Santrauka: pratimai,kuriuos galima atlikti namuose
Tema sukurta: 2010.01.05 18:27
2010.01.05 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


klaustuke
klaustuke
Naujokas
Labas visiems,iskilo man cia tokia problemele. Keleta metu gan aktyviai sportavau,buvau begike. Bet turejau kelio trauma,po kurios negaliu toliau begioti. Noreciau paprasyti patarimu sporto tema. Begiojimas man padejo palaikyti forma,o dabar jau atsirado vienas kitas nepageidaujamas kilogramas. Ketinau lankyti sporto kluba,bet esu studente ir neturiu tam lesu. Gal kas patarumet,kokius pratimus galiu atlikti ir namuose be jokiu treniruokliu?
Aciu uz atsakymus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.05 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ateiwis
ateiwis
Pradedantysis
nusipirk kokius lengvus hantelius (arba su vandens bamboliukais ) ir daryk iprasciausius pratimus pritupimai rankos i sonus i virshu ir t.t youtube.com parasyk home training ir ten pasiziurek ir issyrink ka nors kas tau prie shirdes. cia daug mokslo nereikia improvizok
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.05 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KawaiiNeko
KawaiiNeko
Pradedantysis
Eik i youtube. Ten daug visokiu pratimu video yra. Gali rast ir profesionaliu treneriu patarimu. Tikrai rasi kas tau patiks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.05 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
Nėra stebūklingo pratimo ar kelių pratimų, kurie efektyviai ir greitai lieknina kūną. Kad tai būtų efektyvu juos reikia daryti visą laiką ir reguliariai, be to kartu ir mitybą turi būti koreaguojama ir elementariausius betkokius pratimus, atsilenkimus, atsispaudimus, pritupimus lygtais fizinio pamokų nebuvo mokykloje. Galu gale google, youtube gali rasti visko. Asmeniškai aš nesunkiai susiradau stuburo pratimus. O šiaip užsimindamas apie mitybą tai neturėjau galvoje "nustok valgyt mėsą", "pamiršk apie alkoholį", "Valgyk tik daržoves". Išvis dieta, mityba turi būti parenkama individualiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.05 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Anti rašė:

Nėra stebūklingo pratimo ar kelių pratimų, kurie efektyviai ir greitai lieknina kūną. Kad tai būtų efektyvu juos reikia daryti visą laiką ir reguliariai, be to kartu ir mitybą turi būti koreaguojama ir elementariausius betkokius pratimus, atsilenkimus, atsispaudimus, pritupimus lygtais fizinio pamokų nebuvo mokykloje. Galu gale google, youtube gali rasti visko. Asmeniškai aš nesunkiai susiradau stuburo pratimus. O šiaip užsimindamas apie mitybą tai neturėjau galvoje "nustok valgyt mėsą", "pamiršk apie alkoholį", "Valgyk tik daržoves". Išvis dieta, mityba turi būti parenkama individualiai.


Tai gal išvis nebevalgyti ?
Negalima juk alinti organizmo...
Valgyk visko tik po mažai, bet kokius 6-7kartus per dieną...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.06 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskas
meskas
Pradedantysis
geriausias svorio metimas seksas kasdiena:}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.06 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jei
Jei
Didmeistris
klaustuke rašė:

Labas visiems,iskilo man cia tokia problemele. Keleta metu gan aktyviai sportavau,buvau begike. Bet turejau kelio trauma,po kurios negaliu toliau begioti. Noreciau paprasyti patarimu sporto tema. Begiojimas man padejo palaikyti forma,o dabar jau atsirado vienas kitas nepageidaujamas kilogramas. Ketinau lankyti sporto kluba,bet esu studente ir neturiu tam lesu. Gal kas patarumet,kokius pratimus galiu atlikti ir namuose be jokiu treniruokliu?

Aciu uz atsakymus.


užjaučiu, kad nebegali bėgti:( tikrai rimta ta kelio trauma, kad nebegali bėgioti? Gal gliukozaminas padėtų? Aš pats bėgikas, tai neįsivaizduoju kaip gyventi be bėgimo:( Gal dar praeis, ir po truputį, atsargiai, vėl galėsi pradėti bėgioti? Nes turėtų būti liūdna bėgikei nebėgioti:(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.06 23:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vykst
Vykst
Naujokas
Joga, fitnesio pratimus pagal muziką ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.07 17:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
HardIktis rašė:

Anti rašė:



Nėra stebūklingo pratimo ar kelių pratimų, kurie efektyviai ir greitai lieknina kūną. Kad tai būtų efektyvu juos reikia daryti visą laiką ir reguliariai, be to kartu ir mitybą turi būti koreaguojama ir elementariausius betkokius pratimus, atsilenkimus, atsispaudimus, pritupimus lygtais fizinio pamokų nebuvo mokykloje. Galu gale google, youtube gali rasti visko. Asmeniškai aš nesunkiai susiradau stuburo pratimus. O šiaip užsimindamas apie mitybą tai neturėjau galvoje "nustok valgyt mėsą", "pamiršk apie alkoholį", "Valgyk tik daržoves". Išvis dieta, mityba turi būti parenkama individualiai.




Tai gal išvis nebevalgyti ?

Negalima juk alinti organizmo...

Valgyk visko tik po mažai, bet kokius 6-7kartus per dieną...


Vat būtent, klaidingai visi suprantą žodį "dieta". Visi galvoja, kad dieta tai "mažiau valgyti". Dieta yra mitybos reguliavimas, tai nebūtinai turi reikšti, kad reikia visko atsisakyti kas skanu, mėsinga, riebu ir t.t. Bet reikia koreaguoti ne tik valgomą maistą bet ir valgymo įpročius. Visų nevardinsiu, bet elementarūs pavyzdžiai, apie kuriuos retas pagalvoja tai: nevalgyti greitai, apskritai prieš valgį geriau atsigerti vandens, kad negalėtum persivalgyti, nes tai labai lengva padaryti, nebūtina turėti viršsvorio, užtenka išalkti, kad grįžus namo prisikimšti kaip ir daro dauguma studentų. Aš ir pats ne valgau, o ryju kartais. Be to būna tokių dienų kai visiškai pamirštu apie vandenį - gyveni vien arbata ir kava. Nesvarbu ar problema yra nutūkimas ar virškinimo sutrikimai. Tai nereiškia jog kažko reikia visiškai atisakyti ir save kankinti. Reikia reguliuoti ir pagal save atrasti tas normas. Mano kraujas per tirštas, bet kavos neatsisakiau, tiesiog sumažinau puodelių skaičių į dieną. Nepastebėjau kaip nesunku tos kavos visiškai neišgerį kai kuriomis dienomis. Be to visada sakau ir sakysiu jog svarbiau yra gerai jaustis, o ne gerai atrodyti veidrodyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.07 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


klaustuke
klaustuke
Naujokas
na kalbant apie maista,tai man nera problemu,nes tikrai valgau ne bet ka kelio trauma gan rimta,bet gal ir galesiu veliau gryzti prie begimo o tam noriu palaikyti forma aciu uz patarimus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.08 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jei
Jei
Didmeistris
linkiu tau greičiau sugyti ir vėl bėgioti aišku, kol kas tiks ir fitnesas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai