Santrauka: dingo duomenys
Tema sukurta: 2012.10.25 22:09
2012.10.25 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linuciukas23
linuciukas23
Naujokas
sveiki esu37 lygio linuciukas23 ar tiksliau sakant buvau nes kazkaip stebuklingai dingo mano duomenys ir nepatikesit pabandziau prisiregistruoti tais paciais duomenim ir dave kurtis nauja panele o tai kur mano! nes per kita buvau nuejus i savo buvuse tai kaip stovi taip pat aprengta taip ir stovi. reiskias niekas jos neuzgrobe tai kaip paaiskint tai kad negaliu i ja patekti! ka daryti padekit!!!!!!!!!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.26 12:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DooRi
DooRi
Pradedantysis
Ištrynei Draugas.lt anketą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.27 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Ištrynėte Draugas.lt duomenis ir praradote galimybę jungtis prie savo žaidimų, o kadangi vėl su tuo pačiu el. paštu sukūrėte naują anketą, tai senos anketos atkurti pažintyse nebegalima ir jau niekada nebegalėsite prisijungti prie savo panelės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jurgita0111
jurgita0111
Naujokas
laba diena negaliu prisijungti prie savo super paneles zaidime esu pasivadinusi dzuana di bet elektroninis jurgita011@zebra. lt neduoda raso kad nera duomenu vakar tai zaidziau viskas gerai o jau siande nebeduoda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.18 11:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mirijaname
mirijaname
Pradedantysis
Man kai bandau ijungti superpanele, automatiskai ismeta angliska versija, vakar taip buvo rik per chrome nersykle siandien ir per firefox
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.18 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lialkaa
lialkaa
Naujokas
o man prie senosios paneles leidzia prisijungti, o prie naujos - ne. Net nerodo, kad krauna ir net nepraso pervesti duomenu, tiesiog ivedi ir nieko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.18 15:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
lialkaa rašė:

o man prie senosios paneles leidzia prisijungti, o prie naujos - ne. Net nerodo, kad krauna ir net nepraso pervesti duomenu, tiesiog ivedi ir nieko.


mirijaname rašė:

Man kai bandau ijungti superpanele, automatiskai ismeta angliska versija, vakar taip buvo rik per chrome nersykle siandien ir per firefox


Išvalykite naudojamos naršyklės atimintį:
http://support.google.com/mail/bin/answer.py?hl=lt&answer=32050
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.18 15:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
jurgita0111 rašė:

laba diena negaliu prisijungti prie savo super paneles zaidime esu pasivadinusi dzuana di bet elektroninis jurgita011@zebra. lt neduoda raso kad nera duomenu vakar tai zaidziau viskas gerai o jau siande nebeduoda.


Jei naršyklės atminties išvalymas nepadės: http://support.google.com/mail/bin/answer.py?hl=lt&answer=32050
vadinasi, anketos duomenis kažkam pasakėte ir tas asmuo pakeitė prisijungimus, arba pati ištrynėte draugas.lt anketą, kuri buvo registruota tais pačiais duomenimis kaip ir Superpanelės žaidime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.15 10:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DiamondsH2O
DiamondsH2O
Naujokas
As irgi neprisijungiu mano el pastas isgalvotas ir raso neeisinsingi duomenys o draugas.lt anketos netryniau bet ji sukurta su paneles duonenimis kuri senai pavogta.paneles vardas AKVILYT?S e su taskeliu. Ka man daryti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai