Tema sukurta: 2013.06.14 21:46
2013.06.14 21:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zaStukal
zaStukal
Patyręs
Toks keistas klausimas...
Ar isidarbinant butinas socialinio draudimo pazymejimas? As esu anksciau dirbes, bet ten to nereikejo - na nes pirma karta darbinausi. Draugas nesenai paskambino sodrai, tai jam pasake jo soc draudimo numeri ir sake, kad to uztenka (bet jis dar nesidarbino), o kitas draugas visai nesenai darbinosi ir jam reikejo pazymejimo.
Beje, ji nemokamai isduoda? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.14 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Azr
Azr
Patyręs
zaStukal rašė:
Toks keistas klausimas...

Ar isidarbinant butinas socialinio draudimo pazymejimas? As esu anksciau dirbes, bet ten to nereikejo - na nes pirma karta darbinausi. Draugas nesenai paskambino sodrai, tai jam pasake jo soc draudimo numeri ir sake, kad to uztenka (bet jis dar nesidarbino), o kitas draugas visai nesenai darbinosi ir jam reikejo pazymejimo.

Beje, ji nemokamai isduoda? :)

Šiaip aš nelabai gaudausi ir gilinuosi į tokius dalykus, bet parašysiu kaip man buvo:

Pirmą kartą darbinausi, nei sodros pažymėjimo neturėjau, nei apskritai kas ta sodra yra ir su kuo valgoma nežinojau (išvis galvojau, kad tai tokie milteliai, kuriuos actu papylus šnypšt pradeda...).
Darbe pasakė: "Ok, nuvarysi i sodrą ir pasidarysi" ir davė kažkokį lapą, tipo su juo eit ten (Kaip supratau, tai buvo pažyma, kad iš tiesų turiu darbą ir galiu gaut pažymėjimą, ar kažkas pan.)... Bl, kažkaip čia per ilgai gaunasi. Trumpai tariant:
Nuvariau į sodrą > Pasakiau kad reikia pažymėjimo > "ok" > gavau pažymėjimą.

Nereikėjo nieko mokėt, tik paso ir nuotraukos. Ir žinoma, plačios šypsenos, nes visgi žmonės dirba, nesunku gi pasidalint gera nuotaika.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.14 22:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Jei nepranesa sodrai hmmmm, nelegalus darbas. JZei antra karta eini darbintis privalai tureti soc pazymejima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.14 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Nemokamai aisku.Eini paspaudi mygtuka soc pazyejimas, pazymu isdavimas ir lauki savo numeriuko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai