Tema sukurta: 2009.05.02 00:08
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.05.02 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1nControl
1nControl
Naujokas
Pastaruoju metu vis labiau ima ryškėti tendencija merginų tarpe, tai butų - vienos vaidina kad yra "sex bombos" - pačios vaikinu neturi, bet ir neprisileidžia; kitos - vos ne ant kaklo kariasi... Taigi man ir iškilo klausimas - su kuria būtų geriau bandyti draugauti? Mat pats nelabai mėgstu kada mergina pati kiša tau savo telefono numerį, bet ir nesmagu, kada bendraujant su kitomis, tenka klausytis variacijų ir žiūrėti, kaip ji pučiasi... Taigi ką Jūs manote, ką apie tai galite pasakyti ar patarti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Ar yra tik tie du moterų tipai? Ar reikia moterį rinktis pagal tai, ar ji "sex bomba", ar rodanti iniciatyvą? Gal vertėtų žiūrėti, kas ji per žmogus, ir pagal tai rinktis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 00:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
nekreipčiau dėmesio nei į vienas, nei į kitas,..bet pasistengt dėl tos "sex bombos" būtų gal ir linksmiau ir bent jau žinosi, kad per kelias dienas kitas jos numerio galbūt neturės.. pasilinksmint juk visur ir visaip galima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 00:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
tai prieini prie patinkancios ir ziuri ar is jos sulauksi simpatijos, jei prieina pati tai bendrauji ir ziuri koks jos poziuris... ar nesikerta su tuo kas tau svarbu ir ar tavo pasisakymai nesikerta su jos vertybem. avdrug dar atsiras ir tokia su kuria ilgai bendrauji ir staiga paaiskes kad ji ne tik protinga bet ir patrauklesne nei anksciau atrode
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 04:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BrooklynBounce
BrooklynBounce
Meistras
jei ruosiesi tik papramogauti - rinkis tokia besisiulancia "sex bomba".
jei nori rimtai bendrauti, su perspektyvomis - ieskokis paprastos ir protingos. tokios lovoje gali buti net karstesnes uz "sex bombas", tik nebutina visada viska visiems rodyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 07:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
1nControl rašė:

Pastaruoju metu vis labiau ima ryškėti tendencija merginų tarpe, tai butų - vienos vaidina kad yra "sex bombos" - pačios vaikinu neturi, bet ir neprisileidžia; kitos - vos ne ant kaklo kariasi... Taigi man ir iškilo klausimas - su kuria būtų geriau bandyti draugauti? Mat pats nelabai mėgstu kada mergina pati kiša tau savo telefono numerį, bet ir nesmagu, kada bendraujant su kitomis, tenka klausytis variacijų ir žiūrėti, kaip ji pučiasi... Taigi ką Jūs manote, ką apie tai galite pasakyti ar patarti?


Aš labiau linkusi būčiau už paprastesnes. Tai yra, kurios bendrauja, ne iš karto gulasi į lovą. O tos kur kabinasi ant kaklo, to ir tevertos. Laikykis ir nenusimink.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 08:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
visais laikais buvo isireiskimas -partneris laikui leisti ir gyvenimui...aisku ne be islygu-kartais tos rimtuoles gyvenime buna tokios vistos...ir atvirksciai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 09:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Ant kalo kariasi lengvai prieinamos merginos arba demesio istroskusios.
Sex bomba tai turetu buti tokia, kuri visiems vyrams dauzo...na ne sirdi aisku
O mergina reikia rinktis pagal savo poreikius, o ne mados diktuojamus standartus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1nControl
1nControl
Naujokas
Joyce rašė:

Ar yra tik tie du moterų tipai? Ar reikia moterį rinktis pagal tai, ar ji "sex bomba", ar rodanti iniciatyvą? Gal vertėtų žiūrėti, kas ji per žmogus, ir pagal tai rinktis?


Tipų yra ir daugiau, čia net diskutuoti nereikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 11:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1nControl
1nControl
Naujokas
BrooklynBounce rašė:

jei ruosiesi tik papramogauti - rinkis tokia besisiulancia "sex bomba".



Nėra tokių, 90 procentų "sex bombų" (mano amžiaus -19m) visdar NEKALTOS, kartais susidaro vaizdas, kad jos geriau dėmesys, nei rimtas vaikinas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 11:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
o tave būtent šių dviejų tipų merginos traukia?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 11:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1nControl
1nControl
Naujokas
Tai vat ir kyla dilema:

Laukti ar nelaukti kol išgaruos naglumai "sex bombu", ir jos pradės rimčiau žiūrėti į vaikinus, nes dabar pačios yra susikūrusios tokią situaciją, kad rimti vaikinai, net nebebando su jom "prasidėti"...
Ar visgi bandyti su "besikariancim ant kaklo", bet aš esu nepratęs prie šito, mat visad aš duodu savo mobilaus nr, ar tai siūlau draugauti ar susitikti, toks vaizdas susidaro, kad arba merginoms labai truksta dėmesio, arba "vasara"...
Gal kas yra susidūrę su panašia situacija? Gal šiaip kokių minčių, idėjų ar apmąstymų turite? Nes man labai idomu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 11:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1nControl
1nControl
Naujokas
vaidilute77 rašė:

o tave būtent šių dviejų tipų merginos traukia?


oj, ne ne, bet vat tokia tendenciją pastebėjau pastaruoju metu... Bet kitokio tipo merginos, dauguma jų jau turi vaikinus, arba manęs jos netraukia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
1nControl rašė:
Pastaruoju metu vis labiau ima ryškėti tendencija merginų tarpe, tai butų - vienos vaidina kad yra "sex bombos" - pačios vaikinu neturi, bet ir neprisileidžia; kitos - vos ne ant kaklo kariasi... Taigi man ir iškilo klausimas - su kuria būtų geriau bandyti draugauti? Mat pats nelabai mėgstu kada mergina pati kiša tau savo telefono numerį, bet ir nesmagu, kada bendraujant su kitomis, tenka klausytis variacijų ir žiūrėti, kaip ji pučiasi... Taigi ką Jūs manote, ką apie tai galite pasakyti ar patarti?


o gal palauk tu tokios,su kuria bendravimas rutuliosis naturaliai,o ne primestinai...ir atranka kazkokia jau labai siaura...arba "nedavike" arba "pakaruokle"...as,asmeniskai,nesirinkciau nei vieno varianto...kazkaip nei vienur,nei kitur nesijaucia naturalumo ir tikrumo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1nControl
1nControl
Naujokas
panterrrrrrrra,

ne davimuose ar davimuose esmė yra, visgi abiejų tipų meginos mane kažkuom traukia, ar yra man patrauklios ar tai simpatiškos, bet nesinori pulti aklai, nes nežinai, kas per žmogus ji yra... variantu visad yra daug, tik mane dabar labai SUDOMINO šis kontrastas tarp šių dviejų merginų tipų, taigi ir norių sužinoti kiek įmanoma daugiau apie tai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
1nControl rašė:
panterrrrrrrra,
ne davimuose ar davimuose esmė yra, visgi abiejų tipų meginos mane kažkuom traukia, ar yra man patrauklios ar tai simpatiškos, bet nesinori pulti aklai, nes nežinai, kas per žmogus ji yra... variantu visad yra daug, tik mane dabar labai SUDOMINO šis kontrastas tarp šių dviejų merginų tipų, taigi ir norių sužinoti kiek įmanoma daugiau apie tai...


jeigu nenori skubeti,tai domiekis abiem...su laiku pats pajusi,kuri is ju idomesne...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 11:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
na, gerai, tendenciją pastebėjai, ir kas iš to? daug tendencijų yra, bet tai nereiškia, kad nėra kitų galimybių. įdomus tavo panelių skirstymas: bombos, kurios kabinasi, turi vaikinus arba tavęs netraukia..... gal dar mažai panelių matęs? palauk, kol sutiksi tą, kuri tave ir trauks, ir nebus pasipūtusi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 11:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Aš nesuprantu, kodėl "sex bomba" yra "nedavikės" sinonimas - juk tai tiesiog hiperseksuali moteris, ji gali būti labai nuoširdi, gali net kartis ant kaklo, gali būti bet kokia - tiesiog ji atitinka tam tikrus seksualumo kanonus, gal net juos kiek viršija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 11:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
mane irgi nustebino tokia "sex bombos" sąvokos interpretacija.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.02 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1nControl
1nControl
Naujokas
Joyce rašė:

Aš nesuprantu, kodėl "sex bomba" yra "nedavikės" sinonimas - juk tai tiesiog hiperseksuali moteris, ji gali būti labai nuoširdi, gali net kartis ant kaklo, gali būti bet kokia - tiesiog ji atitinka tam tikrus seksualumo kanonus, gal net juos kiek viršija.


"sex bomba" - paimta į kabutes nebereikalo, mat aš kalbu apie savo pačios sukurtą įvaizdį apie save, nors ji tokia net nėra... ta prasme ji seksuali ir taip toliau, tik yra taip, kad VISI žiūrėkit iš toli...

Tendenciją darau iš to, ką matau tiek draugų tiek pažystamų rate, tiek ir kokiame klube ir pan... tiesiog labai jau krinta į akis, bent jau man...

Merginų taipogi "metęs ir tūrėjęs" esu gan nemažai, bet ir neperdaugiausiai (skaičiais nesakysim...), visgi esu toks žmogus kuriam emocijos neaptemdo proto, tad ir stengiuosi susirasti rimtą partnerę...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai