Tema sukurta: 2009.03.03 22:50
1 2 Toliau Paskutinis
2009.03.03 22:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Balsuok
Balsuok
Pažengęs
Tai va..Mano svoris yra ~60kg ugis ~176..gal atrodo kam tai yra normalu,bet as noriu but stambesnis kad vejas nenupustu taigi patarkit kas galit kaip sportuojant priaugt svorio?Kaip maitintis..gal kas moka lb gerai padaryt maisto tvarkarasty kokiom dienom ka valgyt..P.S mano medzegu apykaita tikrai lb greita..Kad ir kiek,kad ir ko valgau kaip 60 kg taip 60 taigi laukiu patarimu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MikeDreezy
MikeDreezy
Didmeistris
Kad ir kiek,kad ir ko valgau kaip 60 kg taip 60


Patikrink, gal swarstykles sugedusios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Fuzzy rašė:

Tai va..Mano svoris yra ~60kg ugis ~176..gal atrodo kam tai yra normalu,bet as noriu but stambesnis kad vejas nenupustu taigi patarkit kas galit kaip sportuojant priaugt svorio?Kaip maitintis..gal kas moka lb gerai padaryt maisto tvarkarasty kokiom dienom ka valgyt..P.S mano medzegu apykaita tikrai lb greita..Kad ir kiek,kad ir ko valgau kaip 60 kg taip 60 taigi laukiu patarimu


Man tokia pat situacija, tik svoris ir ūgis dar labiau skirias svoris ~73, o ūgis atrodo 193.. tai dar labiau išstypęs kūdena esu na bet aš nekompleksuoju ir gyvenu taip kaip yra aišku norėtusi apvalesnės figūros(dar gerąją prasme)
O šiaip tai čia maistas nepadės, reik maitintis daug daug ir sportuot daug daug.. draugas kemša kiek tik lenda.. ir sportuoja o maistas betkoks, na aišku ne saldumynai, bet tai mėsa, bulvės.. bet čia ne koks profesionalus patarimas, tiesiog šiaip.. na valgant biški masė padidėja nori nenori, jei labai didelės ir dažnos porcijos, o dar sportas apdeda įsisavint pasportavęs išalksti ir vėl..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
DeadMike rašė:
Kad ir kiek,kad ir ko valgau kaip 60 kg taip 60

Patikrink, gal swarstykles sugedusios.


Tikrai būna pas žmones labai greita medžiagų apykaita.. man taspats yra aš į ūgį apie metus nebeaugu jau atrodo nors gal dar keli cm padidėjo.. o į svorį irgi.. nors atrodo kasdien mokykloj dvigubom-trigubom porcijom valgau, namie pavalgau taip "nekukliai"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Balsuok
Balsuok
Pažengęs
DeadMike rašė:

Kad ir kiek,kad ir ko valgau kaip 60 kg taip 60




Patikrink, gal swarstykles sugedusios.


sakiau reikia nusimananciu patarymo o ne blevyzgos,kad tik parasyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Balsuok
Balsuok
Pažengęs
sportuoju daug daug..valgyt galeciau dar daugiau tik reik zinot ko ir kiek kaloriju,baltimu,angliavandeniu ir t.t.as ir del to nekompleksuoju..tiesiog del saves..nueini i pleza tai kazkaip nekaip..atrodo bangos nunes kur
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nimdis
Nimdis
Pradedantysis
Jei su stangom dirbi tai dirbk su didesniais svoriais ir maziau pakortijimu,nedaryk preso pratimu ir nelakstyk nebent pries trenke kokias 5min max kad sudegintum maziau kaloriju antra valgyk daugiau angliavandeniu tai yra koses makaronai dribsniai jie turi sudaryt 60% tavo dienos mitybos, 30% baltymai ir 10% riebalai..valgyk 6 kartus per diena ir stenkis walgyt truputi jau per ne kad pratampytum skrandi,tada ir prades augti svoris..na cia daug sneket bet pagrinda turbut supratai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
Gali net nevargti. Mano vyro ūgis yra 184, o sveria dabar jau 65, nes gal ir amžius jau 55 metai ir kaip aš juokiuosi-jis ne valgo, o ėda. Vargas savaitgaliais, nes žmogus, galima sakyti puoduose ir šaldytuve gyvena. Ir, neduok Dieve, kurią dieną kilograminio pyrago neiškepu, tuoj skelbia aliarmą, kad pyragai iš namų išėjo Su tokia medžiagų apykaita svorio nepriaugsi, gali pabandyt štangą pakilnot, kad raumenų kiek būtų, bet iš to nelabai kas išeis, nes nuo didesnio fizinio krūvio apetitas bus dar didesnis, o mano vyras taip tik skrandžio opą užsidirbo... Šiaip gal pabandyk susirasti dietologą rimtą...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kotaira
kotaira
Naujokas
pasiulym aserskaitykite tai pora kartu!issaugokite savo kompe,sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti.sutikite-tai paprasta!tai absoliuciai legalu,tai tik bankine pinigu pavedimo operacija,ir jusu indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete.svarbu:tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate,bet tai tikrai dirba!atkreipkit demesi:tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije.visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.yra trys paprasti Zingsniai:
1.jei dar neturite,jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
2.pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt.po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas.visa
tai ivykdzius,jus padarete paslauga,ir svarbiausia-tai visiskai legalu.jus taip pat prasote teisetos paslaugos,uz kuria mokate.

1.lt940075800378716853
2.lt507300010103310461
3.lt944010041600248042
4.lt45730001009 4926744
5.lt947300010085612892

6.lt057300010103326015
da bar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri,perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu,o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri.
3.darykite bet kokius pokycius,bet islaikykite pagrindine ideja,isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose,skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite-kuo daugiau informacijos pasklis apie si
straipni,tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo.tdl viska atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu.saziningumas daro pinigus.ir kada jus pasieksite pirma eilute,jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!uzsiimkite tuo dabar,neatidekite rytdienai!laikas pinigai!o dabar as papasakosiu,kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate,o
tikrai islosiate.tiesiog paprasta aritmetika.sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas),
tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje.dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu
su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje,ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones - tai jau 500lt i saskaita.
toliau sitie 25 zm.daro po 200 patalpinimu su jusu sask.nr. 4 pozicijoje ir atsako vel 5 zm. - pajamos 2500lt.toliau sitie 125 zm.patalpinus po 200 pranesinu ir gavus po savo 5 zm.jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje)toliau dar idomi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 23:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Balsuok
Balsuok
Pažengęs
Dirbu ne su stangom,o su staklem..ten ant ju galima daug raumenu rusiu stiprint..tik tiek kad to svorio neperdaugiausia,bet po kolkas uztenka,beja gal galetum detaliau parasyt man,gal moki sudaryt maisto dienotvarke?.. Gen04Tereza as tau ne 55 metu vyras kuris valgo ir tik pilva augina ;D as noriu raumenu manes o ne pilvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslininkas
Mokslininkas
Pradedantysis
Jei eini "didelio" į WC tiek kartų per dieną kiek valgai,tai manau sunkiai svorį galima prisiauginti, nebent tau yra lengviau užsiauginti raumenys nei man, nes pas mane ta pati problema - sportuoju 4 kartus per savaitę, na tai nėra daug sakyčiau, valgau už du dažnai, ypač savaitgalį kaip Gen04Tereza vyras, tačiau nė per kur, kiek buvo tiek ir yra tų kilogramų, nei mažiau,nei daugiau. Pamėgink pakilnoti svarmenys, o valgyti tai siūlyčiau maistą,kur daugiau baltymų yra, varškė labai gerai, o kulturistai tai ir žalius kiaušinius valgo Tai yra trynio nevalgo Gal pakilnojus svarmenys priaugs svoris, jei ne, na tada lieka tik vienas dalykas - alus daug ir dažnai,tik kad va, ta masė eis tau į mozolį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
Geriau kreipkis pagalbos į profesionalų trenerį, padirbk jo priežiūroj, kad būtų galima tiksliai pasakyt ko tau reikia. Įvairios mitybos ir sporto programos duoda labai skirtingus rezultatus, taip kad kažkokio tikslaus plano kiekvienam tikrai nepritaikysi. Na o jei taip "namų sąlygom".. Bandyk įvairias vertas dėmesio programas, ir žiūrėk kokie rezultatai, koreguok, bandyk pritaikyt pagal save, žodžiu ekperimentuok. Bet čia tikrai bus sunkesnis kelias
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 00:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nimdis
Nimdis
Pradedantysis
Pirma problema dirbi su staklem, stakles yra daugiau ryskinimui,nesvarbu kad ten wisos raumenu grupes yra..turi dirbt su laisvais svoriai..paprasyk trenerio kad sudarytu normalia programa svorio augimui...o del valgio tai stenkis tai valgyk viska tik stenkis kuo daugiau suvalgyt kosiu,warskes,dribsniu ir kitu angliavandeniu nusipirk dar kokiu anglenandeniniu kokteiliuku, pries miega dar pavalgyk ir pamatysi kaip prades augt svoris...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 00:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Balsuok
Balsuok
Pažengęs
Shinzo rašė:

Geriau kreipkis pagalbos į profesionalų trenerį, padirbk jo priežiūroj, kad būtų galima tiksliai pasakyt ko tau reikia. Įvairios mitybos ir sporto programos duoda labai skirtingus rezultatus, taip kad kažkokio tikslaus plano kiekvienam tikrai nepritaikysi. Na o jei taip "namų sąlygom".. Bandyk įvairias vertas dėmesio programas, ir žiūrėk kokie rezultatai, koreguok, bandyk pritaikyt pagal save, žodžiu ekperimentuok. Bet čia tikrai bus sunkesnis kelias


na yra vienas brolio draugas kulturistas,tai pameginsiu jo paklaust kaip ka jis valgo..tik tiek kad jis buvo gan apkunus,todel jam ir raumenys lengvai susiformavo/..o kai nera mases tai ir raumenys lb ilgai reik augint..kantrybes isbandymas,bet man jau atsibodo...reik kazkuo imtis..o jei ir pavyks priaugt,tai butinai reiks paviesint,kad kiti to imtusi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 00:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
Fuzzy rašė:

na yra vienas brolio draugas kulturistas,tai pameginsiu jo paklaust kaip ka jis valgo..tik tiek kad jis buvo gan apkunus,todel jam ir raumenys lengvai susiformavo/..o kai nera mases tai ir raumenys lb ilgai reik augint..kantrybes isbandymas,bet man jau atsibodo...reik kazkuo imtis..o jei ir pavyks priaugt,tai butinai reiks paviesint,kad kiti to imtusi


Nu bandyk, gal ir pavyks.. Šiaip kiek iš savo patirties galiu pasakyt, tai tokios "universalios" programos nifiga neveikia, o kiek esu prisiklausęs patarimų.. Tai jo, tie patarimai puikiai veikia žmonėms, kurie juos duoda. Bet organizmai per daug skirtingi, kad keliem žmonėm visiškai gerai liptų tos pačios programos. Paeksperimentuoji, pasibandai, paskui žiūri kad labai padeda dalykas, kurį buvai nurašęs pirmu numeriu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 00:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Balsuok
Balsuok
Pažengęs
Shinzo rašė:

Fuzzy rašė:



na yra vienas brolio draugas kulturistas,tai pameginsiu jo paklaust kaip ka jis valgo..tik tiek kad jis buvo gan apkunus,todel jam ir raumenys lengvai susiformavo/..o kai nera mases tai ir raumenys lb ilgai reik augint..kantrybes isbandymas,bet man jau atsibodo...reik kazkuo imtis..o jei ir pavyks priaugt,tai butinai reiks paviesint,kad kiti to imtusi




Nu bandyk, gal ir pavyks.. Šiaip kiek iš savo patirties galiu pasakyt, tai tokios "universalios" programos nifiga neveikia, o kiek esu prisiklausęs patarimų.. Tai jo, tie patarimai puikiai veikia žmonėms, kurie juos duoda. Bet organizmai per daug skirtingi, kad keliem žmonėm visiškai gerai liptų tos pačios programos. Paeksperimentuoji, pasibandai, paskui žiūri kad labai padeda dalykas, kurį buvai nurašęs pirmu numeriu..


Na reik tik tuo uzsiimt..o eksperimentams tai reik daug laiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 00:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cypsius
Cypsius
Meistras
Paemi pavalgai normaliai kaip zmogus 5 kartus per diena ir kils tas svoris
Pas mane irgi raketiska medziagu apykaita, bet kazkaip sugebu uzsiaugint svorio

Zinau kad bus neimanoma pradzioj , bet bandyk suvalgyti 2800 ckal per diena . 50% angliavandeniu , 30 % baltymu , 20 % riebalu . Jei su tokiu svoriu vistiek neaugsi tai padidink 500 ckal kol pradesi augti .

O jei padidinus iki 3500 ckal dar neaugsi tai tu kazkoks mutantas atkeliaves is kitos planetos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 00:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cypsius
Cypsius
Meistras
http://www.kalorijos.lt/skaiciuokle/index.php cia gali pasiskaiciuot kiek suvalgai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 00:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cypsius
Cypsius
Meistras
Mokslininkas rašė:

Jei eini "didelio" į WC tiek kartų per dieną kiek valgai,tai manau sunkiai svorį galima prisiauginti, nebent tau yra lengviau užsiauginti raumenys nei man, nes pas mane ta pati problema - sportuoju 4 kartus per savaitę, na tai nėra daug sakyčiau, valgau už du dažnai, ypač savaitgalį kaip Gen04Tereza vyras, tačiau nė per kur, kiek buvo tiek ir yra tų kilogramų, nei mažiau,nei daugiau. Pamėgink pakilnoti svarmenys, o valgyti tai siūlyčiau maistą,kur daugiau baltymų yra, varškė labai gerai, o kulturistai tai ir žalius kiaušinius valgo Tai yra trynio nevalgo Gal pakilnojus svarmenys priaugs svoris, jei ne, na tada lieka tik vienas dalykas - alus daug ir dažnai,tik kad va, ta masė eis tau į mozolį


kulturistai zaliu kiausiniu nevalgo , neklaidink zmoniu su savo rockio filmais
Uzsikresi salmanelioze ir tiek .

Be to zaliu kiausiniu isisavinimas yra per pus mazesnis nei termiskai apdorotu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 01:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
...ir visa tai tik sausa teorija, kuri vienam puikiai veikia, o kitam nifiga...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai