Tema sukurta: 2007.05.12 15:29
2007.05.12 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nespalvotai
nespalvotai
Patyręs
Kas skaitete?
Skaitote?
o gal matete filma sukurta pagal knyga?
:>
Kokios mintys,ispudziai? :>
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
Iš to, kas S. Kingo išleista lietuviškai, neskaičiau gal kokių 6-7 knygų
Skaičiau. Šiaip nepasakyčiau, kad man "Kerė" padarė labai didelį įspūdį, bet tikrai nebloga. Ai, man jo visos neblogos
Filmas pusėtinas, ne visai tiksliai pagal knygą pastatytas - finalas pakeistas, o tai gana daug atima
Pati knyga tai tipiška "kingiška" savo stilium, skaitosi lengvai ir smagiai (jei taip galima pasakyti)
Mintis perskaičius - ot gerai, taip jiems ir reikėjo Tik mergaitės gaila...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Aš skaičiau, bet kad patiktų... hm... nepatiko man :] knygos pradžia iš tiesų buvo įdomi, tačiau, kuo tolyn, tuo daugiau ten atsirado neįtikėtinų dalykų. Manau per daug fantastikos :] Filmo nemačiau, nes tai, ar jį verta žiūrėti, nusprendžiau perskaičius knygą :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 15:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
Melisa,
S. Kingas - rašytojas fantastas Čia tarp kitko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Na nesidomiu rašytojo biografija prieš skaitydama knygą, neįdomu. Jei knyga palieka gerą įspūdį kartais norisi kažką sužinoti apie jos kūrėją, bet tai tik išskirtiniais atvejais :] Man patinka fantastinės knygos. Kartais. Kai tos fantastikos nėra per daug, o šiuo atveju jos buvo per daug.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
Šiaip jau patartina pasidomėti rašytoju... Apskritai, bet kokią knygą skaitant... Bent šiek tiek Įdomiau būna, sako
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Daug kas yra sakoma, bet ar viskas yra tiesa? :] Nesivadovauju kitų patarimais, darau taip, kaip norisi man pačiai. Ir jei man neįdomi rašytojo biografija, niekas nesugebes įrodyti, kad yra priešingai. O Jūs visada vadovaujatės kitų nuomone, spręsdama, kas Jums patinka ir ko Jums reikia? :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
Maištas prieš sistemą?
Čia dar vienas klausimas - jei jau patinka fantastika, tai kokia tada? Pvz? Jei jau S. Kingas "per daug fantastikos", tai kas tada patinka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
O kokia čia sistema? Atseit vienas žmogus pasako: "prieš perskaitant knygą būtina pasidomėti autoriaus biografija" ir tuomet visi taip ir daro? Apie tokią sistemą kalbate? Tuomet man tokios sistemos nepriimtinos :> Ar teko Jums skaityti Jurgos Ivanauskaitės knygų? Na tarkim, kad ir mano mėgstamiausią, "Placebą"? Ten aprašytas pasaulis neegzistuoja, tačiau pasakojama taip, kad nejučia viskuo patikėjau ir įsijaučiau į rašytojos sukurtą fantaziją. Tik tokia nejaučiama fantazija man yra priimtina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nespalvotai
nespalvotai
Patyręs
Ne,ne xD
gi juk renkiesi knyga tai paziuri kokio zanro ji,automatiskai tai kai a parodo apie rasytoja.
Kere is fantastikos,taii gi S.Kingas irgi xDD


As pati db ja skaitau:>
Turiu iki penktadienio pabaigt ,nes lb noriu literaturai ja aprasyti pazymiui xDD
Seip kol kas man idomu:>*
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sacrifice
Sacrifice
Meistras
aš skaičiau praeitą vasarą. nuo šios knygos pradėjau Kingu domėtis. dabar galiu pasakyt vienas geriausių rašytojų, mano nuomone. mačiau filmą pagal "Kerę". visai nieko, bet teko nusivilti. kaip visada, knyga daug įdomiau nei filmas. knyga patiko, labai greit perskaičiau. nors gal kiek per stipri telekinezės galia nelabai tikėtina, bentjau man, bet knyga tikrai įdomi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
O Ivanauskaitė, atleiskite, fantastika?.. O S. Kingas gal tada meilės romanus rašo?.. Sakyčiau, reikėtų skirti mistifikaciją ir alegorijas nuo fantastikos...
O ar aš sakiau, kad reikia skaityti visą autoriaus biografiją?.. Vat jei prieš imdama skaityt būtum bent iš bendro išsilavinimo žinojus, kas tas S. Kingas, nebūtų reikėję gaišti laiko skaitant nepriimtiną knygą Aš, pvz, neimu skaityti Agatos Kristi, nes nemėgstu detektyvų
"Nesivadovauju kitų patarimais, darau taip, kaip norisi man pačiai." - kvaila. Nemanau, kad tau daugiau negu kokie 16 metų. aišku, tokio amžiaus labai sunku pripažinti, kad yra už tave protingesnių. Bet ,aišku, jei labai norisi trenkti galvą į sieną, o kiti sako "netrenk, skaudės", gal geriau jau vožti kokį kartą?..
SweetSacrifice,
turbūt geriausia S. Kingo ekranizacija - "Švytėjimas". Būna ir nenuviliančių filmų pagal knygas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Ar aš sakiau, kad visa Ivanauskaitės kūryba - fantastika? Nesakiau tikrai. Bet vienoje jos knygoje to yra. Ir, kaip vėliau sužinojau, ta knyga apibūdinama kaip psichologinis, filosofinis, fantastinis romanas. Taigi, tai tik patvirtina mano žodžius. Jūs nesakėte, kad reikia skaityti visą autoriaus biografiją, bet ar aš sakiau, jog norėčiau perskaityti nors dalį biografijos? Man neįdomu, kokį gyvenimą gyveno autorius, neįdomu, kokius šedevrus ar kokį šlamštą jis kūrė. Aš pasirenku knygą pagal jos trumpą aprašymą, dažnai pagal ištraukas. Kaip jau minėjau fantastinius kūrinius skaitau ir mėgstu, tik man nepatinka, kai fantastikos būna per daug. Taigi, sužinojusi, jog "Kerė" yra fantastikos kūrinys nemečiau knygos į šalį, o perskaičiau, nes, dar kartą kartoju, man fantastika patinka, kai jos nėra per daug, o knygos pradžioje būtent taip ir buvo. Dėl šių priežasčių ir skaičiau šią knygą. Sakydama, kad nesivadovauju kitų patarimais ir darau taip, kaip norisi man pačiai, norėjau pasakyti, kad savo gyvenimą kuriu pati ir atsirenku tik tai, kas man pačiai priimtina. Kol kas savo gyvenimu esu visiškai patenkinta ir iškilus bėdai pati sugebu su ja susidoroti. O aplinkinių patarimai vienas nuo kito skiriasi kaip diena nuo nakties ir ką tokiu atveju reiktų daryti? Kuriuo patarimu vadovautis? Ir dar iškyla klausimas, ar nors vienas iš tų patarimų bus teisingas ir naudingas? Turiu savo galvą, savo intuiciją ir pati pukiai žinau, ko man reikia. Jeigu jums reikia kitų patarimų tai jau jūsų gyvenimas ir jūsų galimybė rinktis. Pasaulyje yra daugybė žmonių daug protingesnių už mane, tačiau, ar jie sugebėtų į mano situacija įsijausti taip, kaip derėtų ir suprasti viską teisingai, kad duotų man teisingą patarimą? Iš bendro išsilavinimo žinau tiek, kad S.Kingas kūrė siaubą, o pati pastebėjau, kad tas jo kuriamas "siaubas" yra gan primityvus, todėl nesukėlė man jokių emocijų. Tikriausiai ir tokią mano nuomonę sukritikuosite :] Pastebėjau, kad jums tai patinka daryti :]]]]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
didziausia ispudi is kingo ekranizaciju man paliko "Tas"... gal del to, kad maza buvau tada bet po to paniskai bijojau lipti i vonia

Kere teko skaityti, bet tai nebuvo ta labiausiai kabinanciu jo knygu... bet kuriuo atveju, kingas - zodzio meistras, mano akimis ziurint...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.16 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Is Stepono (kaip ji vadinu ) labiausiai istrigo "A Firestarter" ("Uzdegancioji zvilgsniu") bei "It" (matyt verstusi i "Tas"). Pastaroji knyga isvis talmudas Apie 1000 puslapiu. Pakankamai tiksli visuomenes socialine analize, kaip atskiri jos individai elgtusi ekstremaliomis salygomis. Taip pat neblogas zvilgsnis i amerikietiskosios viduriniosios klases uzkulisius.

Neatgaminu is atminties, apie ka "Kere" - matyt neistrigo

O siaip Steponas ne zodzio, o malimo liezuviu meistras Viena scena sugeba istempti iki 30-50 puslapiu ir dar is to gerai uzsidirbti, nors gana itikinamai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.17 11:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
Už tai ir žodžio meistras. Matai, iš esmės ta vieną sceną neatsibosta skaityt (na, puslapių gal kiek ir "padauginai"), o kito autoriaus tiesiog praverstum iki sekančios
Ne, vis dėlto žodžio meistras, nes jei būtų malimas liežuviu, knygos neturėtų prasmės, o dabar nėra tiesiog lengvi skaitaliukai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 17:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
geriausiai is kingo kabino svytejimas ir gyvuleliu kapines. vis tiek filmai sitiems neprilygs.
hm. ir kudzas dar nieko.

o kere tokia puse velnio. ne baisi, dar tada nelabai patyres buvo (bet jis ir neraso vien siaubingas istorijas), bet ydomi savotiskai. kingas moka kabint uz psichologijos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.30 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
Aišku, juk "Kerė", galima sakyt, pirmas jo darbas. Būtent ji Kingą ir išgarsino. "Gyvulėlių kapinės" - super, "Švytėjimas" - tuo labaiu Šiaip labai užkabino "Iš Biuiko 8"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.09 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olenka
Olenka
Didmeistris
Kai man buvo 13, Kingas man labai patiko ypac "kukuruzu vaikai".
Kere kaip tik nesenei skaiciau, bet s...das tai bliambacki. turbut paaugau. As labai atsiprasau, jei gu ka nors iskaudinau su savo comentu! tikriausia tai jau nebe mano stilius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.11 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
skaiciau "Kere". bet man labiau patiko kitos jo knygos. pvz "Mobilusis", "Kristina", Gyvuleliu kapines".... nors nebloga ir "Kere"") S.Kingas - vienas is megstamiausiu mano rasytoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai