Santrauka: Paaiskinkite ka daryti baigus sias profesijas
Tema sukurta: 2009.11.05 17:43
2009.11.05 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


katu
katu
Naujokas
nezinau ,kur stoti i matematika ar inzinerija?? abu dalykai gerai sekasi taciau nezinau ka reiks daryti baigus sias profesijas, tj jej galetumete, taj isaiskinkite kuo smulkiau ;) aciu :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.05 18:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Tau neaiskumu kla del statybos inzinerijos ? ir kaip tau mokykloje galejo gerai sektis inzinerija ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.05 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Nu man irgi toks klausimas iškilo. Ar aš atsilikus? Gal netikėtai inžinerijos dalykas yra dabar
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.05 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Aš esu statybos inžinerijos 3 kurse. Mokykloj taip pat gerai sekėsi su matematika ir apskritai tiksliaisiais mokslais. Tik čia daugiau mechanikos nei matematikos.
Kaip žinia, dabar su statybom reikalai ne kokie, bet kai baigsi, gal jau bus pasitaisę (pati įstojau pačio statybų piko metu).
O ką veiksi baigęs? Priklauso nuo to, kokią specializaciją pasirinksi (VGTU "rūšiuoja" studentus beveik po kiekvieno semestro). Galėsi projektuoti statinius (gyvenamuosius, tiltus, bokštus ir pan.), būti prarabas (atsiprašau už svetimybę), dirbti su statybinėmis medžiagomis ir pan.
Kiek teko pasidomėti, bent jau VGTU nuo šių metų iš vienos statybos inžinerijos padarė 4 ar 5 studijų programas (kai anksčiau kryptis būdavo galima pasirinkti 2-3 kurse). Kaip kituose universitetuose, nežinau.
Mokytis sunku. Bet įdomu (nuo 3 kurso). Ir, grynai asmenine mano nuomone, įdomiau negu matematika, nes ne taip sausa.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.05 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
mylimuke>> neskiesk, nera jau taip sunku mokytis. Tereikia kasdien bent siek tiek laisvalaikio skirti knygai ir viskas kaip sviestu eis ) Beto vaikinukas siaurai cia uzsimojo 2 specialybes. inzineriju pilna, kodel butent statybos ? kaip ir matematiku visokiu yra beje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.05 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
O ką mokaisi? Aš gan sunkią specializaciją pasirinkus. Nesakau, kad kažkoks ten siaubas neįveikiamas, bet tikrai yra ką veikti. Ir naktim teko pasėdėti. Bet sesija kaip atostogos už tai :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.05 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


katu
katu
Naujokas
na as matematika labai gerai suprantu, ir fizika einasi gerai... todel galvoju ka db rinktis, kur perspektyvos didesnes??? o dar ta krize statyboms :D seip taj jej stoceu i inzinerija tai varysiu i kauna... KTU>>..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.06 08:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Siūlyčiau tau kelių inžineriją ar tai kelių statyba kažkas panašaus.. arba aplinkos inžinerija..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.06 11:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Transporto inžinerija. Bet kainos tai auč!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai