Santrauka: Ar protinga yra siekti tikslo,nors ir kiek per velai..........
Tema sukurta: 2008.04.07 18:53
1 2 Toliau Paskutinis
2008.04.07 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Va,ir durnai moteriskei, nebe pirmos jaunystes, sauna i galva mintis,kad norisi mokytis.O tada pradeda kankinti abejones...Tikslas yra,noras begalinis,bet kaip tai priims salia esantys ,ta pati studijuojantys jaunuoliai,kurie ka tik baige mokykla....Dvieju kartu atstovai mokosi kartu?Gal kas buvote kurioje nors barikadu puseje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.07 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


studentuke
studentuke
Meistras
as pati studente ir laikausi nuomones kad zmogus mokosi visa gyvenima ir asmeniskai ziuriu tolerantiskai. na zmogus nori mokytis tai tegu tai pagirtina mano pacios senelis budamas 72 baigepaskutinius mokslus ir yra man pavizdys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.07 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Pas mus fakultete yra antrakursė moteris, tikrai jau nebe jauniklė, mokosi dieniniam skyriuj. Reaguoju normaliai. Aną penktadienį akis užkliuvo auditorijoj už ~40m vyriškio. Jei tik noro yra, tai šaunu Sako, jei dar yra noro mokytis, vadinasi žmogus jaunas ir dar nesensta. Juk į senatvę dažniausiai jau nebesinori tokių ir panašių dalykų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.07 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Teko girdeti tokiu gandu,kad jiems be galo sunku pritapti butent del amziaus....Juk negali zmogus pamirsti,kad tau jau ne 18.Nebeprilakstysi su visais,gal ir laisvalaiki leisi kitaip.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.07 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


studentuke
studentuke
Meistras
ce laisvalaikis ti dzin ce mokslas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.07 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Kuo geresnis laisvalaikis,tuo daugiau energijos mokslams
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.07 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Man tai atrodo, kad sunku turėtų būti. Ir temos kitokios, ir mintys, sunkiai bendrą kalbą būtų rasti su bendrakursiais Bet šiaip pat veiksmas, idėja - pagirtina. Jei yra tam jėgų ir ryžto -pirmyn.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.07 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Sidabrini,nieko negaila,tik bijau klaikiai,pati saves nepazistu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.07 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mademoiselle
mademoiselle
Patyręs
Originally posted by: Elara

Va,ir durnai moteriskei, nebe pirmos jaunystes, sauna i galva mintis,kad norisi mokytis.O tada pradeda kankinti abejones...Tikslas yra,noras begalinis,bet kaip tai priims salia esantys ,ta pati studijuojantys jaunuoliai,kurie ka tik baige mokykla....Dvieju kartu atstovai mokosi kartu?Gal kas buvote kurioje nors barikadu puseje?


Jeigu tik yra noras - PIRMYN! Amzius tikrai nera kliutis. Pasitikek savimi ir viskas bus gerai. O leisti laisvalaiki su bendrakursiais nera butina, jeigu ka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.07 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Na,o jei nebendrausi su zmonem laisvalaikiu,ar paskui neliksi nesuprasta?Nes is tiesu,tai mieliau butu leisti visa likusi nuo mokslu laika su seima,su vaikais,su vyru....Kazkaip nelabai traukis prie jaunimo isdaigu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.07 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Originally posted by: Elara

Na,o jei nebendrausi su zmonem laisvalaikiu,ar paskui neliksi nesuprasta?Nes is tiesu,tai mieliau butu leisti visa likusi nuo mokslu laika su seima,su vaikais,su vyru....Kazkaip nelabai traukis prie jaunimo isdaigu


Kad tas jaunimas toli gražu ne visada ir tarpusavy draugaujas Būk draugiška per paskaitas ir pertraukas (nes maža kokios pagalbos prireiks ), o laisvalaikio tikrai savo neaukok, jeigu nesinori , užteks ir darbo valandų kartu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.07 23:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Iš tikrųjų, tai kai grįžau po akademinių atostogų, nepasakyčiau, kad mane su grupiokais dabartiniais labai daug kas sieja. Na, mokslai, šiaip plepalai, tačiau kaip mes planuojame, ką veiksime po paskaitų- vieni į ledo areną, kiti į barake susirinks, dar kiti namo važiuos, o aš žinau, kad važiuosiu namo pas dukrytę ir vyrą. Nors man tik 20 metų, nesijaučiu visiškai nuskriausta, kad negaliu (tiesa- tikrai galėčiau) su jais. Tiesą sakant, man neįdomu tie tūsai vakarėliai... Ir tik ką grįžus į mokslus, apsidairiau, jėzau galvoju, ką aš čia tarp tų vaikų veiksiu Bet viskas gerai, bendraujam, apie mokslus, bendrus abiems pusėms įdomius reikalus ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 08:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
mylimuke>>apsidairiau, jėzau galvoju, ką aš čia tarp tų vaikų veiksiu <<

Va tai ir baisiausia.Tu grizai 20 metu ir jauteisi lyg ne ten pakliuvusi,o man jau senokai ne 20....Ir ne 30.....Viespateliau,juk kai kurie is tu zmogiuku man i vaikus beveik tinka!!!!Nieko nesakau,megstu bendrauti su jaunimu,ir tikrai randam bendra kalba,bet kaip reikes kartu sedeti?.......Ir kaip jausis jie,kai salia trainiosis i mamas tinkanti persona?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 09:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Originally posted by: Sidabrinis79









- Kiek zinau, siais laikais prie kiekvienos mokslo istaigos yra isteigtas psichologo etatas... Na tu mane supratai...?


Aha,pradedu isikirsti........Dar su psichologu galima issiaiskinti del savo baimes buti su kita karta ,o kaip del paties mokymosi?Laiko praejo nemazai.Daug kas uzmirsta,pamirsta,kazkur lyg ir girdeta....Cia jau psichologas nelabai pades.............
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 09:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: mylimuke

Iš tikrųjų, tai kai grįžau po akademinių atostogų, nepasakyčiau, kad mane su grupiokais dabartiniais labai daug kas sieja. Na, mokslai, šiaip plepalai, tačiau kaip mes planuojame, ką veiksime po paskaitų- vieni į ledo areną, kiti į barake susirinks, dar kiti namo važiuos, o aš žinau, kad važiuosiu namo pas dukrytę ir vyrą. Nors man tik 20 metų, nesijaučiu visiškai nuskriausta, kad negaliu (tiesa- tikrai galėčiau) su jais. Tiesą sakant, man neįdomu tie tūsai vakarėliai... Ir tik ką grįžus į mokslus, apsidairiau, jėzau galvoju, ką aš čia tarp tų vaikų veiksiu Bet viskas gerai, bendraujam, apie mokslus, bendrus abiems pusėms įdomius reikalus ir tiek.


man, tiesa sakant,sitas pareiskimas kvepia arogancija. cia vos ne mazdaug kaip "ka jus suprantat,ka jus gyvenime mate". nors pati tik tuo turbut ir tesiskiri,kad vaika turi...
netikiu,kad tavo visi grupiokai tokie nebrandilos, tik tu viena suberendus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Va,dar vienas kabliukas.Nebrendylos bus jie,ar as?Kaip tai man atrodo,kad as...........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Elara, manau, jog studijuoti nori dėl savęs, o ne dėl kitų, todėl nemanau, kad amžius bendrakursių būtų labai jau didelė kliūtis. Mano puskei - 40m, studijuoja su žymiai jaunesniais, neakivaizdiniu būdu ir normaliai jie sutaria. Tai kad noro yra - pirmyn.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 12:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miinutė
miinutė
Patyręs
pagirtina, kad yra noro juk niekas nevercia bendrauti su jaunimu po paskaitu. o ir per paskaitas i destytoja ziuri, ne i bendraklasius. nemanau, kad kam trukdys. mane tai zavetu ir apskritai, man taibutu idomu, koks tas zmogus, kaip pavyzdys butu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 13:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
O......Dar ir destytoja.Jei ji jaunesne uz mane,jauciu kompleksuosiu dar daugiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 13:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miinutė
miinutė
Patyręs
neturetu rupet "ka kiti pagalvos.." jei sieki tik tikslo. kodel taip svarbu pritapti prie kolektyvo? gali mokytis ir neakyvaizdiniu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai