Tema sukurta: 2014.04.27 22:28
2014.04.27 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tatwis
Tatwis
Naujokas
Noriu studijuoti garso inzinerija. Esu issirinkes kelis universitetus Anglijoje taciau: 1. Universitetas kuri laikau pirmoje vietoje iskele didelius egzaminu reikalavimus (kuriuos abejoju ar ispildysiu) 2. Neturiu pakankamai pinigu pradeti mokytis ir gyventi Anglijoje.
Mastau pasimokyti metus Lietuvoje ir tada vel bandyti stoti i Anglija. Ar metus pasimokius Lietuvoje butu lengviau istoti i minetaji universiteta? Kokia studiju programa ir kur patartumete?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.27 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Tatwis rašė:
Noriu studijuoti garso inzinerija. Esu issirinkes kelis universitetus Anglijoje taciau: 1. Universitetas kuri laikau pirmoje vietoje iskele didelius egzaminu reikalavimus (kuriuos abejoju ar ispildysiu) 2. Neturiu pakankamai pinigu pradeti mokytis ir gyventi Anglijoje.
Mastau pasimokyti metus Lietuvoje ir tada vel bandyti stoti i Anglija. Ar metus pasimokius Lietuvoje butu lengviau istoti i minetaji universiteta? Kokia studiju programa ir kur patartumete?


Kokiu pagrindu tu šito klausi? Visiems dzin, ką kur ir kaip tu pasimokei metus. Vat jei kalba jau eitų apie bakalauro ir magistro studijas, tada būtų galima diskutuot. Jei jau taip nori į Angliją, ateinančius metus skirk tiems dalykams, kurie tai padės atitikti reikalavimus norint studijuot užsieny.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.27 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tatwis
Tatwis
Naujokas
mylimukė rašė:

Tatwis rašė:

Noriu studijuoti garso inzinerija. Esu issirinkes kelis universitetus Anglijoje taciau: 1. Universitetas kuri laikau pirmoje vietoje iskele didelius egzaminu reikalavimus (kuriuos abejoju ar ispildysiu) 2. Neturiu pakankamai pinigu pradeti mokytis ir gyventi Anglijoje.

Mastau pasimokyti metus Lietuvoje ir tada vel bandyti stoti i Anglija. Ar metus pasimokius Lietuvoje butu lengviau istoti i minetaji universiteta? Kokia studiju programa ir kur patartumete?




Kokiu pagrindu tu šito klausi? Visiems dzin, ką kur ir kaip tu pasimokei metus. Vat jei kalba jau eitų apie bakalauro ir magistro studijas, tada būtų galima diskutuot. Jei jau taip nori į Angliją, ateinančius metus skirk tiems dalykams, kurie tai padės atitikti reikalavimus norint studijuot užsieny.


As isivaizduoju, kad universitetas labiau noretu priimti zmogu kuris jau tame dalyke kazkiek nusimano. Pvz kai rasai motyvacini laiska tai gali pridet kokios esi turejes patirties norime studijuoti dalyke (draugas stoja i video rezisura tai rase kokius yra teke kurti filmus). Metai studiju panasioje kryptyje butu kaip patirtis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.28 01:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Kai kur šiek tiek atsižvelgia (pvz, mažuose privačiuose universitetuose, kur ateina tavo pinigai), bet mylimukė gerai sakė, kad iš esmės visiems yra dzin, ką mokeisi iki jų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.28 08:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Siūlau atsižvelgti į konkretaus universiteto, kuriame nori mokytis, reikalavimus, ir, kaip jau minėjau, tuos metus skirti ne šiaip studijavimui, nes "gal atsižvelgs", o išties kaupti tai patirčiai, kuri tau bus naudinga ir reikalinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.28 09:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nokianas
nokianas
Pažengęs
As bent i savo motyvacini laiska rasiau ne vien tai ka esu dares kas susieta su tuo dalyku bet ir ivairia veikla paminejau kuri man suteike skirtingu igudziu ir tame atsispindi kad buvau gal ir ne itin atidus tam tikroje pamokoje bet bent esu suinteresuotas aktyviai leisti laika ju naudai. Beliko tik IELTS egzamina islaikyti. Beto kad butu lengviau metus mokslu praleidau dirbau ir siek tiek esu pasitaupes. Bet visvien teiksiu paraiska kad bankas arba valsrybe man paskolintu pinigu studijom.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.28 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


her0jus
her0jus
Pradedantysis
Mokslas - blogis . Daryk kas tau patinka mokykis pats.. internetas pilnas tokių dalykų. daryk kas tau patinka daryk gerai ir tave pastebes ir be diplomo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.28 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
satrebor rašė:
Mokslas - blogis . Daryk kas tau patinka mokykis pats.. internetas pilnas tokių dalykų. daryk kas tau patinka daryk gerai ir tave pastebes ir be diplomo.


aha, ypač medicinos ar kokios aviacijos srityje :))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.29 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


her0jus
her0jus
Pradedantysis
Hm , turiu omenyje tik IT stiliaus profesijas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.05 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramune45
ramune45
Naujokas
Pati domėjausi mokslu užsienyje senokai, bet patarčiau pažiūrėti kur gventi ir studijuoti nebūtų labai brangu. Čia taip pat pateikiama kaip pasirūpinti išanksto gyvenimu studijuojant užsienyje. Gal pravers?
Studijos ir pragyvenimas užsienyje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai