Tema sukurta: 2009.07.02 11:52
2009.07.02 11:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vika0323
vika0323
Pradedantysis
labas,domiuosi studijomis uzsienio salyse, tarp ju ir svedijoje, butu malonu isgirsti jusu nuomone apie tai, ir suzinoti kaip ten kas, is tu zmoniu kurie ten mokosi, mokesi ar bent ketina tai daryti ir tuo domejosi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 11:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Aš ketinu studijuot Švedijoje arba Danijoje. Daugiau info gali rast va šičia va --> www.kalba.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslininkas
Mokslininkas
Pradedantysis
Tai žiūrint ką nori mokytis ir kokia kalba, nes pvz bakalauro specialybių anglų kalba nėra tiek daug kiek magistro pasirinkimo. Pats įstojau į Švediją ir Daniją, pasirinkau Švediją, bet čia magistrantūrą, kiek žiūrėjau bakalaurą tai tik viena kita specialybė yra anglų kalba. Geriausia yra užeiti į unvero puslapį ir ten būna parašyta viskas aiškiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 12:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vika0323
vika0323
Pradedantysis
na, man gana sudetinga ieskotis info angliskuose puslapiuose, noreciau glaustos lietuviskos info
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nafania
Nafania
Pradedantysis
o tai studijuot nebus sudėtinga angliškai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 16:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslininkas
Mokslininkas
Pradedantysis
va va, jei jau sunku paprastos informacijos pasiieškoti angliškai, tia ką tada kalbėti apie užsienį O lietuviškos normalios info tikrai nerasi, net tose pačiose žurnaluose "Kur stoti?" Europoje ir JAV.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Gi yra puslapis www.kalba.lt ten padeda norintiems studijuot užsienį taip pat yra filialai didžiuosiuose miestuose galima nueit arba el paštu pasikalust informacijos, ten tau viską paaškins. Aš pats ten visus atsakymus radau ir man nėra rūpesčių dabar.

P.S. Lietuvių kalba viskas, bet aišku jeigu tau su anglų sunku tai būna visokios fundation studijos kuriose metus pasimokai anglų o kitus jau gali studijuot tik reik pasidomėt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai