Tema sukurta: 2012.08.10 16:11
1 2 3 Toliau Paskutinis
2012.08.10 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BulviųKošė
BulviųKošė
Pradedantysis
Sveiki, man 13 metų. As vaikino dar neturejau(zinau, sakysite tokiu amziu man tik su lelemis zaist, bet visos bendraklases jau daugiau nei kelis turejo). Internetu susipazinau su lb daug vaikinu. Vienas nelabai grazus, na man jis ir is benravimo nepatinka. Kitas visai nieko. O dar vienas- tiesiog jau per grazus, bet jis man neatraso. Zodziu, patarkite, ka daryti, ar pirma vaikina rinktis grazuoli, ar geriau pabandyti su nlb graziu? Ir dar- susipazinimas internetu labai pavojingas nes kai nori susitikti ten gali buti koks maniakas ar pan. Kaip elgtis kai susitinki? Kur geriau eiti? Kaip patikrinti, ar ten ne koks pedofilas kuris apsimeta vaikinu? Zodziu duokite patarimu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Susitark susitikti kur daug žmonių, o bendrauk su tuo, su kuriuo įdomiau, kalba rišas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
jei jau taip norisi turėti vaikiną, tai patarčiau pirmiausia ieškot iš aplinkiniu rato .tikriausiai lankaisi su draugėm kokiuose baliukuose ar eini pasivaikščiot su draugų buriu, o ten kartais būna visai nieko vaikinukų kurių tu nepažysti ( draugų dragai) . jei jau užkabino iš interneto , patarčiau pirmam pasimatymui nelėkt pas jį ( jei jau jis iš kito miesto/kaimo ) , pasikviest jį, ir kadangi jau minėjai tavo draugės turi vaikinus, padaryt dvigubą pasimatymą . bus idomiau jei tarp jūsų nesimegz pokalbis ir jausies saugiai. Nereikės galvot apie maniakus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


turbodyzelis
turbodyzelis
Pažengęs
imk ta negrazu. idomiau bus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Imk negražu nes ko gero pati irgi esi neypatingo grožio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 17:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
O kaip tu įsivaizduoji tą draugavimą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
hm,koks sunkus pasirinkimas..ką rinktis..bandyk tą,kuris labiausiai patinka,bet nežinau,tikriausiai kvaila tiap rinktis. :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
pyrmas patarimas, nesisteng pavyti draugiu, ir ieskoti vaikino tik tam, kad neatsiliktum. Na, o jei jau nusprendei, tai beabejo su graziausiu. Bent pries drauges galesi pasimaivyt, ir daugiau branginsi ji - nes jis grazus `
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GaudeamusIgitur
GaudeamusIgitur
Patyręs
Kam tau isvis vaikinas ? Ka tu su juo veiksi ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
jei jau imi vaikiną pagal dantis ,gal geriau rinkis kuris kišenpinigių turi daugiausiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dartoli
Dartoli
Patyręs
Mano draugės irgi turėjo vaikinų daug, nu pasidarė įdomu ir man kaip ten kas, pabendravau nu ten su jų šimtą kart buvusiais vaikinais ir supratau, kad tai didžiausia vaikiška nesamonė kuri gali būti... Manau, kad galima tokiame amžiuje draugauti tik neieškoti jo, nes tas kuris reikia tai ir pats atsiras, o draugėms pavydėt, tai tikrai nėra del ko, nes jos tik žaidžia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BulviųKošė
BulviųKošė
Pradedantysis
Siesta rašė:

jei jau taip norisi turėti vaikiną, tai patarčiau pirmiausia ieškot iš aplinkiniu rato .tikriausiai lankaisi su draugėm kokiuose baliukuose ar eini pasivaikščiot su draugų buriu, o ten kartais būna visai nieko vaikinukų kurių tu nepažysti ( draugų dragai) . jei jau užkabino iš interneto , patarčiau pirmam pasimatymui nelėkt pas jį ( jei jau jis iš kito miesto/kaimo ) , pasikviest jį, ir kadangi jau minėjai tavo draugės turi vaikinus, padaryt dvigubą pasimatymą . bus idomiau jei tarp jūsų nesimegz pokalbis ir jausies saugiai. Nereikės galvot apie maniakus


Taip, kieme pilna, bet jie man tiesiog nepatinka. Sakiau kad turi ne drauges o bendraklases. Drauges neturi. Negi dabar as tu klasiokiu prasysiu"einam i dviguba pasimatyma"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BulviųKošė
BulviųKošė
Pradedantysis
turbodyzelis rašė:

imk ta negrazu. idomiau bus.


Ir ka jus cia idomiaus matot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BulviųKošė
BulviųKošė
Pradedantysis
Piktaskeksas rašė:

Imk negražu nes ko gero pati irgi esi neypatingo grožio.


Ir kdl taip manot? Kad tipo bx dar nesu turejus?:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BulviųKošė
BulviųKošė
Pradedantysis
GaudeamusIgitur rašė:

Kam tau isvis vaikinas ? Ka tu su juo veiksi ?


O geras. Koks sunkus klausimas... Tikriaisiai su lelemis zaisime....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Aš niekaip nesuprantu kas per tėvai šiais laikais... Net baisu darosi. Savo vaikui tikrai neduosiu inerneto ir teliko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.10 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
PaneleTau rašė:

Piktaskeksas rašė:

Imk negražu nes ko gero pati irgi esi neypatingo grožio.


Ir kdl taip manot? Kad tipo bx dar nesu turejus?


Šiaip. Beveik esu tikras kad figūra lentos vis dar turi. Šiknos irgi nelabai. Žodžiu, gal ir graži, bet kaip vaikas nebent.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.11 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lietus07
lietus07
Naujokas
Apie vestuves dar negalvoji?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.11 01:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spinoza
Spinoza
Patyręs
Man tai šokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.11 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kitte
kitte
Pradedantysis
PaneleTau rašė:

Sveiki, man 13 metų. As vaikino dar neturejau(zinau, sakysite tokiu amziu man tik su lelemis zaist, bet visos bendraklases jau daugiau nei kelis turejo). Internetu susipazinau su lb daug vaikinu. Vienas nelabai grazus, na man jis ir is benravimo nepatinka. Kitas visai nieko. O dar vienas- tiesiog jau per grazus, bet jis man neatraso. Zodziu, patarkite, ka daryti, ar pirma vaikina rinktis grazuoli, ar geriau pabandyti su nlb graziu? Ir dar- susipazinimas internetu labai pavojingas nes kai nori susitikti ten gali buti koks maniakas ar pan. Kaip elgtis kai susitinki? Kur geriau eiti? Kaip patikrinti, ar ten ne koks pedofilas kuris apsimeta vaikinu? Zodziu duokite patarimu...


o man tj klausimas iskilo:) : taip atrodo jog tu nori susirast bx tik todel kad tavo bendraklases jau ,,po kelis" turejo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai