Tema sukurta: 2012.11.25 16:57
1 2 Toliau Paskutinis
2012.11.25 16:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Studijuoju dieniniame skyriuje valstybės finansuojamoje vietoje, tačiau jaučiu, kad tikrai ne man ši specialybė, jeigu dabar mesčiau mokslus ar man reikėtų sugrąžinti pinigus valstybei? Arba jeigu pereičiau į neakivaizdinį taip, tai turėčiau mokėti, bet ar galima kada sugalvoji taip iš oro pereiti? Nes esu pirmame kurse.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 17:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Dar gali berods išeit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
tai dekanate pasiklausk, ar durys užkaltos ten būna?:/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Neužkaltos, bet sakau, gal kas žinote, tekę susidurti su panašia situacija ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
jei issilaikai be skolu - gali isstoti nemokamai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Būtų viskas gerai, bet man anglų visai nesiseka, tad egzaminą man išlaikyti tikrai be šansų, tad tikrai gausiu skolą, o su skola iš karto prarandu vf. Tad galvoju, dar išeiti, kol nereikia sugrąžinti pinigų valstybei, bet man klausimas neduodantis ramybės ar tikrai nereikia sugrąžinti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Tai aš esu girdėjusi tokį metodą, kad kai nelankai paskaitų, ten kažkiek laiko (bet kiek laiko įdomu?), tai išmeta patys tave? Ir taip nereikia grąžinti litų valstybei, ar čia tiesa, ar tik pletkai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Reikes grazinti, jei ismes, taip pat reikes, jei iseisi dbr, gali iseiti tik issilaikius egzaminus taigi buna ne vienas laikymas, jei nepaslaptis, kur ir ka studijuoji?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Blemba... Tada ne pyragai čia jau man... O galiu pereiti į neakivaizdinį dabar tarkime, dar nelaikiusi egzaminų? KVK socialinių mokslų fakultete studijuoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Kur čia taip yra, kad su viena skola išmeta? D O beto reik mokytis ir išlaikyt jeigu matai kad šikna gaunas su tuo anglų o ne mest studijas iškart Blemba ir sugalvok tu dar taip...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
nu tikrai idomu ka studini. nes jei nieko susijusio su anglu, tai lengvai turetu praleist. susikoncentruok ties mokslai, pasibaik semestra, tada galvok. nebe tiek daug ir laiko iki tos sesijos, kuo labiau dabar blaskysies, tuo maziau sansu, kad normaliai sesija issilaikysi, bet jei jau istojai i vf tai manau be jokiu problemu gali ir sesija issilaikyt, o poto ramia galva nuspresti. galiu tik tiek pasakyt, kad lengviau netaps jei susirasi darba, plius koki tu darba galvoji susirast, kad tau uztektu ir butui ir uz neakivaizdines ir dar pragyvenimui? ir isvis tau reik is pradziu nusprest ko tu nori. dirbt, studijuot ar ka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Turiu pažįstamų kure vf ir skolų turėję ir praėjo visas rotacijas hujacijas ir neiškrito ir toliau sau studina Čia tiesiog šiknoj smegenų ieškojimas, arba autorė yra triznė (neįsižeisk) arba ieško visokių pričinų, kad mest mokslus ir taip bando pateisint savo veiksmus.

O jei kažkas sunkiau sekas tiesiog pasėdi ilgiau prie to, pasimokai ir išlaikai viską, nėra neįmanomų dalykų, nebent kelnes per galvą užsimaut
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Jau nebežinau ką daryti, tėvams nieko nenoriu sakyti, o pati irgi pasimetusi belenkaip... Tose ištęstinėse nereikia labai daug mokėti pora tūkstančiu per metus, tai dar gal kaip sukrapštyčiau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
ko gi tu taip parinies, nera gi jau tokia bloga tavo situacija. jei mesi dabar teks susimoket, tai nusiteik, kad zut but reik issilaikyt sesija ir issilaikysi. tada pasikalbesi su tevais ir nuspresi, ka toliau darysi. per kelis menesius nieks labai nepasikeis, bet jei dabar sumalsi suda, tai tik blogiau paciai bus. palik tas mintis apie darbo birzas ir sedejima tevams ant sprando bent tam laikui, kol egzus issilaikysi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
NePavojinga rašė:

Blemba... Tada ne pyragai čia jau man... O galiu pereiti į neakivaizdinį dabar tarkime, dar nelaikiusi egzaminų? KVK socialinių mokslų fakultete studijuoju.


Cia kolegija, taip?:) na jei tikrai nori mesti studijas, nueik pas anglu destytoja ir paaiskink situacija, kad mokaisi, stengiesi, bet va nieko nesigauna su ta anglu, nori studijas mesti, bet per anglu kalba reiks moket, jie gi irgi zmones.... gali dar prikurti, kad dirbi, sunkiai viska speji :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:

Turiu pažįstamų kure vf ir skolų turėję ir praėjo visas rotacijas hujacijas ir neiškrito ir toliau sau studina Čia tiesiog šiknoj smegenų ieškojimas, arba autorė yra triznė (neįsižeisk) arba ieško visokių pričinų, kad mest mokslus ir taip bando pateisint savo veiksmus.



O jei kažkas sunkiau sekas tiesiog pasėdi ilgiau prie to, pasimokai ir išlaikai viską, nėra neįmanomų dalykų, nebent kelnes per galvą užsimaut


Na mano skolos skoleles irgi dar netrukdo toliau studijuoti vf vietoj univere :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Tai va, čia yra kažkokia svarbesnė priežastis negu nemokėti anglų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
ta priezastis vadinama jaunyste - kvailyste ir nieko cia nepadarysi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.26 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laisvė
laisvė
Pažengęs
NePavojinga rašė:

Studijuoju dieniniame skyriuje valstybės finansuojamoje vietoje, tačiau jaučiu, kad tikrai ne man ši specialybė, jeigu dabar mesčiau mokslus ar man reikėtų sugrąžinti pinigus valstybei? Arba jeigu pereičiau į neakivaizdinį taip, tai turėčiau mokėti, bet ar galima kada sugalvoji taip iš oro pereiti? Nes esu pirmame kurse. :)


Jei dbr mesi, teks sumoketi. Jei mesi po sesijos turedama skola teks lygiai tiek pat sumoketi. Jei skolu negausi, manau nuspresi nemest :D zodziu, lauk sesijos, kazkiek pasimokysi ir islaikysi. pirmame kurse visada atrodo kad tie egzaminai bus be galo sunkus. realiai net atsakius is 30 klausimu i 13 sugebi dar gauti 6 :) o cia dar kolegija pas tave, tai isvis lengvai praslysi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.26 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Klausimas - o į neakivaizdinį, tai į kitą specialybę eitum?
Neakiviazdiniame jau nebūtų anglų kalbos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai