Santrauka: už ir prieš
Tema sukurta: 2008.08.27 09:31
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2008.08.27 09:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
tarkim, finansinio barjero nera. merginos gali sau ta leist,vaikinai gali padaryt tokia dovana savo draugei (partnerei-meiluzei).
uz ar pries?
ar tai grazu,ar tai tik pataikavimas vyrams?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 09:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Revan
Revan
Didmeistris
man negrazu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 09:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Prieš. Man patinka vidutinė ir mažesnė nei vidutinė krūtinė. Mažint savo barjero nebuvimu mažinimui nesinaudočiau jei būtų natūraliai didoka, bet didint - tai jau tikrai ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
O iš merginos pusės žiūrint chmmm... tas pats kaip mergina pasakytų: žinai, mano tavo daikčiukas neįspūdingai atrodo, še 10 K, pasididink.

Tiesiog normali mergina apskritai turėtų nekaip sureaguoti į tokią "dovanėlę".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 09:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
vat man tai idomu apie vyriskus didinimus pasidare..kazkaip nieko beveik sita tema negirdejau..
eik,kas zinovai?pasisakykit,kaip situ klausimu yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nesse
Nesse
Naujokas
As tai uz. Jei mergina to tikrai nori. Cia kaip kas ismano taip tas ir grazinasi. Jei gerai jauciuosi su tatuiruote ar auskarais, tai kodel negaliu gerai jaustis su stangria grazia krutine? Juk ne akmens amziui gyvename. ir prie ko cia vyriskoji gimine. Jei moteris dazosi tai ji tai daro negalvodama apie vyrus o galvodama apie save.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Bet va, aš su tuo pavyzdžiu norėjau pabrėžti, kad mergina norėtų, jog vaikinas padidintų dėl įspūdingumo, o ne dėlto, kad jos nepatenkina ar pan.

Taip, kaip ir su krūtimis... nekalbu apie kokius nors fetišistus, kuriems nestovi, jei nemato prie akis D dydžio krūtinės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Hm...jei mano draugas, man kaip dovaną įteiktų čekį į plastinės chirurgijos centrą, kokios tai kūno dalies pakoreguoti, siūsčiau ant trijų raidžių Kitas variantas, jei mergina pati kompeksuoja del to ir pati nuvyksta ten, ne del to, kad jos draugui nepatinka, o del to, kad jai taip reikia...Aš šiaip už natūralumą, nebent tai būtinybė po operacijos, avarijos ar labai jau koks įgimtas defektas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Aš irgi už natūralumą. Šiuo atveju - už kūno integralumą. Tikrai bjauriai atrodančių žmonių, kurie be kokių nors operacijų neišsiverstų, ko gero, yra mažiau nei 1-2 procentai. O daugumai tereikia prisižiūrėti, pasportuoti ir pan.

Jei visos merginos atrodytų kaip kokia zvonkė, pasaulis iškart pasidarytų kokius 5 kartus nuobodesnis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Rennais rašė:

vat man tai idomu apie vyriskus didinimus pasidare..kazkaip nieko beveik sita tema negirdejau..

eik,kas zinovai?pasisakykit,kaip situ klausimu yra


panašu, kad spameriai taip visus užkniso, kad net šios temos nenori prisiminti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
ilgiausias rašė:

Rennais rašė:



vat man tai idomu apie vyriskus didinimus pasidare..kazkaip nieko beveik sita tema negirdejau..



eik,kas zinovai?pasisakykit,kaip situ klausimu yra




panašu, kad spameriai taip visus užkniso, kad net šios temos nenori prisiminti


ne ne, a sapie chirurginius metodus ne apie piliulinius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foka
Foka
Didmeistris
Rennais rašė:

ne ne, a sapie chirurginius metodus ne apie piliulinius


va tau apie chirurginius

Penio padidinimas: Egzistuoja dvi chirurginės operacijos. Pirmosios metu, siekiant pailginti varpą, nupjaunami vidiniai raiščiai ir jos dalis, buvusi kūno viduje, gali išslinkti į išorę. Organas po tokios operacijos gali pailgėti puse savo ilgio (apytikriai pusė varpos ilgio yra organizmo viduje). Kitos, varpą pastorinančios, operacijos metu ant varpos persodinamas sluoksnelis riebalų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Didinimas? o po tristešimties , jei krūtis nutys, mažinimas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
"dirbtines krutys, dirbtiniai nagai, dirbtines blakstienos ir plaukai - tokia mergina reikia myleti tik su dirbtiniu b...." -kazkada taip pasake mano tetis, o as visiskai su tuo sutinku
...zinoma, butu isimtis, jeigu silikonas naudojamas krutu rekonstrukcijai po vezio salinimo operacijos ar kt nelaimiu, bet sita tema ne apie tai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Foka rašė:
va tau apie chirurginius

Penio padidinimas: Egzistuoja dvi chirurginės operacijos. Pirmosios metu, siekiant pailginti varpą, nupjaunami vidiniai raiščiai ir jos dalis, buvusi kūno viduje, gali išslinkti į išorę. Organas po tokios operacijos gali pailgėti puse savo ilgio (apytikriai pusė varpos ilgio yra organizmo viduje). Kitos, varpą pastorinančios, operacijos metu ant varpos persodinamas sluoksnelis riebalų.


je je je, valio valio valio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foka
Foka
Didmeistris
Rennais rašė:

tarkim, finansinio barjero nera. merginos gali sau ta leist,vaikinai gali padaryt tokia dovana savo draugei (partnerei-meiluzei).

uz ar pries?

ar tai grazu,ar tai tik pataikavimas vyrams?


ypac grazu kai musu "ale super" gviazdos pasididina papus ir po to rekia apie tai pusmeti, o kai kurios ir ilgiau
"taip smagu" kai atsiverti bet koki laikrastpalaiki skaityti kaip jos del to gerai jauciasi ir kaip pagerejo del to gyvenimo kokybe......fu.......geriau smegenis pasididintu....tik gaila silikoniniu padidinimu smegenims nebuna.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Auuuu spameriai taikinys Rennais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blasting
Blasting
Pradedantysis
Foka rašė:

Rennais rašė:



ne ne, a sapie chirurginius metodus ne apie piliulinius




va tau apie chirurginius



Penio padidinimas: Egzistuoja dvi chirurginės operacijos. Pirmosios metu, siekiant pailginti varpą, nupjaunami vidiniai raiščiai ir jos dalis, buvusi kūno viduje, gali išslinkti į išorę. Organas po tokios operacijos gali pailgėti puse savo ilgio (apytikriai pusė varpos ilgio yra organizmo viduje). Kitos, varpą pastorinančios, operacijos metu ant varpos persodinamas sluoksnelis riebalų.


is kur tokia info apie ilgi ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foka
Foka
Didmeistris
Blasting rašė:

is kur tokia info apie ilgi ?


is visagalio interneto platybiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.27 10:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aspide
aspide
Meistras
Nesse rašė:

As tai uz. Jei mergina to tikrai nori. Cia kaip kas ismano taip tas ir grazinasi. Jei gerai jauciuosi su tatuiruote ar auskarais, tai kodel negaliu gerai jaustis su stangria grazia krutine? Juk ne akmens amziui gyvename. ir prie ko cia vyriskoji gimine. Jei moteris dazosi tai ji tai daro negalvodama apie vyrus o galvodama apie save.


Viskas galima ir viskasdaroma ,kas kvepia pinigais.Negalvojama apie ateiti;turint silikonines krutys jokiais imanomais budais negalima nustatyti kruties vezio uzuomazgu.Ateitis aiski.Opo kruties salinimo operacijos krutis atstatoma is moters taip vadinamos paudres arba is pazasties jokiu budu nesilikonine.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai