Tema sukurta: 2009.07.12 22:57
2009.07.12 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zendetha
zendetha
Naujokas
Sw.
Noriu paklaust, ar kažkas kažkada buvo gavęs tokį pranešima iš TEO?
Pas mane kompas tvarkingas, pats kažkada valau kompus nuo virusų.


Gerb. kliente,

informuojame, kad iš CERT-LT gavome pranešimą apie pavojingus veiksmus, atliktus Jūsų kompiuteriu. CERT-LT (https://www.cert.lt) ? tai Lietuvos Respublikos nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys, kuris atlieka elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimus, koordinuoja veiksmus stabdant incidentų plitimą ir vykdo jų prevenciją.

Tikėtina, jog Jūsų kompiuteris yra užkrėstas virusu ar kenkėjiška programa, kurie veikdami kelia grėsmę kitiems tinklo naudotojams ir TEO LT, AB tinklo vientisumui (smulkiau apie tai galite skaityti https://www.cert.lt/tipai.html). Suprantame, kad taip atsitikti galėjo ne dėl Jūsų kaltės ir prašome nedelsiant imtis žemiau aprašytų veiksmų, kad priešingu atveju mums netektų apriboti Jums teikiamų interneto paslaugų:
1. Pašalinkite iš kompiuterio visas kenkėjiškas programas ir patikrinkite jo saugumo nustatymus. Tą galite atlikti dviem būdais:
1.1. paskambinę telefonu 1518* ir gavę Nuotolinę kompiuterio patikros ir valymo paslaugą arba
1.2. sutvarkę kompiuterį savarankiškai.
2. Sutvarkę kompiuterį, praneškite apie tai telefonu 1817** (paskambinę spauskite „4").
3. Kad ateityje incidentai nepasikartotų, sutvarkius kompiuterį siūlome užsisakyti paslaugą „Triguba apsauga" (http://apsauga.zebra.lt).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
Paskambink į TEO ir sužinok. geriausia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cincila
cincila
Patyręs
mano vaikinui taip yra buve
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Kažkada iš Mikrovisatos gavau kažką panašaus. Tik niekur skambinti nereikėjo. Ar buvo virusas, neprisimenu. Bet daugiau tokių laiškų nebegavau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mindziuks
Mindziuks
Pradedantysis
Nebutu teo cia tik jie tokias nesamones daro dekui dievuis as ju paslaugomis nebesinaudoju nes jie toki s mala kad atsiprasau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Georgija
Georgija
Pažengęs
Man taip buvo. Man atrodo, kad klaida pas juos isivelia. Nieko nevaliau ypatingai. Kai paskambinau, man pasake, kad kazkas mano adresu pasijunges atseit siuntinejo pavojingas programas. Ir tai tokiu laiku, kokiu as intiku ir naudotis negalejau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 23:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zendetha
zendetha
Naujokas
Georgija rašė:
Ir tai tokiu laiku, kokiu as intiku ir naudotis negalejau.

Pas mane irgi toks keistas dalykas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 23:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tabu
Tabu
Pažengęs
Na,man nieko panašaus per 3 metus naudojimosi nebuvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.13 11:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
paskambink 1817 ir paklausk. Siaip as nepasitikiu kai man siuntineje el. pastu. Atsiusti su teo.lt mail domainu gali bet kas, vaiku darbas, ir hakeriai kokie. Skambink i klientu aptarnavima ir klausk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.13 12:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Julekx
Julekx
Pradedantysis
O man atrodo, kad cia paslepta reklama, tam kad uzsisakytu ta paslauga triguba apsauga... aferiugos teo. Aciu dievui nesinaudoju ju paslaugomis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.13 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TigriukstiS
TigriukstiS
Meistras
Jokios cia reklamos nera, viskas normaliai, nezinau kaip ten pas ji su virusais, bet kai as toki pranesima gavau ir manes nebeprileido i interneta, praskenavau kompa ir tikrai radau visokiu nesamoniu, isvaliau ji, paskambinau, patikrino ir fsio, viskas tvarkoje Beje, as sita pranesima gavau ne el-pastu o tiesiog atidares narsykle, manau ir pas temos autoriu taip pat.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.13 13:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Staff
Staff
Pažengęs
pas mane taip niekada nebuvo, skambink į teo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.13 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
Julekx rašė:

O man atrodo, kad cia paslepta reklama, tam kad uzsisakytu ta paslauga triguba apsauga... aferiugos teo. Aciu dievui nesinaudoju ju paslaugomis


ka tu cia klabi nesamones. Jie tau atrodo, tai gydykis nuo vaidenimosi, bet nekalbek ko nezinau. Aciu dievui, as turiu ineta, uzsisakyciau ir tv, tik va neiseina, nes du tv namie.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.02 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Smarthouse
Smarthouse
Meistras
Naudojuosi teo internetu apie 2 metus,bet tokio pranešimo nesu gavęs.Tik esu gavęs su sąskaita pranešimą,kad viršijau duomenų limitą ar kažką panašaus.Paskambink jiems ir išsiaiškink.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.02 18:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
zendetha rašė:

Sw.

Noriu paklaust, ar kažkas kažkada buvo gavęs tokį pranešima iš TEO?

Pas mane kompas tvarkingas, pats kažkada valau kompus nuo virusų.





Gerb. kliente,



informuojame, kad iš CERT-LT gavome pranešimą apie pavojingus veiksmus, atliktus Jūsų kompiuteriu. CERT-LT (https://www.cert.lt) ? tai Lietuvos Respublikos nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys, kuris atlieka elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimus, koordinuoja veiksmus stabdant incidentų plitimą ir vykdo jų prevenciją.



Tikėtina, jog Jūsų kompiuteris yra užkrėstas virusu ar kenkėjiška programa, kurie veikdami kelia grėsmę kitiems tinklo naudotojams ir TEO LT, AB tinklo vientisumui (smulkiau apie tai galite skaityti https://www.cert.lt/tipai.html). Suprantame, kad taip atsitikti galėjo ne dėl Jūsų kaltės ir prašome nedelsiant imtis žemiau aprašytų veiksmų, kad priešingu atveju mums netektų apriboti Jums teikiamų interneto paslaugų:

1. Pašalinkite iš kompiuterio visas kenkėjiškas programas ir patikrinkite jo saugumo nustatymus. Tą galite atlikti dviem būdais:

1.1. paskambinę telefonu 1518* ir gavę Nuotolinę kompiuterio patikros ir valymo paslaugą arba

1.2. sutvarkę kompiuterį savarankiškai.

2. Sutvarkę kompiuterį, praneškite apie tai telefonu 1817** (paskambinę spauskite „4").

3. Kad ateityje incidentai nepasikartotų, sutvarkius kompiuterį siūlome užsisakyti paslaugą „Triguba apsauga" (http://apsauga.zebra.lt).



Nekreipk demesio, esu ir as toki gaves naudokis toliau ir viskas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.02 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Aha, galimas daiktas kad cia reklama nes is karto nuveda i ta puslapi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.30 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MrP
MrP
Pradedantysis
jo kas nors dar koki socks ar proxy servica pasikures pas tave pc. Ir tavo ip gali naudotis nelegaliai veiklai, o paskui kentesi tu
geriausia tai firewall koki isirasyt/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.30 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaiBaltas
JuodaiBaltas
Pažengęs
Jason rašė:

ka tu cia klabi nesamones. Jie tau atrodo, tai gydykis nuo vaidenimosi, bet nekalbek ko nezinau. Aciu dievui, as turiu ineta, uzsisakyciau ir tv, tik va neiseina, nes du tv namie.


Pilieti, pats drabstaisi visiškomis nesąmonėmis, piktiniesi ir dar su tokiom klaidom. Greičiausiai girtas, bet čia jau tavo reikalas. Teo moka iš naivių vartotojų krapštyt pinigus, todėl nebūtų keista jei tokiu būdu siūlytų paslaugą. Dar ne tokiais būdais tai daro.. Ir dar:
Televizija iš teo su dviem tv naudojuosi daugiau nei 2,5 metų ir nematau tame jokių problemų.. O kur tu matai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.03 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
Nelabai puolu aiškintis kas čia per laiškai ateina. Iš cituoto laiško matau, kad Teo.LT paprasčiausiai siūlo naujas paslaugas-apsaugą nuo virusų, kuri, aišku, bus mokama Jei pas save turit antivirusinę normalią, tai dar patys nepatingekit pasirikiuoti failus ir papildomai prasišluostyt šiukšles. Kai pradeda striginėti, kitą kartą pakanka restartuoti. Tokių reklaminių laiškų neatsidarinėju, o iškart trinu, nes per smalsumą galima rimtos bėdos prisidaryti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai