Tema sukurta: 2009.07.02 10:55
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.07.02 10:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Angeley
Angeley
Patyręs
Kadangi mano regejimas nera geras, o su akinukais vaikstau tik namie arba pvz kino teatre uzsidedu ir panasiose situacijose, tai lesiai tikras isgelbejimas, ypac uzsiemant aktyvia veikla-begiojant, vazinejant dviraciu,sportuojant, plaukiojant ir tt. Tik vat kiek esu naudojus nelb mano akim tiko, bet cia buvo seniai, darbar nemzai nauju "tobulesniu" prikurta. Ypac domina spalvoti lesiai, nes vienus tokius jau turejau, tai akims abejingu alei vieno nebuvo D net mokytojos per pamoka ziuredavo ziuredavo, veliau neapsikentusios sakydavo - kokios nuostabios akys, cia naturalios?
Tai vat butu tikrai naudinga isgirst patarimu ir nuomoniu is tu kas nesioka kontaktinius lesius. Internete yra nemazas pasirinkimas ( ne taip kaip optikose ), tai net ir pasimeti, pvz gal kas naudojot FreshKon Color Fusion, FreshKon Alluring Eyes, Freshlook ColorBends,FreshLook Color, FreshLook Dimension, FreshLook Radionce? Cia butu spalvoti leisiai. Mane kazkodel uzkabino butent sita firma ir seip is uzsienio nesinoretu siustis, tai ziuriu pasiula Lietuvoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Parsiukas
Parsiukas
Pradedantysis
Bandyk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 11:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Angeley
Angeley
Patyręs
visus isbandyt truputi prabanga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 11:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waidis
waidis
Patyręs
nesioju, bet paprastus , po 25 litus kazkur suteikia melyna atspalvi, uztenka man to
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 12:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
o as ju iswis niekada gyvenime nenesiojau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 13:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
aš ir paprastus kažkokius už 35lt mėnesinius užsisakiau, net nežinau kaip ten kas, nes iki tol tai tik akinukus panešiodavau karts nuo karto namie, o lauke visiškai be nieko, tačiau reik nešiot pastoviai, tai teko lęšį pirktis net nežinau kaip ten įdėt išimt ir pnš
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Kaip galima kišt kažkokį svetimkūnį į akį? Brrr. Jau ko negalėčiau, tai lęšių nešiot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 13:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
niolika rašė:

Kaip galima kišt kažkokį svetimkūnį į akį? Brrr. Jau ko negalėčiau, tai lęšių nešiot


che che. o man patinka kitus žmones taip gasdint. iš šono daug baisiau atrodo tas piršto ir akies kontaktas. Man pavyzdžiui daug sunkiau akių lašus lašintis, nei įsidėt/išsiimt lešį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 13:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
CacaYuki rašė:

che che. o man patinka kitus žmones taip gasdint. iš šono daug baisiau atrodo tas piršto ir akies kontaktas. Man pavyzdžiui daug sunkiau akių lašus lašintis, nei įsidėt/išsiimt lešį


Bet tai lašai... Pasiskirsto ir nelieka O ta plastmasė ten visą dieną trinasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
As jau virs 10 metu nesioju akinius ir apie lesius net pagalvoti negaliu. Brrr, juk niekas nezino kaip tai ateityje paveiks akis?.. As esu pries lesius visu 100proc. Bet cia kiekvieno pasirinkimas.
Mano kelioms pazistamoms pradejus nesioti lesius (ir ne pacius pigiausius) po poros metu regejimas dvigubai pablogejo. Viena is ju nebegali isideti, nes akys pradeda dziuti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 13:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
niolika rašė:
Bet tai lašai... Pasiskirsto ir nelieka O ta plastmasė ten visą dieną trinasi


Aš negaliu nemirksėt kai matau artėjant pipetę
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 13:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spurgita
spurgita
Patyręs
o as lesius nesioju kokius tris metus..ir prie akiniu net nezadu gryzt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


samA
samA
Naujokas
matos kad nesi turejusi lesiu ;D ju isviso nesijaucia aky ir jokia ten plasmase toks kaip guminis kaip silikonas ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Realistė
Realistė
Pažengęs
Bet ar nebuvo baimės pirmą kartą dedant/išimant tuos lešius??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 14:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Guminis ar silikonas, bet vistiek neneaturalu ir reikia kisti i aki... brrr...baisu man...
samA rašė:

matos kad nesi turejusi lesiu ;D ju isviso nesijaucia aky ir jokia ten plasmase toks kaip guminis kaip silikonas ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Relakse
Relakse
Pradedantysis
Lesius nesioju pora metu,pradzioi budavo visko ir tikdavo, ir "pridziudavo", dabar jokiu problemu O del spalvotu, dauguma druagu yra isbande, konkreciu firmu nezinau, tiesiog gali pasikonsultuoti su optikoje dirbancia pardaveja, pries perkant ji tau tikrai patartu,juolab,kad pati nesioji ir daug maz zinai kokiu noretum
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


medike66
medike66
Naujokas
Nesioju lesius apie 10 mt.Akyje ju nesijaucia.Regejimas nepablogejo nei laso nuo kontaktiniu lesiu.Dziaugiuosi kad jie israsti.Sunui tik 15 mt,jis taip pat trumparegyste turi,jau metai kaip pamirso akinius ir vaiksto tik su kontakt,linzem.tai tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Angeley
Angeley
Patyręs
Dmxyler18 rašė:

aš ir paprastus kažkokius už 35lt mėnesinius užsisakiau, net nežinau kaip ten kas, nes iki tol tai tik akinukus panešiodavau karts nuo karto namie, o lauke visiškai be nieko, tačiau reik nešiot pastoviai, tai teko lęšį pirktis net nežinau kaip ten įdėt išimt ir pnš


cia uz abu lesius? Lb pigu. Kokios firmos, kaip vadinas? As ziurejau optikoj tos naujos kartos, tai man vos ne urmu kisa, po pora neparduoda, tai sakau gal as kvaila ar ka, kad iskart sesias poras ar kiek ten yra pakuotei pirkciau, nei zinau ar man tiks nei ka, nesamoninga optika. Is neto jauciu teks uzsisakyt, jai nerasiu kur normaliai parduoda. O del spalvotu lesiu tai kitur duoda net pasimatuot bet nzn tokios optikos kaune. Jau jei gruda iskart deze lesiu tai ka kalbet apie pasimatavima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Angeley
Angeley
Patyręs
bet as tai nesuprantu, man pvz su tais lesiais seniau akys lb pavargdavo, sausedavo, net lesis iskrisdavo, pastoviai paraudusios akys.. jums taip nebuvo? As gal prastus buvau isigyjus, db jie taip isreklamuoti, mazdaug kas seniau negalejo nesiot dabar jau gali, nes sitie tai jau super
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spurgita
spurgita
Patyręs
Angeley rašė:

bet as tai nesuprantu, man pvz su tais lesiais seniau akys lb pavargdavo, sausedavo, net lesis iskrisdavo, pastoviai paraudusios akys.. jums taip nebuvo? As gal prastus buvau isigyjus, db jie taip isreklamuoti, mazdaug kas seniau negalejo nesiot dabar jau gali, nes sitie tai jau super


ne visos akys priima lesius...pries perkant okuliste perspejo kad nors retai bet pasitaiko tokiu atveju...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai