Santrauka: sexas pries issiskiriant porai
Tema sukurta: 2009.08.18 14:23
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2009.08.18 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kestuule
kestuule
Naujokas
sveiki,esu vaikinas, man 22 metai, norejau isgirst jusu nuomone apie sia situacija. manau, kaip ir as, ne vienas is jusu ir gal net nekarta esame susidure su karcia meiles, santykiu pabaiga. asmeniskai man draugystes truko 1,5 ir 2 ir 1 metus ir paskutini karta pasakant tuos skaudzius zodzius ''skiriames, viskas baigta'' partneris papraso paskutines paslaugos - paskutinikart pasimylet... noreciau isgirst jusu nuomone ka jus manot apie tai. asmeniskai man yra teke jau triskart isgirst si prasyma, nezinau, tai blogai ar gerai, gal nevyriskai pasielgdamas - bet atsisakiau... Ka Jus apie tai manot? paskutine paslauga - ''ex sexas'' IS ANKSTO ACIU UZ NUOMONES
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
nusiteikimas tuo metu yra, tai nematau nieko blogo, nėra - atsisakai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 14:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neska
Neska
Didmeistris
kestuule rašė:
sveiki,esu vaikinas, man 22 metai, norejau isgirst jusu nuomone apie sia situacija. manau, kaip ir as, ne vienas is jusu ir gal net nekarta esame susidure su karcia meiles, santykiu pabaiga. asmeniskai man draugystes truko 1,5 ir 2 ir 1 metus ir paskutini karta pasakant tuos skaudzius zodzius ''skiriames, viskas baigta'' partneris papraso paskutines paslaugos - paskutinikart pasimylet... noreciau isgirst jusu nuomone ka jus manot apie tai. asmeniskai man yra teke jau triskart isgirst si prasyma, nezinau, tai blogai ar gerai, gal nevyriskai pasielgdamas - bet atsisakiau... Ka Jus apie tai manot? paskutine paslauga - ''ex sexas'' IS ANKSTO ACIU UZ NUOMONES

paslauga normalei skamba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 14:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dds777
dds777
Meistras
Pazystama situacija... tik as tikrai nesuprantu merginu kurios taip daro!!! kam "tratintis" jei jau nusprendiai skirtis!?!?! ir kam skirtis, jei dar nori "pasirtatinti"?!?!?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Triskart teko išgirst, tai kaip čia, tris kart mergina metė per bortą? o gal tu merginą?

sakai, kad gal pasielgei ne vyriškai, nemanau, p**t visas kurios paprašo yra vyriška, jeigu tau to nesinori, tai čia jau jos problemos, ji paprašė,o tu nusprendei, taigi dėl to nesuk galvos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 14:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Montoya
Montoya
Naujokas
Piktaskeksas rašė:

Triskart teko išgirst, tai kaip čia, tris kart mergina metė per bortą? o gal tu merginą?



sakai, kad gal pasielgei ne vyriškai, nemanau, p**t visas kurios paprašo yra vyriška, jeigu tau to nesinori, tai čia jau jos problemos, ji paprašė,o tu nusprendei, taigi dėl to nesuk galvos.


Tai Ji Vaikinai Tris Kartus Paliko :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
jei emocinė būsena nemaišo ar yra visai nebloga, yra abiems noras paskutinįkart pasimylėti, tuomet kliūčių nematau ..vienas dalykas, kai nežinome, kad žmogų matome, liečiame, bučiuojame, apkabiname paskutinį kartą ir visai kitas, kai žinome..tuomet į atmintį taip įsirėžia tas paskutinis susitikimas ir viskas, kas jo metu įvyksta, kad paskui nereikia net stengtis prisiminti..į pasitratinimus" man nė iš tolo nepanašu, bet nelabai suprantu, kaip galima nustumt emocijas ir pasimylėti su žmogumi, kuris išeina..gal čia koks moteriškas savęs kankinimo pavyzdys..nes jau tikrai netikėčiau, kad moteris galėtų galvot "ai, velnias dabar žino, kada vėl sekso bus, tai reikia dar paskutinįkart gerai pasimėgaut"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kestuule
kestuule
Naujokas
na jej jau skiries, tj kam save ir beskaudint manyciau, jug sexas tikartina zmones, o gal tai bandymas susigrazint, nepaleist mylimo vyro, td taip iseina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
kad man taip būtų.. ech
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kestuule
kestuule
Naujokas
taip susikloste, kad man jas teko palikt, nes jos visos kazkuom netiko, gal atsibodo ar pan, net nzn
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kestuule
kestuule
Naujokas
as jas palikau, netiko, nepatiko, atsibodo gal, atsiskleide....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 15:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Dmxyler18 rašė:

kad man taip būtų.. ech


turi labai gerai 'tratinti', kad prašytu dar paskutinio karto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SMariukas
SMariukas
Patyręs
aha man rodos tuo metu kol tratinasi vaikinas turi pasakyti ar skiriasi ar ne ir tai užmiršta o ji tada palieka ant ledo bet skamba kažkaip durnai visa ta paslauga jeigu nemato žmonės jokios tame bėdos tai išvada jog meilės nebuvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pipete
Pipete
Naujokas
Nu į nafik...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
SMariukas rašė:

aha man rodos tuo metu kol tratinasi vaikinas turi pasakyti ar skiriasi ar ne ir tai užmiršta o ji tada palieka ant ledo bet skamba kažkaip durnai visa ta paslauga jeigu nemato žmonės jokios tame bėdos tai išvada jog meilės nebuvo


Jei paprašo tokiso paslaugos tai gal mergina šiektiek nimfomanė kokia Arba buvo tik ta fizinė aistra ir nieko daugiau. Bet tavo minėtieji atvejai tipo metai ir daugiau, tai nžn kaip "išdraugaut" metus jei nėr meilės o tik fizinis potraukis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SMariukas
SMariukas
Patyręs
Dmxyler18 rašė:

SMariukas rašė:



aha man rodos tuo metu kol tratinasi vaikinas turi pasakyti ar skiriasi ar ne ir tai užmiršta o ji tada palieka ant ledo bet skamba kažkaip durnai visa ta paslauga jeigu nemato žmonės jokios tame bėdos tai išvada jog meilės nebuvo




Jei paprašo tokiso paslaugos tai gal mergina šiektiek nimfomanė kokia Arba buvo tik ta fizinė aistra ir nieko daugiau. Bet tavo minėtieji atvejai tipo metai ir daugiau, tai nžn kaip "išdraugaut" metus jei nėr meilės o tik fizinis potraukis


Dienos stroikese arba kabinete vadybiniku savaitgaliai sexodorome manau metus istemptumei nzn bet kažkaip tokios paslaugos prašyti ir ta mielai daryti nzn
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žebenkštė
Žebenkštė
Meistras
Čia kaip mirtininko paskutinis noras užtraukt dūma, ar kaip čia suprast...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SMariukas
SMariukas
Patyręs
Žebenkštė rašė:

Čia kaip mirtininko paskutinis noras užtraukt dūma, ar kaip čia suprast...


O kodėl negali būti paskutnis noras krušteltis ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Dmxyler18 rašė:
Jei paprašo tokiso paslaugos tai gal mergina šiektiek nimfomanė kokia Arba buvo tik ta fizinė aistra ir nieko daugiau. Bet tavo minėtieji atvejai tipo metai ir daugiau, tai nžn kaip "išdraugaut" metus jei nėr meilės o tik fizinis potraukis

kaip tik sakyčiau, kad mergina myli ir nori paskutinį kartą glausti, liesti, bučiuoti, uosti, jausti..mylėtis, o ne tratintis, ne dulkintis, ne drožtis..paskutinis išjaustas, sureikšmintas, užfiksuotas jausmas..tik tai daugiau kankinimasis nei malonumas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.18 15:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žebenkštė
Žebenkštė
Meistras
SMariukas rašė:

O kodėl negali būti paskutnis noras krušteltis ?



Labai jau negražų žodį parinkai.. Geriau skamba paskutinį kartą parodyt meilę ir prieraišumą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai