Tema sukurta: 2010.10.23 14:13
2010.10.23 14:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramunasss
ramunasss
Naujokas
sveiki nesuprantu kodel taip durniuoja internetas.meganet speedtest rodo download 0.96mb/s upload 72mb/s ping 4 ms nesamone kazkokia..ankciau rodydavo normalei;/ir puslapius greit kraudavo.o paskambinus i meganet nk jie nepadaro jiem tai normalu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.23 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Tai gal problemos pas tave? Gal turi palikęs kokius torentus siųstis ar šiaip jau prisigaudei virusų. Tokiu atveju ir negali veikti.

O jeigu ryšio tiekėjas paveda - tai čia jau niekuom nepadėsim, su jais reikia ir aiškintis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.23 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Aš prieš porą metų išėjau iš Meganet, nes labai dažnai pradingdavo internetas. Nedarbo metu nėra interneto, darbo metu jau internetas būdavo, o jie nieko negalėjo paaiškinti, kodėl nebūdavo to interneto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.23 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Maloni rašė:

Aš prieš porą metų išėjau iš Meganet, nes labai dažnai pradingdavo internetas. Nedarbo metu nėra interneto, darbo metu jau internetas būdavo, o jie nieko negalėjo paaiškinti, kodėl nebūdavo to interneto.


hm, koks riebūs, netgi laaabai riebus katinas ant laidų miegodavo ir viską stabdydavo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.23 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramunasss
ramunasss
Naujokas
Digitus rašė:

Tai gal problemos pas tave? Gal turi palikęs kokius torentus siųstis ar šiaip jau prisigaudei virusų. Tokiu atveju ir negali veikti.



O jeigu ryšio tiekėjas paveda - tai čia jau niekuom nepadėsim, su jais reikia ir aiškintis


pc katyk windows perasysi.o utorrent ir siuntimai visi isjungti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.24 05:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meshka
Meshka
Patyręs
reiskia reik keist tiekeja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.24 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
marijuana rašė:

Maloni rašė:



Aš prieš porą metų išėjau iš Meganet, nes labai dažnai pradingdavo internetas. Nedarbo metu nėra interneto, darbo metu jau internetas būdavo, o jie nieko negalėjo paaiškinti, kodėl nebūdavo to interneto.




hm, koks riebūs, netgi laaabai riebus katinas ant laidų miegodavo ir viską stabdydavo


Aš tą riebų katiną vis dar turiu, bet internetas veikia daug geriau ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 13:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linagrzimergina
linagrzimergina
Naujokas
Matai kai tikrini speed testa, tai reikia ziureti 2 atskirus kanalus, uzsienyje ir Lietuvoje, kad viskas taptu aisku eini cia: http://fishki.lt/9652-interneto-matuokle.html ten yra specialiai 2 matuokliai, pasiskaitai ka raso kad testas butu tikslus ir tada paleidi atskirai viena ir kita testa ir matysi jau tikslia informacija. bet butinai reikia atjungti visas siunciamas programas ir t.t. ten daugiau parasyta. Tai man rodos tiksliausia matuokle Lietuvoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai