Santrauka: užsukam į vidų,reikia patarimo
Tema sukurta: 2011.10.29 21:15
1 2 Toliau Paskutinis
2011.10.29 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TavoMeškutis
TavoMeškutis
Pradedantysis
visur skaitau,kad negalima spausti spuogų,O tai kaip aš turiu eiti į šhūlę su baltu spuogu?Gi visi žiūri?!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.29 21:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
dezinfekuok spiritu prieš ir po...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.29 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
su flomasteriu nuspalvok ir nebus baltas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.29 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lailė
lailė
Meistras
Dmx20 rašė:

su flomasteriu nuspalvok ir nebus baltas


Nužudė :DDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.30 01:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
samantabutukas rašė:
visur skaitau,kad negalima spausti spuogų,O tai kaip aš turiu eiti į šhūlę su baltu spuogu?Gi visi žiūri?!


Veidą prausk, dažniau. Nenaudok tų prausiklių ar šveitiklių. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.30 03:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Grubi
Grubi
Pažengęs
skalpeli paduokit..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.30 08:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Nu tikrai nežiūri. Pagalvokit iš savo pozicijos, nejaugi nėra įdomesnių dalykų, į ką pažiūrėti, negu kažkieno spuogas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.30 09:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saldumynė
Saldumynė
Pažengęs
na spuogai yra tikrai nemalonus dalykas,bet tai nereiskia,kad visi i tave ziures tai yra paauglystes zyme 12m. tau tiktai ir jau spuogai? patarciau apsilankyti pas kosmetologus kurie be skausmo pasalins nereikalingus odos perversmus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.30 10:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
242 rašė:

Nu tikrai nežiūri. Pagalvokit iš savo pozicijos, nejaugi nėra įdomesnių dalykų, į ką pažiūrėti, negu kažkieno spuogas?


Žiūri ypač tokiam amžiuj.

O šiaip, net ir suaugus, jei kalbi su žmogumi, kuriam vidury kaktos pūpso išpampęs pūliningas spuogas... Tikrai blaško dėmesį ir sukelia pasibjaurėjimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.30 10:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Aš tai galvojau, kad kalbėdamiesi žmonės žiūri pašnekovui į akis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.30 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
242 rašė:

Aš tai galvojau, kad kalbėdamiesi žmonės žiūri pašnekovui į akis


gerai, jei tu sugebi tik akis matyt, ir nematyt tarpuakio, nosies, akių, lūpų

Man žiūrėjimas į akis yra intymus dalykas, todėl renkuosi kokią nors apgaunančią neutralesnę vietą, šiek tiek virš akių dažniausiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.30 10:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Ne, mane, priešingai, dauguma kritikuoja už nežiūrėjimą į akis ir aiškina, jog būtinai reikia į jas žiūrėti o apie nežiūrinčius į akis prisigalvoja mitų - kad nesąžiningi, kad drovūs, kad bijo, kad meluoja ir tt

Beje, mane domina šitas kovos su spuogais būdas:
http://love-eco.lt/blogas/?p=69#more-69

Gal kas bandėt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.30 11:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
242 rašė:

Ne, mane, priešingai, dauguma kritikuoja už nežiūrėjimą į akis ir aiškina, jog būtinai reikia į jas žiūrėti o apie nežiūrinčius į akis prisigalvoja mitų - kad nesąžiningi, kad drovūs, kad bijo, kad meluoja ir tt



Beje, mane domina šitas kovos su spuogais būdas:

http://love-eco.lt/blogas/?p=69#more-69



Gal kas bandėt?


Mane irgi kaltina, kad į akis nežiūriu :)

Šiaip esu tą odos valymo būdą bandžiusi, bet tik vieną kartą - kažkaip neužkabino, nes nebuvo kažkokio pastebimo rezultato.

Man tai gerai odą valo medaus ir cinamono kaukė arba medaus ir muskato kaukė (na, šiuo metu geriausias dalykas rastas, tik su cinamonu šiek tiek sausina), plovimas himalajinės druskos muilu, kasryt suvilgymas leduku, pagamintu iš virinto vandens ir citrinos sulčių. Dar taip pat neblogas dalykas gintaro pudros kaukė, bet bent jau man reikia pataikyt momentą, kai oda mažiau jautri, kad galėtum nušveist. Dar, aišku, molio kaukės - gasulo arba baltojo, o iš galutinių produktų patiko šitas muilas: http://www.gamtoskerai.lt/index.php/natrals-muilai/alyvuogi-muilas/64-veiiamasis-muilas-qalepiaq .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.30 11:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
mažai kas apskritai žiūri akis, tik kiti gerai tą imituoja. Ilgas tiesioginis spoksojimas į akis yra veržimasis į kito žmogaus asmeninę erdvę. Tai sukelia diskomfortą, gal net vulgaru, kaip ir pernelyg arti stovėti. Reikia jausti ir gerbti kito žmogaus ribas.

Bet spuogai čia ne prie ko, atsiprašau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.31 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Reikia gerai dezinfekuoti spuogelį ir aplink jį, tada dezinfekuota adatėle pradurti pūlinuką ir iš šonų spaudžiant išspausti tuos pūlius. Jeigu nepradursi, tai "sprogs" ir bus didesnė tikimybė, kad liks randelis. Tada vėl dezinfekuot. Spuogelius gerai džiovina arbatmedžio aliejus arba paprasčiausia mėtinė dantų pasta.


P.S. Aš kai žiūriu į akis, tai visi sako, kad labai keistai žiūriu. Tai nesuprasi, žiūrėt ar nežiūrėt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.12 04:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vergas
vergas
Pradedantysis
Mityba. Your are what you eat. Mane berdavo iki pat 18metų, kol nepradėjau tvarkytis mitybos. Patarčiau bent pabandyti pakeisti visus saldumynus ir čipsus į sveikesnius produktus. Man patinka visokios vaisių ir uogų ir riešutų salotos (su trupučiu grietinės ar pakeliu jogurto) vietoj tortų ir riebių bulkučių, namuose kepta bananų duonelė arba fruktovas pyragas su kokosais, vietoje šokolado plytos ar batonėlio, morkas griaužti ir obuolius krimsti irgi kaifas. Gėrimai: vanduo, sultys,arbatos,alus,vynas dar mėsos nevalgyti kai pradėjau išvis lygi veido oda paliko, budavo sunkiai berdavo spuogais gal 4metus paauglystėje, o dabar jau antri metai kaip nebera tos problemos D...
ir tada valgydavau labai daug nesveiko maisto, gerdavau daug limonado ir colos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.20 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cheese
Cheese
Naujokas
Man berdavo nugara, pecius ir krutines srity, nustojaus duse zele naudoti ir pakeiciau ja i muiliuka su zoleliu koncentratu, labai fainas, odos nedziovina, maloniai kvepia ziedeliais, atpalaiduoja nervu sistema, o svarbiausia spuogeliai nyksta, kieno oda jautri nepatariu duso zeliu visokiu Dove, adidas ir t.t., o naudoju si muiliuka CYTOVITAL, labai geras)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.20 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Kur perki ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.01 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asasaz
Asasaz
Naujokas
Sveiki, kas turite bedu su veido oda apsilankykite http://beacne.blogas.lt/ Siame bloge bus ivairiu kremus, proceduru, prausikliu, kaukiu ir pan aprasymai, zmoniu atsiliepimai. Taip pat galesite sekti autores sveikima, ir skaityti kitu zmoniu istorijas, kaip jie kovojo ir nugalejo acne. Taip pat raginu ir jus susisiekti ir papasakoti savo istorija, pasiulyti gydymu, kremu ar geru dermatologu, kosmetologu VIENIKIMES, tik taip iveiksime liga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.24 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sonatux
Sonatux
Naujokas
labas visiems, pasidalinsiu paslaptimi ir as isbandziau lb daug priemoniu is parduotuves, vaistines - spec skirtu acne gydymui ir t.t. taciau niekas napedoje. Nuejau pas dermatologa. Paslaptis pasirode paprasta - teisingai maitintis bei pasirinkti tinkama priemone praustis. Man idealiai tinka Vichy, rekomenduoju

http://www.rebuild.lt/kvepalai-ir-kosmetika/kuno-ir-veido-prieziura/veido-valymo-ir-tonizavimo-priemones/ 25023_3337871320744_kosmetika-vichy-normaderm-deep-cleansing-gel-pour-femme-200ml/

http://www.youtube.com/watch?v=AE0r9v68s9Y
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai