Tema sukurta: 2012.07.31 01:24
2012.07.31 01:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dizzylove
Dizzylove
Naujokas
Stai esu tokioje situacijoje kad nebezinau ka bedaryti.Baigiau 10 kl ir atvyjau i anglija padirbt ir atsirado galimybes stot i kolega "Stamford", bet gaila palikt draugus ir tevus .
As visad galvodavau studijuot anlijoje del perspektyvos.Tai mano klausymas butu ar geriau stot db i kolega ar geriau baigt 12 kl ir tada atvykt stot i universiteta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 01:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aiwezee
Aiwezee
Pažengęs
Jei tai tavo svajone, kodel ja nepasinaudojus? Draugai ne viskas, del kuriu turetum aukoti savo svajones tevai manau tikrai suprastu. Jei tik yra proga igyvendinti savo svajone - pirmyn, Naudokis sansu dabar, juk nezinai kaip bus po tu 2 meteliu, kuriuos praleistum cia Lietuvoje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
tai jei jau ten į kolegiją, nors tiksliau profkę, tik jie tokio žodžio lyg neturi.. o pabaigt normalias studijas irgi ten, ar ką tu turi omeny sakydamas "atvykt stot į universitetą" (čia tikiuos ne Lietuvoje..)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 19:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
Mano patarimas būtų dabar stoti į Stamford'ą. Šeima tikrai supras, o draugai yra draugai - vieni išeina, kiti ateina... Draugai manau irgi turėtų palaikyti tavo sprendimą, kad ir koks jis bebūtų. Dabar pat reikia naudotis kiekviena gyvenimo mums suteikta galimybe, nes rytojus gali ir neišaušti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai