Tema sukurta: 2011.02.02 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2011.02.02 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


indeneee
indeneee
Pradedantysis
Jei esate is tu zmoniu,kurie tiki zmogaus sielos egzistavimu,tai turiu klausima-ar ja turi ir gyvunai?
As siuo klausimu turiu savo nuomone,taciau man labai idomi jusiske
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Neturi. Niekas jos neturi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
o aš manau, kad turi ir žmonės, ir gyvūnai.. nors dėl to tikrai nesiginčyčiau.. per daug neaišku.. daugiau tikėjimo klausimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
aš irgi manau/tikiu, kad turi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mraz
mraz
Patyręs
Aha, turi! tai gal ja tada turi ir medziai ir akmenys? apart zmogaus, sielos daugiau niekas neturi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
mraz rašė:

Aha, turi! tai gal ja tada turi ir medziai ir akmenys? apart zmogaus, sielos daugiau niekas neturi.


Iš kur tu žinai? tikrinai, kad taip kategoriškai gali tai teigti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
Žmogus neturi, gyvūnai tures.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
mraz rašė:

Aha, turi! tai gal ja tada turi ir medziai ir akmenys? apart zmogaus, sielos daugiau niekas neturi.


kažkoks keistas žmogaus iškėlimas virš gyvūnų. akivaizdu, dėl religijos. atsiprašau, jei mano šunys, katė neturi sielos, tada neturiu ir aš jos. bet jei turiu aš, tikrai turi ir jie
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Nesiginčykit su ligoniu.Kokia prasmė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


indeneee
indeneee
Pradedantysis
As kazkada net buvau susimasciusi..O gal siela turi visi,isskyrus zmones?Nes baisesniu padaru zeme turbut per visa savo gyvenima nera maciusi. O siela ,tai yra GYVYBE ne fiziniame pavidale. O zmogus apart savo fizinio pasitenkinimo idejos ka ar beturi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
indeneee rašė:

As kazkada net buvau susimasciusi..O gal siela turi visi,isskyrus zmones?Nes baisesniu padaru zeme turbut per visa savo gyvenima nera maciusi. O siela ,tai yra GYVYBE ne fiziniame pavidale. O zmogus apart savo fizinio pasitenkinimo idejos ka ar beturi?


bet juk ne visi žmonės baisūs padarai? tai ar gali būt, kad vieni turi sielą, o kiti ne? :>
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Radaranija
Radaranija
Naujokas
As irgi manau, kad gyvunai turi siela:-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


indeneee
indeneee
Pradedantysis
invazija,o tu ar gali vat imti ir ivardinti nors viena gera zmogus,kuris nebutu niekada pakenkes zemei,bet kokiam gyvam padarui-gyvunui ar zmogui? Ar surasi zmogu,kuris niekada nera ismetes siuskles,kuri yra tukstantmecius ar niekada nera valges maisto,kai nebuvo alkanas?(gyvunai,beje,atitinka tuos gerumo kriterijus)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 20:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mraz
mraz
Patyręs
invazija rašė:

mraz rašė:

Aha, turi! tai gal ja tada turi ir medziai ir akmenys? apart zmogaus, sielos daugiau niekas neturi.


kažkoks keistas žmogaus iškėlimas virš gyvūnų. akivaizdu, dėl religijos. atsiprašau, jei mano šunys, katė neturi sielos, tada neturiu ir aš jos. bet jei turiu aš, tikrai turi ir jie


Tai aisku del religijos:) zmogus yra Dievo atvaizdas, sukurtas pagal Jo paveiksla, o ne suo ar kate. Zmogui Dievas dave iskalba, prota, laisva valia, padare ji nepavaldu inkstinktam, priesingai nei gyvunai, zmogus auksciausia gyvybes grandis. Jei gyvunai turi sielas tai idomu kas su jomis nutinka po ju mirties? gal yra sunu ir kaciu rojus, arba ju sielos klaidzioja po zeme, arba jie atgims kokiu medziu kazkelintam gyvenimui? :D nejuokinkit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
indeneee rašė:

invazija,o tu ar gali vat imti ir ivardinti nors viena gera zmogus,kuris nebutu niekada pakenkes zemei,bet kokiam gyvam padarui-gyvunui ar zmogui? Ar surasi zmogu,kuris niekada nera ismetes siuskles,kuri yra tukstantmecius ar niekada nera valges maisto,kai nebuvo alkanas?(gyvunai,beje,atitinka tuos gerumo kriterijus)


na, jei norim pripaišyt kokį blogį, visada rasim. bet nemanau, kad reikėtų iki tiek knaisiotis.. man gėris siejasi su empatija, humaniškumu( čia va kyla klausimas, kodėl susiję su human sąvoka).. visada galime pradėti nuo savęs, nuo mažų darbų.. o gėriui ribų nėra.. tik nereikėtų norėti priisimti to, kas jau ne mūsų galioje :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 20:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
mraz rašė:
Tai aisku del religijos:) zmogus yra Dievo atvaizdas, sukurtas pagal Jo paveiksla, o ne suo ar kate. Zmogui Dievas dave iskalba, prota, laisva valia, padare ji nepavaldu inkstinktam, priesingai nei gyvunai, zmogus auksciausia gyvybes grandis. Jei gyvunai turi sielas tai idomu kas su jomis nutinka po ju mirties? gal yra sunu ir kaciu rojus, arba ju sielos klaidzioja po zeme, arba jie atgims kokiu medziu kazkelintam gyvenimui? :D nejuokinkit.


dievu netikiu, todėl man žmogus nėra dievo atvaizdas.. tačiau, jei ir tikėčiau dievu, tai katė jau ne jo kūrinys? maniau, kad visa, kas yra šioj žemėj, jo sukurta :)
dievas davė ar nedavė, bet visokių žmonių yra.. ir valdomų instinktais, ir ne visai protingų, ir tt..tai kaip čia dievas kai kuriuos taip nuskriaudė ir sukūrė nevykusius?
ir rojum netikiu, bet jei tikėčiau, norėčiau, kad ten būtų ne vien žmonės, bet ir žmonių mažieji draugai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 20:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mraz
mraz
Patyręs
Valkirija rašė:

Iš kur tu žinai? tikrinai, kad taip kategoriškai gali tai teigti?


Tokiais dalykais tiki religijos kurios teigia egzistuojant reinkarnacija, bet tai visiskai priestarauja krikscioniskom tiesom.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
nelyginkit zmoniu su gyvnunais. Tiek vieniems, tiek kitiems skirtingi gyvavimo istatymai egzistuoja. Jeigu norim "but" tokia geri, kaip gyvunija, tada nereiktu slykstetis prievarta ir zudynem (dziungliu istatymai), reiktu isardyt visuomenini gyvenima ir savitarpio pagalba. Kiekvienas turetumem imt po ieti ir eit medziot elniu, taciau jeigu esame zmones, tai reiktu priimt ir neigiamus aspektus, taip neesame sventi, taip kenkiam zemei ir ja zudom, netausojam, bet tokia yra musu prigimtis. Netgi tie kurie teigia esa geri, grazus, balti ir pukuoti, tokie nera. Perkat cheminius valiklius zinodami, kad juos gaminant buvo pjudoma gamta, bet vis tiek tai darot, jeigu taip, tai prasom neputot ir neaiskint kokia ta zmonija bloga, o pradekit nuo saves. Sau garsiai isrekit, koks esate sau slykstus, kiek gyvunu prizudete ir kiek i upes ispylete chemikalu.

Kas del sielu, jokiom reliegijom nesergu, todel netikiu, kad egzistuotu siela apskritai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


indeneee
indeneee
Pradedantysis
Kas per nesamones? :DDD Leiskite man nusijuokti ;) Zmogus nevaldomas instinktu???O kaipgi dauginimosi poreikis,seimu kurimas,palikuonio auginimas,siekis,kad jis isistvirtintu gyvenime,kad moketu savimi pasirupinti? Ar tai neinstinktai,tokie,kokius turi ir gyvunai? Toliau,kad zmogus turi iskalba ,prota ,valia ir pan. -tai jo ginklas islikime.Kaip pvz. vilkas turi medziotoja instinkta,astrius dantis,kad isliktu,driezas ar koks krokodilas sugeba tarytum susilieti su gamta,kad jo nematytu jo medziojamas grobis,koks geapardas pasizymi greitumu,erelis itin geru regejimu ir t.t...O zmogui kaip ginklas islikimui yra duotas protas. Kaip ,beje.ir visiems kitiems primatams-visi mes gebame naudotis aplinka siekiant savo geroves(bezdzione paims pagaliuka,kad nusiskintu aukstai kabanti banan).
Taigi reziume-esame tie patys gyvunai,tik gerokai degradave.Tapome net zemiau parazitu lygio,nes parazitai bent jau parazituoja tik jiem skirtoje sferoje,o zmogus ime parazituoti net uz beprotybes ribu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.02 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mraz
mraz
Patyręs
invazija rašė:

mraz rašė:

Tai aisku del religijos:) zmogus yra Dievo atvaizdas, sukurtas pagal Jo paveiksla, o ne suo ar kate. Zmogui Dievas dave iskalba, prota, laisva valia, padare ji nepavaldu inkstinktam, priesingai nei gyvunai, zmogus auksciausia gyvybes grandis. Jei gyvunai turi sielas tai idomu kas su jomis nutinka po ju mirties? gal yra sunu ir kaciu rojus, arba ju sielos klaidzioja po zeme, arba jie atgims kokiu medziu kazkelintam gyvenimui? :D nejuokinkit.


dievu netikiu, todėl man žmogus nėra dievo atvaizdas.. tačiau, jei ir tikėčiau dievu, tai katė jau ne jo kūrinys? maniau, kad visa, kas yra šioj žemėj, jo sukurta :)

dievas davė ar nedavė, bet visokių žmonių yra.. ir valdomų instinktais, ir ne visai protingų, ir tt..tai kaip čia dievas kai kuriuos taip nuskriaudė ir sukūrė nevykusius?

ir rojum netikiu, bet jei tikėčiau, norėčiau, kad ten būtų ne vien žmonės, bet ir žmonių mažieji draugai..


Taip, viskas yra jo sukurta, bet zmogu jis padare auksciausia gyvybes grandimi, jam jis pavede valdyti visus zemes gyvius ir padangiu paukscius, kaip minima pradzios knygoje, bet per nuodeme tas darbas buvo sugadintas, kurinys nusigreze nuo kurejo.
O jei kazkm Dievas pagailejo proto, tai nera nuskriaudimas kaip tu paminejai, tiesiog Dievas turi savo planu, kazkam tai yra nuodemiu pasekme, kazkam tai taip sakant ''gyvenimo kryzius'' isbandymai ir pan. bet cia jau kita tema.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai