyksta ir sako kad nepasitikiu ja zodziu iskart bedos. o kad grazei apsakytu kad kito nera tai nepasako. Bet jei ir yra nezinau is kur tam irodymu gauti. :S


o tai kaip nedet, kai nuo pirmo posto "kosmosa" rasineji, ir pats sakai, kad apsineses? Uzdejau. Padariau klaida? Ne. Tu narkomanas, ir tavo tas sudo malimas "vartoju, nes gyvenimas nepakeliamas" tera sudas tavo burnoj. Tu neesi zmogus. Tu narkomanas. Nepainiok siu savoku. Jeigu tikiesi surast zmonese gera zodi, siluma ir jausmus, manau pirmas dalykas ko paciam reiktu atsisakyt, tai narkotikai. Jeigu ta mergina nujaucia (arba zino), kas tu esi, tai ji niekada tau nebus iki galo atvira tiek fiziskai, tiek dvasiskai ir jusu santykiai pasmerkti. Tavo santykiai bus pasmerkti su kiekviena mergina, iskyrus, su narkomane. Tad manyciau, eik ieskot sau lygiu. Arba tapk pats lygus esamai merginai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niuzas
niuzas
Pradedantysis
o kokiem reikia atsiduot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
iskaudinta rašė:

juk jis juokauja, kad Rokas Zilinskas

gerai ir daro, kad neatsiduoda tokiam


jis nejuokauja, jis apsineses.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 09:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niuzas
niuzas
Pradedantysis
na monarchas tiesiog antinarkomanas. gal zmogus zoles paruko karta i savaite. o jau etikete uzdejo tokia pat lyg vazinetu kasdien i tabora kaifo ieskot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 09:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
niuzas rašė:

na monarchas tiesiog antinarkomanas. gal zmogus zoles paruko karta i savaite. o jau etikete uzdejo tokia pat lyg vazinetu kasdien i tabora kaifo ieskot.


man net geda but tavo bendravardziu. Jis apsineses nuo penktadienio ryto, t.y. dar pries pamokas/paskaitas. Tu manai, kad tai karta savaitej? Be to karta savaitej yra daug kaip nenarkomanui. Beje, nuosirdziai abejoju, ar jis nekaltos zolytes paruko (o ji kaip ir nera tokia nekalta).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 09:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


iskaudinta
iskaudinta
Naujokas
nu manyciau vertam to
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.04 10:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apsineses420
Apsineses420
Naujokas
Na sneketi galim visi ka norim pirma tu manes isvis nepazysti. Ir nesuprantu kuo vartojimas man trugdo buti normaliu zmogum ? as gerbiu kitu nuomone visada isklausau ir nieko nenuteisiu. As labiau meginu save nuteisti del savo gyvenimo pasirinkimo. As geljau turet gyvenima koki tik norejau bet pasirinkau toki ir neturi nei tu nei kas kitas teises mane teisti del to tai mano pasirinkimas. Zole yra nekaltas dalykas ir ji niekam nieko blogo nepadare. o rimtesniu as nevartoju zole amfa hashas opijus. jie nekelia fizines priklausomybes ir as nesu priklausomas apsineses bunu tik tada kai noriu pailset nuo pasaulio ir visu nesamoniu. ^.^ as niekada jos ir nepraseu man atsiduoti tiesiog ji man niekada nepasake kad nenori ir nesako kad nori todel ir nesuprantu to. ^.^ as neverciu daryt zmoniu ko nors pries ju valia. Tu sakai as nezmogus o as manau kad as kaip tik daugeu esu zmogus negu tu. Daugue nei puse pasaulio isvis nesuvokia kas tas gyvenimas gyvena tik savaitgali daugeu darbas darbas darbas. as tokio gyvenimo nenorejau pasirinkau ji savaip. svarbu kad as laimingas ka kiti mano man nerupi . Negalvok kad jei zmogus kazka vartoja jis yra prastesnis uz tuos kurie nevartoja. alkoholis ir cigaretes prazudo daugeusei zmoniu pasauli o kad ir pries marijuanos legalizavima labeusiai kovoja tabako kompanijos nes mairjuana valo plaucius ir rukanciam zmogui parukius marijuanos padeda atsikoses iskosai visa ta bruda kuri rukei ir sveikata pagereja ^.^ O as paraseu kad apsineses tik del to kad niekas negalvotu kad as koks idijotas man tiesiog sunku mintis savo aiskiai izdelioti nes ju daug ir jos klaidzioja po smegenis Bet darai klaida mane teisdamas kai net nepazysti jei susipazinsi su manim ir zinosi kas esu ir pagaltave as narkomanas prasau vadink taip bet tu jau mane pazinosi ir tai tavo sprendimas ir as ji gerbsiu. O seip as sexo su savo mergina labeu norejau tik del to kad jei suteikti malonuma nes kiek matau ji pastovei issitempus ir niekada neatsipalaiduoja sunku ziuret man i zmones kurie kasdien nervuojasi del visokeusiu menkniekiu del kuriu tikrai neverta gaisti brangaus gyvenimo laiko. jus pirma issklausykit mane o po to galit stumt nes db tai nznw nepanasu kad elgtumetes kaip zmones vienintelis kuris nenuteise iskarto buvo niuzas pagarba zmogau ! kiti net nieko neklause pamate pirma zodi apsineses jau skaito mane narkomanu as pats saves tokiu neskaitau narkomanai priklausomi nuo narkotiku as ju galiu bet kada atsisakyti ^.^ mano narkotikas meile ir tai mane labeu uz viska veza bet kai ji tik is vienos puses tada reikia aplinkiniu stimuliatoriu pagalbos. Gyvenimas nepakeliamas tu net nezinai del ko tad ir nemalk Sudo . Gyventi niekada nebuvo lengva ir nebus tai sunkeusias dalykas pasauli bet bent stengiuos ir nepasiduodu ir kabinuos visom keturiom i gyvenimas bet kabinuos taip kaip as moku nors kitiem mano sprendimai neprimtini bet man jie gereusi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai