Tema sukurta: 2009.07.05 11:52
1 2 Toliau Paskutinis
2009.07.05 11:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ilona22
Ilona22
Naujokas
Turiu tokia beda,labai slenka plaukai,nezinau ka daryti. Pirkau sampuna nuo plauku slinkimo bet visai ne padeda. ka manot,gal reikia gerti kokius vitaminus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
po plovimo trink alijosiaus sultim,vakar kirpykloje man istryne,sake pats geriausias budas striprinti plauka ir skatinti augima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rudaakė
Rudaakė
Pažengęs
Aš irgi girdėjau apie alijošių, pabandyk jei nepadės tada gali kreiptis į dermatologą, gal pas tave atsirado didesnė problema, nei paprastas plaukų slinkimas. Mano draugei taip buvo, tai išrašė tokių kapsulių. Iškart padėjo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sugundyta
sugundyta
Patyręs
as tikrai zinau, kad padeda svogunu sulciu kaukes. Pati maciau rezultata. Na, bet kvapas gali ir atbaidyti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 12:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaVivoVixen
LaVivoVixen
Naujokas
Tikrai ir as pritariu del svogunu kaukes, ji tikrai padeda ir plauku augimas geresnis.. Del kvapo, tai tikrai nekas, kai plaukai sudreksta, bet del rezultato manau verta pakenteti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 12:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Svogūnų kaukę ir aš bandžiau, bet neilgai. Nes, kaip sako merginos, sudrėkę plaukai skleidžia svogūnų kvapą....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eco
Eco
Patyręs
o ta su svogunais, tai tik isspausti sultis reik, ar dar kazko?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sugundyta
sugundyta
Patyręs
LaVivoVixen rašė:

Tikrai ir as pritariu del svogunu kaukes, ji tikrai padeda ir plauku augimas geresnis.. Del kvapo, tai tikrai nekas, kai plaukai sudreksta, bet del rezultato manau verta pakenteti


As irgi manau, kad verta pakenteti, nes stebejau savo drauges rezultata, kai is keliu makaronu patapo tikrai grazus ir tankus plaukai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
man labai padejo sitas lenkiskas sampunas
http://sklep.i-f.com.pl/en/niger
kvepia neskaniai, nes sudetyje yra kosmetinio zibalo, bet kvapas jauciasi tik kol plaukai dregni...
pries pora metu jo galima buvo rasti Droge ir Eurovaistinese, bet dabar kazkodel nebeimportuoja... kadangi mano plaukams tinka tik sio gamintojo sampunai, perku juos internetu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaVivoVixen
LaVivoVixen
Naujokas
Niu sumali svoguna, galima net supjauscius su smulkintuvu sutrinti, graziai susitrins tada i tirsta tyrele be jokiu gabaliuku, ir ta tyrele svogunu pradeti tempti masazuojant nuo galvos odos, o paskui ir plaukus visus itrinti, galima laikyti apie pusvalandi, bet mano mama ilgiau laikydavo.. Galva uzdengiant salafaniniu maiseliu ir ranksliuosciu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 14:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Vo, dar receptą kažkokį radau:

1 valgomasis šaukštas medaus,
1 valgomasis šaukštas ricinos aliejaus,
1 nemaža svogūno galvutė,
1 kiaušinis.

medų ir riciną vos vos pašildyti,kad suskystėtų,kiaušą gerai išplakti,svogūną kuo smulkiau sutarkuoti,per sietelį nukošti,kad nebūtų gabaliukų,na ir viską sumaišius teptis ant sausų neplautų plaukų,apsivynioti maišiuku,rankšluosčiu ir laikyti 30min.

reikia 3 mėn.kiekvieną sav.dėtis,o paskui į mėnesį po kartą.Ir taip metus laiko

Atsiliepimai lyg ir super, tik kad nekoks kvapelis tų svogūnų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 14:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
LaVivoVixen rašė:

Niu sumali svoguna, galima net supjauscius su smulkintuvu sutrinti, graziai susitrins tada i tirsta tyrele be jokiu gabaliuku, ir ta tyrele svogunu pradeti tempti masazuojant nuo galvos odos, o paskui ir plaukus visus itrinti, galima laikyti apie pusvalandi, bet mano mama ilgiau laikydavo.. Galva uzdengiant salafaniniu maiseliu ir ranksliuosciu...


Ir kokie kvapai? Bijau, kad po to baidysis žmonės manęs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Natalia
Natalia
Pažengęs
gerk vitamina B
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
man ir anksciau buwo pradeja slinkti plaukai, bet kai pradejau plauti galva kiekviena diena tai dabar nebeslenka... ir beto negailek pinigu ant sampuno
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


constellation
constellation
Pažengęs
Vien tik šampūno-maža.Reikia dar naudoti serumą.Pati turiu tokią nelaimę,tai naudoju pastoviai beveik.Man gana nemažai padėjo Fitoval,Lakme firmų produkcija.O štai Cutrin pasirodė nieko verti gaminiai,bent jau man.Dabar nusipirkau Dermina,koks bus rezultatas-pamatysim.O iš liaudiškų priemonių esu bandžiusi naudoti kiaušinių trynius.Nelabai efekto davė,o dar ta nuolatinė įtampa,kad vanduo nebūtų per šiltas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 17:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lieputė
Lieputė
Pradedantysis
tds rašė:

man ir anksciau buwo pradeja slinkti plaukai, bet kai pradejau plauti galva kiekviena diena tai dabar nebeslenka... ir beto negailek pinigu ant sampuno


Tikriausiai todėl nustojo slinkti, kad plaudamas pamasažuoji skalpą, o tai aprūpina jį krauju O jeigu dar kontrastinį vandenį pili ant galvos, tai išvis super
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vadove
Vadove
Naujokas
Sveikos mergaites,daug metu dirbu su AVON produktais ir juos pati naudoju,galiu isvardinti kruva ju,kurie daro plaukus ,stipresnius,sveikus ir neluzinejancius,lenvai sukuojamus.Pvz: plauku galiuku serumas,kaina 15ltsampunai su arbatzolemis,ciobreliais.Iv.balzamai islaikantys dregme ir eile kt.prod.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 18:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ilona22
Ilona22
Naujokas
Tikrai aciu uz patarimus :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vadove
Vadove
Naujokas
Kas noretu uzsidirbti ir gauti daug dovanu?Su Avon geras uzdarbis ir dovanu per 4kampanijas uz560lt. irenatu@one.lt
Laukiu Jusu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.05 21:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tiffa
Tiffa
Patyręs
Turiu va vieną patarimą, kirpėja man patarė na patarimas toks neįprastas - na kai plausies galvą išsiplauk pilnai šampūną tada atsuk šaltą vandenį pakišk po šaltu vandeniu galvą, tada atsuk karštą vandenį ir vėl pakišk galvą po kranu ar dušu ir taip kokius keliskart pakartok tikrai žinau patarimas gan keistokas, man ir kažkada slinko plaukai ir taip normaliai paslinko jie, tai aš pabandžiau ir žinokit dabar po plovimų nebeslenka, patariu pabandyt, jei padės tai gerai, jei nepadės tai yra speialios kapsulės vaistinėse nuo plaukų slinkimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai