Tema sukurta: 2010.02.26 00:17
1 2 Toliau Paskutinis
2010.02.26 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daizy
daizy
Naujokas
Įsivaizduokite, kad jums pažįstamas vyras, pasako, kad jam patikote ir norėtų su jumis pasimylėti. Kokia būtų pirmoji mintis ir kodėl?

a) Iškrypėlis!!!
b) Ką jis sau galvoja! Aš ne kekšė!
c) Vau, aš seksuali ir graži mergina, todėl jis man ir siūlo.


Ar toks jo išsakytas noras jus įžeistų? Nuo ko priklausytų, kiek tai priimtina išgirsti?

Apskritai, kodėl net poroje išsakyti seksualiniai norai gali sukelti konfliktą: Aš tau visai nerūpiu, todėl ir siūlai man analinį! Tu manęs nemyli, jei siūlai seksą trise! ir pan. Kodėl seksualinius norus kai kurie žmonės tiesiogiai sieja su pagarba ir nepagarba? Ir jei nori "gerbti" žmogų, privalai nutylėti jam nepriimtinus norus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 00:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RustyNail
RustyNail
Pradedantysis
Reikia valdyti savo gyvuliskus instinktus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 00:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Pažįstamas? Kiek pažįstamas? Kokie santykiai? Mūsų reakcija priklauso nuo mūsų ryšio su tuo žmogum, juk skirtumas yra, kuris tik šiaip iš bendro draugų rato, bet nėra artimas bičiulis, nuo to kuriam jauti kažkokią simpatiją, ar nuo tokio, kuriam jauti gryną draugiškumą be jokių intencijų. Paskutiniu atveju, turbūt tektų nutraukti bendravimą iš viso...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 00:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daizy
daizy
Naujokas
Aš neturiu omenyje prievartos ar seksualinio priekabiavimo, kai žmogus pasako, kad nieko nebus, o vis tiek prie jo lendi.

O tuos vadinamus gyvuliškus instinktus turime visi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 00:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Jei čia man: tai aš irgi apie priekabiavimą ar prievartą nekalbu.. bet jei iš niekur nieko žmogus, kuriam jaučiu šiltus, tačiau pavadinkime broliškus jausmus, pasakytų, kad nori su manim permiegot - pasijausčiau kaip vikšriniu pervažiuota, išmuštų iš vėžių juodai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Menininkė
Menininkė
Meistras
daizy rašė:

Įsivaizduokite, kad jums pažįstamas vyras, pasako, kad jam patikote ir norėtų su jumis pasimylėti. Kokia būtų pirmoji mintis ir kodėl?



a) Iškrypėlis!!!

b) Ką jis sau galvoja! Aš ne kekšė!

c) Vau, aš seksuali ir graži mergina, todėl jis man ir siūlo.





Ar toks jo išsakytas noras jus įžeistų? Nuo ko priklausytų, kiek tai priimtina išgirsti?



Apskritai, kodėl net poroje išsakyti seksualiniai norai gali sukelti konfliktą: Aš tau visai nerūpiu, todėl ir siūlai man analinį! Tu manęs nemyli, jei siūlai seksą trise! ir pan. Kodėl seksualinius norus kai kurie žmonės tiesiogiai sieja su pagarba ir nepagarba? Ir jei nori "gerbti" žmogų, privalai nutylėti jam nepriimtinus norus?


Įsivaizduoju- jei tai pasakytų realus vyras, pasirinkčiau trečią punktą.
O apskritai... Seksualiniai norai neturėtų kelti jokio konflikto, nes tai neatsiejama gerų santykių poroje dalis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 00:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daizy
daizy
Naujokas
CacaBeStogo rašė:

Pažįstamas? Kiek pažįstamas? Kokie santykiai? Mūsų reakcija priklauso nuo mūsų ryšio su tuo žmogum, juk skirtumas yra, kuris tik šiaip iš bendro draugų rato, bet nėra artimas bičiulis, nuo to kuriam jauti kažkokią simpatiją, ar nuo tokio, kuriam jauti gryną draugiškumą be jokių intencijų. Paskutiniu atveju, turbūt tektų nutraukti bendravimą iš viso...


Tema man kilo po filmo "Viki.Kristina. Barselona", kuriame nepažįstamas vyras priėjo restorane prie dviejų moterų ir pakvietė jas į nuskristi į kitą miestą, apžiūrėti kažkokį paminklą, o paskui ir paskui ir pasimylėti. Iš jo lūpo toks pasiūlymas nuskambėjo labai atvirai ir natūraliai. Be jokios prievartos.

Bet realiai iš nepažįstamo vyro toks pasiūlymas labai drastiškai nuskambėtų, todėl ir parašiau, kad pažįstamo.

Bet kodėl tokie pasiūlymai taip keičia santykius? Kaip sakai, kad jei draugas, kuriam jauti tik draugiškumą, pasiūlytų, tai greičiausiai reikėtų nutraukti santykius. Kodėl atsiranda toks tarsi įpareigojimas: arba pasimylime, arba nebebendraujame?

Man daug klausimų kyla :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 00:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daizy
daizy
Naujokas
CacaBeStogo rašė:

Jei čia man: tai aš irgi apie priekabiavimą ar prievartą nekalbu.. bet jei iš niekur nieko žmogus, kuriam jaučiu šiltus, tačiau pavadinkime broliškus jausmus, pasakytų, kad nori su manim permiegot - pasijausčiau kaip vikšriniu pervažiuota, išmuštų iš vėžių juodai.


Tas komentaras buvo ne tau :) Kitam dalyviui, kuris rašė apie gyvuliškus instinktus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 00:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
daizy rašė:
Bet kodėl tokie pasiūlymai taip keičia santykius? Kaip sakai, kad jei draugas, kuriam jauti tik draugiškumą, pasiūlytų, tai greičiausiai reikėtų nutraukti santykius. Kodėl atsiranda toks tarsi įpareigojimas: arba pasimylime, arba nebebendraujame?
Man daug klausimų kyla


Nes jei tai labai geras draugas, ir aš niekada nejutau jam fizinės traukos, pasijusčiau, kaip kad nuosavas brolis (kurio neturiu, bet visada norėjau) pasakytų "davai pasimylim". Aš gal kiek idealizuoju viską, ir ta draugystė man pasirodytų sutepta jo minčių. Tiesiog visą laiką persekiotų tai, kad jis galvojo apie seksą su manimi, aš turiu lakią vaizduotę, negalėčiau to vaizdinio atsikratyt fuj... Va, jau įsivaizduoju, mano vienas geriausias bičiulis taip pasakytų, turbūt pulčiau į depresiją ilgam... Jausčiausi, kad sugriuvo visas mano pasaulis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 01:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pikčiurna
Pikčiurna
Patyręs
Na... Kažkaip... Vėlgi. Maža ko kas nori. Turi tuos du žmones turi sieti geidulys ir aistra. O va tokiu atveju net klausti nereikia. Viskas įvyksta savaime, tereikia nesivaržyt. O jei jau klausia - reiškia tai vienpusis noras.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 02:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
RustyNail rašė:

Reikia valdyti savo gyvuliskus instinktus


"gyvuliškus"... ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 02:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Menininkė rašė:

daizy rašė:



Įsivaizduokite, kad jums pažįstamas vyras, pasako, kad jam patikote ir norėtų su jumis pasimylėti. Kokia būtų pirmoji mintis ir kodėl?







a) Iškrypėlis!!!



b) Ką jis sau galvoja! Aš ne kekšė!



c) Vau, aš seksuali ir graži mergina, todėl jis man ir siūlo.











Ar toks jo išsakytas noras jus įžeistų? Nuo ko priklausytų, kiek tai priimtina išgirsti?







Apskritai, kodėl net poroje išsakyti seksualiniai norai gali sukelti konfliktą: Aš tau visai nerūpiu, todėl ir siūlai man analinį! Tu manęs nemyli, jei siūlai seksą trise! ir pan. Kodėl seksualinius norus kai kurie žmonės tiesiogiai sieja su pagarba ir nepagarba? Ir jei nori "gerbti" žmogų, privalai nutylėti jam nepriimtinus norus?




Įsivaizduoju- jei tai pasakytų realus vyras, pasirinkčiau trečią punktą.

O apskritai... Seksualiniai norai neturėtų kelti jokio konflikto, nes tai neatsiejama gerų santykių poroje dalis.


Pritariu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 08:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vikas
Vikas
Pradedantysis
Manau, kad daugumos zmoniu (lietuviu) reakcija butu: fuj... na ir t.t. Bet po kiek laiko pradetu galvoti... o gal ir nieko cia buvo pasiulymas. Prisimenu toki sena anekdota: priejo sena bobute prie upes kranto rubus mazgoti ir mato, kad ten maudosi jauna grzuole. Ir klausia bobute: sakyk, grazuole, o jeigu tau dailus ir mielas vyras permiegoti pasiulytu, ka pasirinktum? Grazuole sako: trenkciau jam per veida. O tu mociute mano vietoj ka padarytum? Bobute: duociau vaikeli, duociau, kol jauna. Po to neisiulysi.

Manau tokius pareiskimus reikia vertinti teigiamai. Tai zmogaus grozio ir patrauklumo teigiamas ivertinimas. Mustis ar depresuoti nera reikalo. Na nebent tai sako gatveje koks nors bomzas. O kai tai sako gerai pazistamas zmogus, kad ir draugas - tai geras zenklas. Reika mastyti blaiviai ta kuno vieta, kuri prikabinta virs peciu. O neigiamos emocijos - tai musu stresais isvargintu smegenu veiklos rezultatai. Na ir t.t. Cia labai plati tema. Galima labai daug pridiskutuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 08:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
Jei aš tame asmenyje matyčiau potencialų sekso partnerį, tada viskas gerai. bet jei žmogus fiziškai netraukia, tai būtų nelabai malonu išgirsti. turėjau tokį pažįstamą, kuris mane atakavo savo norais. pasakiau griežtą "ne", tada jo reikalavimai sumažėjo, bet vis tiek neatsisakė savo intencijų. rezultatas - pasidarė man šlykštus, ir santykius aš nutraukiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 09:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vikas
Vikas
Pradedantysis
vaidilute77 rašė:

Jei aš tame asmenyje matyčiau potencialų sekso partnerį, tada viskas gerai. bet jei žmogus fiziškai netraukia, tai būtų nelabai malonu išgirsti. turėjau tokį pažįstamą, kuris mane atakavo savo norais. pasakiau griežtą "ne", tada jo reikalavimai sumažėjo, bet vis tiek neatsisakė savo intencijų. rezultatas - pasidarė man šlykštus, ir santykius aš nutraukiau.


Tu cia papasakojai apie seksualiai susirupinusi asmeni. Cia jau nesveikas atvejis. Manau, kad mes snekam apie pavienius atvejus, kai tai atsitinka mazdaug spontaniskai ir viena karta su tam tikru zmogumi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 09:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Poroje as labiausiai vertinu atviruma ir pasitikejima vienas kitu.Todel apie kazkokius nutylejimus,pasidrovejimus,baimes likti nesuprastu net kalbos negali buti .Tarp dvieju mylinciu zmoniu aplamai negalui buti jokiu neissakytu noru ir svajoniu,cia as ne vien apie intymu poros gyvenima

abar kalbesiu grynai is savo varpines :
Kas liecia toki pasiulyma.....Na ,istekejusiai moteriskei apie tai is viso geriau nekalbeti,nes atsakymas butu vienareiksmiskas ir negincijamas NE.O reakcija ir tonas,kuriuo tas NE istartas priklausytu nuo to,kiek gerai tas zmogus mane pazista,ir kiek gerai as pazistu jijei pazistamas-gautu i fizionomija,nes nesuvokiu,kaip galima istekejusiai siulyti tokius dalykus O jei nepazistamas-turbut nusijuokciau ir tiek.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naivuole2
naivuole2
Meistras
daizy rašė:

Įsivaizduokite, kad jums pažįstamas vyras, pasako, kad jam patikote ir norėtų su jumis pasimylėti. Kokia būtų pirmoji mintis ir kodėl?



a) Iškrypėlis!!!

b) Ką jis sau galvoja! Aš ne kekšė!

c) Vau, aš seksuali ir graži mergina, todėl jis man ir siūlo.





Ar toks jo išsakytas noras jus įžeistų? Nuo ko priklausytų, kiek tai priimtina išgirsti?



Apskritai, kodėl net poroje išsakyti seksualiniai norai gali sukelti konfliktą: Aš tau visai nerūpiu, todėl ir siūlai man analinį! Tu manęs nemyli, jei siūlai seksą trise! ir pan. Kodėl seksualinius norus kai kurie žmonės tiesiogiai sieja su pagarba ir nepagarba? Ir jei nori "gerbti" žmogų, privalai nutylėti jam nepriimtinus norus?


Na,toks pasiulymas iskart suglumintu ir sukeltu nuostaba.Nes tai tik jo noras.Kad ir karta pasimyleti reikia jausti bent jau trauka tam asmeniui.Izedimu tai nelaikyciau.
O kalbant apie poroje issakytus norus,tai priklauso kiek atvirai kalbasi,kiek pazista vienas kita.Jei yra atviri,tai turbut zino vienas kito poziuri i seksa ir kas priimtina,o kas ne.
Jei zinodamas partneres neigiama poziuri i viena ar kita buda visvien siulytu, sakyciau tai nepagarba jos atzvilgiu.Bent as taip ir pasakyciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 11:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
Vikas rašė:
Tu cia papasakojai apie seksualiai susirupinusi asmeni. Cia jau nesveikas atvejis. Manau, kad mes snekam apie pavienius atvejus, kai tai atsitinka mazdaug spontaniskai ir viena karta su tam tikru zmogumi.


sutikčiau iš dalies. juk pirmas kartas buvo spontaniškas. o nesveikumo lygio nustatinėjimas tai gydytojo darbas, ne tavo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Neisivaizduoju, koks debesys ant smegenu turetu uzplaukt kad sitaip va is lempos opa ir pasiulai pasimylet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 11:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Steel rašė:

Neisivaizduoju, koks debesys ant smegenu turetu uzplaukt kad sitaip va is lempos opa ir pasiulai pasimylet


Nu, įsivaizduok... Sėdi kavinėj, lauki merginos, o ji vėluoja... Dar parašo, kad kokį pusvalanduką vėluos.. Tau darosi žiauriai nuobodu... Reikia kažkaip prastumti laiką... O!!! Idėja.. Panele, gal norėtumėt pasimylėt? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai