Santrauka: Patirti ispudziai
Tema sukurta: 2007.07.22 19:48
1 2 Toliau Paskutinis
2007.07.22 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nepilnamete
Nepilnamete
Pažengęs
Ar esate skridę lėktuvu,bet ne boingu,o tokiu kuriuo butu galima pasimegauti pro langus matanciais vazdais?
Pavasary pirmakart skridau su panasiu i zephyra,tiksliai nebepamenu..tik vienas zodis gali nusakyti patirtus ispudzius -buvo NEREALU.
O kokie jusu ispudziai?
Gal kas norite paskraidyti kartu?kaina 60lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.22 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
deje teko tik su boingu.
galime ir paskraidyti, o kokiame mieste
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.23 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olenka
Olenka
Didmeistris
man ne su boingu be su mazesniu, ir tai ispudziu paliko, ypac kai nakti skrendi ir matai tos visus zyburelius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.24 19:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Especial
Especial
Patyręs
uhh man ir su boingu pirmas ispudis nerealus buvo!..
negana to, kad ir taip pirma karta skristi baisu buvo, tai dar sedynes uzfiksuoti nespejau... kai atsidureme pakilimo take ir lektuvas pradejo staigiai(!) didinti greiti as vos neapsiverciau toj sedynej zodziu, smagu buvo ;>
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.27 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nepilnamete
Nepilnamete
Pažengęs
na as nesu skridus boingu,todel nezinau koks ten jausmas,galbut taip pat geras.
babauzis-->Kaune
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.11 15:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tigriukee
tigriukee
Pažengęs
Nesenai teko skristi i Italija. Apsiasarojau ir buvo laimes pilnos kelnes, kokia grazi atrode Palanga is virsaus, kalnai Austrijos, Italijos, Danijos krantai ir visa kita, buvau labai laiminga. Neatlipau nuo lango. Ir kai nusileidome plojome. Lietuviam nera budinga, nes esame santuresni, o vat uzsienieciai tokiu budu padekoja pilotui uz saugu skrydi, gera nusileidima ir tai labai kulturinga ir saunu.Stiuardeses labai malonios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.13 10:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jolia3
jolia3
Naujokas
oj,o kokiais ash tik lektuvais neskridau, nes tėvas dirba Lietuvos Avialinijose, tai teko dauguma lėktuvu pasedėti ir paskraidyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.13 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Especial
Especial
Patyręs
Originally posted by: tigriukee

Nesenai teko skristi i Italija. Apsiasarojau ir buvo laimes pilnos kelnes, kokia grazi atrode Palanga is virsaus, kalnai Austrijos, Italijos, Danijos krantai ir visa kita, buvau labai laiminga. Neatlipau nuo lango. Ir kai nusileidome plojome. Lietuviam nera budinga, nes esame santuresni, o vat uzsienieciai tokiu budu padekoja pilotui uz saugu skrydi, gera nusileidima ir tai labai kulturinga ir saunu.Stiuardeses labai malonios.



tai kad ir lietuviai plojair tikrai nenusileidzia uzsienieciams...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.13 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tigriukee
tigriukee
Pažengęs
Originally posted by: Especial

Originally posted by: tigriukee



Nesenai teko skristi i Italija. Apsiasarojau ir buvo laimes pilnos kelnes, kokia grazi atrode Palanga is virsaus, kalnai Austrijos, Italijos, Danijos krantai ir visa kita, buvau labai laiminga. Neatlipau nuo lango. Ir kai nusileidome plojome. Lietuviam nera budinga, nes esame santuresni, o vat uzsienieciai tokiu budu padekoja pilotui uz saugu skrydi, gera nusileidima ir tai labai kulturinga ir saunu.Stiuardeses labai malonios.






tai kad ir lietuviai plojair tikrai nenusileidzia uzsienieciams...


Turbut papuolei i toki, pavydziu, nes kai as pora kart (is Lietuvos ir i Lietuva) skridau tai pirma pradejau plot, o is paskos 3-4 zmones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.16 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Especial
Especial
Patyręs
nu nezinau... pas mus uze visas lektuvas ;>
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.17 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
aš negaliu skraidyti lėktuvu, bet kiek teko-jokio fainumo.Šiaip viskas puiku, gražu, bet mano sveikata tam priesinaši
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.18 10:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niekaz
niekaz
Naujokas
nu aåie plojimus... na as kiek kartu skrides i lietuwos i norwegija tai wisas liektuwas su plojimais buna ir ne tik ir swilpaujimu buna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.23 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BETkoks
BETkoks
Pradedantysis
Siaip nieko baisaus skristi. Nors ir kirba dvi mintys: kad tik nesuluzti lektuvas perpus ir, kad tavo gyvybe kazkieno kito rankose ir nuo taves nepriklauso.
Vat kodel visi pradeda ploti, kai lektuvas tik pasiekia galiniais ratais zeme? Juk dar nesustojom, judam mazdaug 200-300 km/h. Juk nesam saugus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.23 19:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Especial
Especial
Patyręs
bet bent jau ant zemes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.30 11:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lyga
lyga
Naujokas
lektuvu skristi tai jega jausmas jega
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.10 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pandutė
Pandutė
Naujokas
skrist lektuvu-jega, pakilimas-kaifas, tualetai-sudas, o siaip daugiau zmoniu per metus uzmusa begemotai, negu zusta per lektuvo avarijas, taigi nera ko bijoti. nors maziausias lektuvas, kuriuo as skridus buvo air-busas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.10 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pandutė
Pandutė
Naujokas
karta lektuvas velavo tai isskridom apie 23h birzeli. vaizdas buvo nerealus, pro viena puse saulelydis, o pra kita menulis matesi [baisiai grazu]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.13 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samantulia
Samantulia
Pažengęs
Man ir teko su boingu,bet koks jausmas ..mhmm..tas jausmas kai greit greit vaziuoja ir staiga kyla,toks idomus ..bet labai patiko tik siek tiek bijojau nes siaip aukscio bijau...o leidimasis tai kiek pamenu,ir labai patiko tik kad tas kratymas.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.19 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Flovver
Flovver
Patyręs
as skridau.labai patiko.grazus waizdai matesi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.19 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Silverisss
Silverisss
Naujokas
Man toks kietas įvykis nutiko lėktuve. Žodžiu sėdėjau šalia kažkokio vyro. Mano draugas truputi toliau sėdėjo. Tik lėktuvas pradėjo kilti, tas vyras persižegnojo tris kart ir sau po nosimi pradėjo melstis. Man pasidarė juokinga ir truputį pasilenkes tam savo draugui sakau "Sau įsivaizduoji, tas vyras persižegnojo kokius tris kartus.Gers ane?" Tikrai nemaniau, kad jis lietuvis todėl tai pasakiau garsiai ir lietuviškai, vistiek nesupranta. Įpusėjus skrydžiui tas vyras pradėjo šnekėti lietuviškai su šalia sėdinčia drauge. Kokia gėda pasidarė šakės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai