Tema sukurta: 2008.12.12 17:29
2008.12.12 17:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


apklausiukas
apklausiukas
Naujokas
Apklausa:Studijos ir darbas vienu metu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nerijus83
Nerijus83
Pradedantysis
Geriausiuose universitetuose tai griežtai draudžiama. Jei sužino, kad dirbi, meta iš universiteto. Aišku, kad studento "darbas" yra jo studijos. Padirbt spėsi ir pabaigęs. Būtinybė dirbti tik smukdo studijų kokybę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hilari
Hilari
Pradedantysis
tai turbūt tokiuose universitetuose visi gauna bendrabucius ir stipendijas. Įdomu butu sužinot, apie kokius universitetus kalbi? Lietuvos ar uzsienio? norėčiau sužinot konkretų universiteto pavadinimą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Hilari, tai aišku, kad ne Lietuvos. ir studijuoja pas mus kas tik nori...
o šiaip tai aš studijų su darbu nederinu ir nederinsiu. pabaigsiu ir tada pradėsiu dirbt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
Visai neblogai derinti. pasisemi patirties,ji padeda kopti aukstyn.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tapati
tapati
Naujokas
grieztai ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tapati
tapati
Naujokas
nes vienu metu galima tik arba miegoti arba valgyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Aš irgi manau, kad geriau daryt vieną iš dviejų, bent jau pirmus kelis studijų metus. Paskutiniuose kursuose, magistrantūroj galbūt ir galima, jeigu nekenkia mokslų kokybei.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Jau norėčiau darbo (pinigų trūkumas), bet matau, kad nepavešiu.. Nei darbininkė būčiau gera, nei studentė. Kol tėvai gali - naudojuosi.. Manau bus kada ir kaip jiems už tą suteiktą galimybę atsilyginti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
taip taip, o man ryte geriau į paskaitas nueit negu kažkur lėkt dirbt, o po to žiūrėkis kada atidirbinėyt darbus, kaip su dėstytojais tartis ir t.t. kol kas vyksta investavimas į žmogiškąjį kapitalą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.13 00:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hilari
Hilari
Pradedantysis
aš tai norėčiau dirbt pagal savo busima profesija, aisku dar ne dabar, bet treciam kurse tai tikrai, nes man sausa teorija ne daug naudos teikia, ismoksti ir po kurio laiko pamirsti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.14 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DjB
DjB
Patyręs
tai ar dirbt ar studijuot? tai nesuderinama butu man, galu gale per darba kentes studijos ir ant galo lieki basas. yra vasara gali dirbt kiek lenda. jei spaudzia is pinigines puses, tai darbas laisvu grafiku gerai, bet toks zmogus kentes pats nuo netelpimo paroje, nors visokiu buvo.. visokiu matyt ir reikia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.24 10:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bailadora
Bailadora
Pradedantysis
Aš manu kad visiškai patogu, tik reikia atitinkanti darba gauti. Pvz jeigu studijuoji pedagogika mokykloje dirbi tik kaikurias dienas ar pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.27 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cncVaidas
cncVaidas
Pradedantysis
Jei darbas yra pasirenkamas teisingai, tai labai gerai. Jei dirbi darbą susijusi su busima specialybe, tai tokia praktika yra geriausios paskaitos, o jei, sakykim, studijuoji architektūrą, o dirbi drabužių parduotuvėje, tai galutiniame rezultate gausis dvigubas niekas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.29 12:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Jetau, kaip pavydziu tiems, kurie gali leist sau tik mokytis..
Kazkaip praeitas kursas dar visai neblogai buvo, nu bet sitas semestras kazkokia tragedija..
Noris kazkaip to diplomo, nes gi kas cia beliko, ranka pasiekiamas... Is kitos puses, o kas mane islaikys, jei nedirbsiu? Kas nupirks sasiuvini, rasikli?.. Galu gale, kas sumokes uz kelione i univera?..
Taip vat ir iseina...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.13 15:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DAY
DAY
Naujokas
studijuoju neakivaizdiniu budu ir dirbu, sunkoka buvo pradzioj, bet dabar kai isivaziavau, kitaip net neisivaizduoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.16 13:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


breez
breez
Naujokas
Labai priklauso nuo to, ką studijuoji ir koks paskaitų grafikas. Aš studijuoju pirmam kurse, bet jau daug dirbančių yra. Merginos dirba valytojom ofisuose, arba siūlo ką nors ragauti prekybos centruose. Žodžiu užsidirba tą minimumą ir gyvena paskui. Bet studijuojant kokią mediciną arba teisę, kad ir tą pačią ekonomiką, nelabai įsivaizduoju, kaip galima pirmuose kursuose dirbti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.16 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eglootia
Eglootia
Naujokas
Na kai tevai isgali islaikyti, tai valio - belieka mokytis. Bet bent jau mano pazistamu rate tai dauguma zmoniu ir studijuoja, ir dirba. Nes jei nedirbtu, nebutu kaip uz moksla, pragyvenima susimoketi. Tarsi uzburtas ratas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.30 17:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Supertoxicfly
Supertoxicfly
Naujokas
kolkas ir as esu nusprendusi tik mokytis. o ir tevai sake, kad dar spesiu padirbti. dabar uztenka "smegenu" darbo ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai