Santrauka: nei daugiau, nei mažiau
Tema sukurta: 2013.05.05 10:03
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2013.05.05 10:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pipirmetė
Pipirmetė
Pradedantysis
Sveiki,

neseniai gana nedurnoj knygoj teko perskaityti mintį, kad emociškai subrendusiems žmonėms seksas yra viena iš (daugybės) meilės išraiškos formų. Tokiems žmonėms tai negali būti tiesiog abipusis niežulio tarpkojyje pakasymas, tuščias malonumas ar betikslis instinktų tenkinimas, tačiau tai taip pat nėra ir kažkoks metafizinis, šventas žmonių sielas jungiantis sekramentas.. Jeigu su žmogumi myliesi, vadinasi jį myli. Neveltui juk ir tokį žodį gražų turime "mylėti-s". Viskas labai paprasta. Seksas tėra vienas iš būdų (tiesa, turbūt vienas iš stipresnių) parodyti savo meilę kitam žmogui. Atrodytų mintis lyg ir savaime suprantama, net elementari, pati nustebau, jog ji mane sugebėjo nustebinti savo taiklumu. Na, man iš viso šito ryškėja tokios išvados: jeigu žmogus užsiima seksu su nemylimu žmogumi, visų pirma jis yra emociškai nesubrendęs, o antra - melagis (nes myli-si, bet iš tikrųjų ne-myli).

Sutinkate? Nesutinkate? Kodėl? Padiskutuojam : ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 10:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Protozauras
Protozauras
Patyręs
Visų pirmą vyrams neniežti. antra prie ko čia melagis? ir trečia koks tavo reikalas kas su kuom ir kaip miega? bene koks sutuoktinis i kaire nusuko?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 10:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Visiškai teisingai, kada žmogus subręsta emocionaliai ir išeina į pasaulio pažinimą pojūčiais. Toks žmogus jeigu jis dar neturi savo mylimo partnerio (kas labai mažai tikėtina tokioje pasaulėžiūroje) mylėjimąsis su prostitute jam irgi bus meilės išraiškos forma. Aplamai, žmogus kuris yra orientuotas į meilės jausmą, jis bet kokį veiksmą daro iš meilės. Todėl natūralu, kad ir seksas prie tokios pasaulėžiūros yra iš meilės.
O, kada meilė yra suvokiama , tik kaip pozityvios emocijos, malonumai ir t.t. Toks žmogus nėra emocionaliai subrendęs, todėl ir seksas iš meilės tokiam žmogui gali turėti daugybe atspalvių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 10:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pipirmetė
Pipirmetė
Pradedantysis
Protozauras rašė:
Visų pirmą vyrams neniežti. antra prie ko čia melagis? ir trečia koks tavo reikalas kas su kuom ir kaip miega? bene koks sutuoktinis i kaire nusuko?

Nu čia metaforinis niežėjimas : D Kai labai norisi. O melagis, nes mylėtis, kai nemyli, tai toks pats melas, kaip ir juoktis, kai nejuokinga ir pan. Joks mano reikalas, žinoma. Pati ne šventa esu. Aš ir neklausiu, kas su kuo ir kaip miegat? : )) Tiesiog įdomios jūsų nuomonės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 10:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pipirmetė
Pipirmetė
Pradedantysis
atsimerkęs rašė:
Visiškai teisingai, kada žmogus subręsta emocionaliai ir išeina į pasaulio pažinimą pojūčiais. Toks žmogus jeigu jis dar neturi savo mylimo partnerio (kas labai mažai tikėtina tokioje pasaulėžiūroje) mylėjimąsis su prostitute jam irgi bus meilės išraiškos forma. Aplamai, žmogus kuris yra orientuotas į meilės jausmą, jis bet kokį veiksmą daro iš meilės. Todėl natūralu, kad ir seksas prie tokios pasaulėžiūros yra iš meilės.

Sekso su prostitute niekaip negaliu įsivazduoti, kaip meilės išraiškos. Na, bent jau ne tai konkrečiai prostitutei.. Meilės išraiška jai gal labiau būtų sumokėti už valandą ar ilgiau ir per tą laiką duoti jai pailsėti : )) Galbūt tiesiog tas žmogus, kuris viską iš meilės daro, nepirktų sekso apskritai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 10:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
juk aistra svarbiausia...Kai nori, tai reikia-atsisakyti nesveika
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 11:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Pipirmėtė rašė:



Sekso su prostitute niekaip negaliu įsivazduoti, kaip meilės išraiškos. Na, bent jau ne tai konkrečiai prostitutei.. Meilės išraiška jai gal labiau būtų sumokėti už valandą ar ilgiau ir per tą laiką duoti jai pailsėti : )) Galbūt tiesiog tas žmogus, kuris viską iš meilės daro, nepirktų sekso apskritai..


Nu aš nelabai daug analizavau prostitučių gyvenimo įpatumų, bet teko ne kartą girdėti, kad jos irgi perką vyrus už pinigus ir irgi užsiiminėja seksu savo malonumam. Todėl, manau tokių žmonių keliai irgi gali susikirsti pvz. užsiiminėjan seksu , bet ne už pinigus.

p.s. aš dažnai duodu pvz. kaip galimą situacija ir dažnai rekuos nestandartinę, tam, kad labiau orientuotis ne į formą, bet į esmę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pipirmetė
Pipirmetė
Pradedantysis
atsimerkęs rašė:
Pipirmėtė rašė:
Sekso su prostitute niekaip negaliu įsivazduoti, kaip meilės išraiškos. Na, bent jau ne tai konkrečiai prostitutei.. Meilės išraiška jai gal labiau būtų sumokėti už valandą ar ilgiau ir per tą laiką duoti jai pailsėti : )) Galbūt tiesiog tas žmogus, kuris viską iš meilės daro, nepirktų sekso apskritai..

Nu aš nelabai daug analizavau prostitučių gyvenimo įpatumų, bet teko ne kartą girdėti, kad jos irgi perką vyrus už pinigus ir irgi užsiiminėja seksu savo malonumam. Todėl, manau tokių žmonių keliai irgi gali susikirsti pvz. užsiiminėjan seksu , bet ne už pinigus.

Tiesą sakant, manau, jeigu tokių ir yra tai gal tik koks 0,5 procento.. Apskritai man atrodo, kad tai daugiausia yra tiesiog vyrų išsigalvota fantazija (neva joms pačioms malonu ir pan.) šiek tiek nuraminti savo sąžinei ir nesijausti išnaudotojais. Nes kitaip gal ne visi sugebėtų pasitenkinti. Kiek žinau, dauguma tokio darbo tikrai nepasirenka iš gero gyvenimo, beveik visos vartoja narkotikus. Na, gal tiesa tai, ką rašei, galėtų būti apie tas aukšto lygio palydoves, kurios turi 1-2 pastovius klientus ir yra perkamos ne valandai.

p.s. Suprantu, kad čia tik pvz., per daug išsiplėčiau.. Tiesiog jautroką temą užkabinai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pack
pack
Didmeistris
Kazkada lygiai taip pat maniau, jog sexas, tai meiles israiska. Bet butent mylimas zmogus, per kelis metus sugebejo man irodyti, kad sexas yra tik sexas, o meile visai kitas dalykas. Aisku, galima sakyt, jog mylint vienas kita, sexas tai kaip ir meiles israiska, bet ir nemylint vienas kito, sexas yra malonus, svarbu tuo laiku apemusi aistra. O tie zodziu zaismai - mylet - pasimylet, tik ir lieka zodziais, neverta daryt kazkokiu stipriu sasaju tarp ju. O del emocines brandos, tai isvis keistai skamba. Ok, tarkim as pats... Iseitu taip, jog budamas kokiu 25 jau buvau emociskai subrendes, o dabar atbrendau Manau laikui begant keiciasi pats zmogus, jo mastysena, tampa nebe toks kategoriskas ir kur kas lankstesnis, ko pasekoje keiciasi ir jo poziuris i santykius, sexa ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 12:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
pack rašė:

Kazkada lygiai taip pat maniau, jog sexas, tai meiles israiska. Bet butent mylimas zmogus, per kelis metus sugebejo man irodyti, kad sexas yra tik sexas, o meile visai kitas dalykas. Aisku, galima sakyt, jog mylint vienas kita, sexas tai kaip ir meiles israiska, bet ir nemylint vienas kito, sexas yra malonus, svarbu tuo laiku apemusi aistra. O tie zodziu zaismai - mylet - pasimylet, tik ir lieka zodziais, neverta daryt kazkokiu stipriu sasaju tarp ju. O del emocines brandos, tai isvis keistai skamba. Ok, tarkim as pats... Iseitu taip, jog budamas kokiu 25 jau buvau emociskai subrendes, o dabar atbrendau Manau laikui begant keiciasi pats zmogus, jo mastysena, tampa nebe toks kategoriskas ir kur kas lankstesnis, ko pasekoje keiciasi ir jo poziuris i santykius, sexa ir t.t.


Ne, tu buvai emociškai nesubrendęs, dėl to pas tave prasidėjo problemos santykiuose, kadangi tobulintis nenorėjai, keistis nenorėjai, pradėjai emocionaliai degraduoti, visus savo pralošimus norėjai kažkaip logiškai pateinsti, savisaugos instinktas neleido jaustis neteisiam, todėl ieškojai ir radai būdų kaip susitvarkyti savo pasalėžiūra taip, kad netrugdytų pojūčiai. Ir vietoje dvasinio jausmo, priekyje išstatyti fizikinius instinktus, fizikinius pojučius, fiuzikinius dirginimus, juos išstatyti tikslu, viską susisteminti protu( rasti viskam pateisinimą). Ir žinoma čia nėra nieko tame bloga, nes grečiausiai emocinis tobulinmąsis, tau būtų mirtinai pavojingas. Todėl daug praktiškiau yra orientuotis į primityvesnį lygmenį. Tik, klausimas yra kaip viskas atrodys galutiniame apibendrintame rezultate ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pipirmetė
Pipirmetė
Pradedantysis
pack rašė:
Kazkada lygiai taip pat maniau, jog sexas, tai meiles israiska. Bet butent mylimas zmogus, per kelis metus sugebejo man irodyti, kad sexas yra tik sexas, o meile visai kitas dalykas. Aisku, galima sakyt, jog mylint vienas kita, sexas tai kaip ir meiles israiska, bet ir nemylint vienas kito, sexas yra malonus, svarbu tuo laiku apemusi aistra. O tie zodziu zaismai - mylet - pasimylet, tik ir lieka zodziais, neverta daryt kazkokiu stipriu sasaju tarp ju. O del emocines brandos, tai isvis keistai skamba. Ok, tarkim as pats... Iseitu taip, jog budamas kokiu 25 jau buvau emociskai subrendes, o dabar atbrendau Manau laikui begant keiciasi pats zmogus, jo mastysena, tampa nebe toks kategoriskas ir kur kas lankstesnis, ko pasekoje keiciasi ir jo poziuris i santykius, sexa ir t.t.

Man tai atrodo, kad dauguma žmonių atvirkščiai - kategoriškėja laikui bėgant : )) Būtent, kad ir nemylint vienas kito seksas gali būti malonus, bet tik tiek.. Aistros patenkinimas. Jis daugiau nieko nereiškia, panašiai, kaip kartu skaniai pavalgyt ar kokį badmintoną smagiai sužaisti : D Gal čia ta branda ir pasireiškia.. Stengtis viską daryti prasmingai.. Nžn. Anksčiau aš irgi mąsčiau, kam tą seksą taip sureikšminti, kodėl turi privilegiją juo užsiiminėti tik tada, jeigu esi poroje..? Ir labai aršiai šią savo poziciją ir laisvę gyniau. Dabar gi atrodo (nors ir viena esu), kad seksas nemylint yra šioks toks sukčiavimas (melavimas) prieš save patį. Norisi to žmogiško artumo, šilumos ir intymumo, bet juos gauti nėra taip paprasta ir ne visada įmanoma. Todėl ieškome galutinio, pačio inymiausio kūniško artumo - sekso, ir taip gal iš dalies patenkiname tikro ryšio poreikį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 13:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pack
pack
Didmeistris
varčia rašė:
Kodėl vyrai eina pas prostitutes? Galiu tik spėlioti. Jei vyras turi porą, jam tikriausiai stinga sekso, arba sekso su partnere jam nepakanka. Nes jis jam yra pernelyg nuobodus ir nekaltas. Tai ne pokštas. Yra daug vyrų, kurie niekada nedrįstų pasiūlyti draugei "purvino" sekso. Nors jie apie tai svajoja. Todėl kai kurie eina pas kekšes, kad kaip tik tai ir padarytų, mylėtųsi ir pasidalintų švelnumu. Liūdna, kad vedę arba draugą turintys vyrai eina pas prostitutę, nes namuose negali mėgautis seksu.
Vienišus vyrus į prostitučių glėbį dažniausiai gena vienatvė ir su tuo susijęs artumo ilgesys. Arba kartais taip pat gryni geiduliai.
Aš iš viso nenorėčiau, kad mano vyras kur nors ieškotų. Norėčiau, kad jis su manimi apie tai pasikalbėtų.
Šnekėkim atvirai, vyrai, ar miegotumėt su moterimi, jei prieš tai buvo lovoje su vyru, kuris tą pačią dieną suteikė laimę kelioms kitoms moterims?


Man tai gaila tokiu seimu, kur sexo klausimai yra sprendziami tyla ir ejimu i kaire. Aisku, kai zmones sexa laiko purvinu ir nesvariu dalyku, tai todel ir eina pas tas, kuriu nebijo "suterst". Bet jei sugebetu tarpusavyje pasisneket, issiaiskint vienas kito poreikius, gal dviese budami atrastu naujus sexo horizontus :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 13:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pack
pack
Didmeistris
atsimerkęs rašė:
Ne, tu buvai emociškai nesubrendęs, dėl to pas tave prasidėjo problemos santykiuose, kadangi tobulintis nenorėjai, keistis nenorėjai, pradėjai emocionaliai degraduoti, visus savo pralošimus norėjai kažkaip logiškai pateinsti, savisaugos instinktas neleido jaustis neteisiam, todėl ieškojai ir radai būdų kaip susitvarkyti savo pasalėžiūra taip, kad netrugdytų pojūčiai. Ir vietoje dvasinio jausmo, priekyje išstatyti fizikinius instinktus, fizikinius pojučius, fiuzikinius dirginimus, juos išstatyti tikslu, viską susisteminti protu( rasti viskam pateisinimą). Ir žinoma čia nėra nieko tame bloga, nes grečiausiai emocinis tobulinmąsis, tau būtų mirtinai pavojingas. Todėl daug praktiškiau yra orientuotis į primityvesnį lygmenį. Tik, klausimas yra kaip viskas atrodys galutiniame apibendrintame rezultate ?


Mat kaip :D Mane visada zavi, kaip zmones, net akyse nemate kito zmogaus gali nusprest kokios ir kodel iskilo problemos ju santykiuose ir kur buvo padarytos klaidos :D
Apskritai, man labai idomu, ar tamsta tikrai tiki tuo ka sneki, ir ar suvoki, kad filosofavimas yra asmeninis aplinkos, ivykiu vertinimas. Ko pasekoje tai reiskia, kad kiti zmones gali visiskai priesingai manyt ir suvokt. Taigi tavo gyvenimo suvokimas ir tam tikros taisykles visiskai netinka kitiems zmonems, bet kiek pastebiu labai megsti kitiems paporint ka jie negerai daro ir koks yra teisingas kelias. Nzn, bent as manau, jei pasinaudociau ne butinai tavo, o kad ir kazkieno kito patarimais, visai imanoma, jog nuo manes nusiskutu ne tik pazistami zmones, bet ir patys artimiausi kreivai pradetu ziuret. Aisku, matyt tavo vizijose as esu su viskio buteliu rankose, visada issitaskes ir kas nakti miegantis su kita moterim, bet realybe yra visai kitokia, esme tame, jog as neteisiu zmoniu kurie gyvena kiek kitaip nei as ir jie man netrukdo, bei tuo paciu nesakau, jog mano gyvenimiska filosofija yra pati teisingiausia ir privaloma aplinkiniams.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pack
pack
Didmeistris
Pipirmėtė rašė:
Man tai atrodo, kad dauguma žmonių atvirkščiai - kategoriškėja laikui bėgant : )) Būtent, kad ir nemylint vienas kito seksas gali būti malonus, bet tik tiek.. Aistros patenkinimas. Jis daugiau nieko nereiškia, panašiai, kaip kartu skaniai pavalgyt ar kokį badmintoną smagiai sužaisti : D Gal čia ta branda ir pasireiškia.. Stengtis viską daryti prasmingai.. Nžn. Anksčiau aš irgi mąsčiau, kam tą seksą taip sureikšminti, kodėl turi privilegiją juo užsiiminėti tik tada, jeigu esi poroje..? Ir labai aršiai šią savo poziciją ir laisvę gyniau. Dabar gi atrodo (nors ir viena esu), kad seksas nemylint yra šioks toks sukčiavimas (melavimas) prieš save patį. Norisi to žmogiško artumo, šilumos ir intymumo, bet juos gauti nėra taip paprasta ir ne visada įmanoma. Todėl ieškome galutinio, pačio inymiausio kūniško artumo - sekso, ir taip gal iš dalies patenkiname tikro ryšio poreikį.


Na jei zmones kategoriskeja, tai cia jau ju problemos, nes kategoriskumas istumia juos i kazkokius remus, ko pasekoje jie tampa riboti. Tada taip ir nutinka, jog mato tik juoda ir balta, nors realiai yra begales atspalviu, bet tie remai nebeleidzia to suvokt. Nzn, va paskaitau as cia kartais, tai tokie pamastymai vercia susimastyt, negi istikro zmones meile pradejo suvokt kaip pasimylejima, maisto ruosa ar siaip koki pasirupinima vienas kitu. Man labai patinka posakis, jei zinai del ko myli zmogu, vadinasi tai nera tikra meile.
O kas liecia sexa, tai matyt tamsta tikrai pervertini ta sexa, nes rodos jog tai kazkos stebuklas, kuris yra skirtas dviem viena kita mylincioms sirdims. Ir kame melas, jei susitinka du nepazistami zmones, pajaucia aistra ir pasimyli, nors realiai suvokia, jog tai vienintelis kartas kada jie susitiko ir praleido laika kartu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 15:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
pack rašė:




Mat kaip Mane visada zavi, kaip zmones, net akyse nemate kito zmogaus gali nusprest kokios ir kodel iskilo problemos ju santykiuose ir kur buvo padarytos klaidos

Apskritai, man labai idomu, ar tamsta tikrai tiki tuo ka sneki, ir ar suvoki, kad filosofavimas yra asmeninis aplinkos, ivykiu vertinimas. Ko pasekoje tai reiskia, kad kiti zmones gali visiskai priesingai manyt ir suvokt. Taigi tavo gyvenimo suvokimas ir tam tikros taisykles visiskai netinka kitiems zmonems, bet kiek pastebiu labai megsti kitiems paporint ka jie negerai daro ir koks yra teisingas kelias. Nzn, bent as manau, jei pasinaudociau ne butinai tavo, o kad ir kazkieno kito patarimais, visai imanoma, jog nuo manes nusiskutu ne tik pazistami zmones, bet ir patys artimiausi kreivai pradetu ziuret. Aisku, matyt tavo vizijose as esu su viskio buteliu rankose, visada issitaskes ir kas nakti miegantis su kita moterim, bet realybe yra visai kitokia, esme tame, jog as neteisiu zmoniu kurie gyvena kiek kitaip nei as ir jie man netrukdo, bei tuo paciu nesakau, jog mano gyvenimiska filosofija yra pati teisingiausia ir privaloma aplinkiniams.


Kur aš teigiau, kad mano pasaulėžiūra pati teisingiausia?
O dėl išvadų, na juk pats megsti statyti diagnozes,(dėl ko kilo didelis ginčas vienoje temoje) negi manai, kad kiti tokiu "talentų" neturi ? Antra aš stengiuosi daryti išvadas, ne pagal vieno žmogaus gyvenimo ir jo suvokimo prizmę, o pagal priežasties ir pasekmes ryšio principą, bendrindamas visatos dėsnius ir mechanizmus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 16:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ragnarokas
Ragnarokas
Pažengęs
Baisiai ilgos ir banalios tos jusu "protingos" mintys

Kokia forumo tema? Ar seksas - meiles israiska ? Tai faktas, kad tai viena is meiles israisku. Ne, tai nera vienintele meiles israiska. Ir taip, seksas gali buti ir nesusijes su meile.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ragnarokas
Ragnarokas
Pažengęs
atsimerkęs rašė:
Antra aš stengiuosi daryti išvadas, ne pagal vieno žmogaus gyvenimo ir jo suvokimo prizmę, o pagal priežasties ir pasekmes ryšio principą, bendrindamas visatos dėsnius ir mechanizmus.




Vargu, vargu tu supranti priezasties ir pasekmes rysi. Dar maziau supranti visatos desnius ir mechanizmus.

Tai galima lengvai nuspresti is bandymo moralizuoti kitus. Visata, pasaulis neturi morales, neturi gerio, blogio sampratu. Tera poziurio taskai, kitaip sakant - stebetojas, ir viskas priklauso tik nuo jo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pack
pack
Didmeistris
atsimerkęs rašė:
Kur aš teigiau, kad mano pasaulėžiūra pati teisingiausia?
O dėl išvadų, na juk pats megsti statyti diagnozes,(dėl ko kilo didelis ginčas vienoje temoje) negi manai, kad kiti tokiu "talentų" neturi ? Antra aš stengiuosi daryti išvadas, ne pagal vieno žmogaus gyvenimo ir jo suvokimo prizmę, o pagal priežasties ir pasekmes ryšio principą, bendrindamas visatos dėsnius ir mechanizmus.


Na as bandau interpretuot tamstos mintis, nes daznam komentare pats mini issigimusia visuomene, kritusia morale ir kaip tau tai trukdo gyvent, bei nora viska pakeist teisinga linkme, pradedant pokycius nuo saves. Sorry, tikrai neiskosiu butent sios citatos.
Taip, as megstu statyt diagnozes, bet tada, kai zmogus kalba konkreciai apie save. Deja, as ne visur sneku apie save. Esme tame, kad mane knisa visokie morales sergetojai, nes butent jie kisa savo nosi i svetimus miegamuosius ir moralizuoja, taip galima, o tai iskrypimas. Ziurekm saves, o ne kitu. As pvz visada cia forume palaikysiu geju tieses, nes manau jog tai ju reikalas kaip jie gyvena, bet tai juk nereiskia kad as ir pats esu tokios pakraipos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nity
nity
Pradedantysis
Seksas gali būti su bet kuom. O mylimą partnerį prieš seksą lepinam harmonija ir glamonėm
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.05 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pipirmetė
Pipirmetė
Pradedantysis
pack rašė:
Na jei zmones kategoriskeja, tai cia jau ju problemos, nes kategoriskumas istumia juos i kazkokius remus, ko pasekoje jie tampa riboti. Tada taip ir nutinka, jog mato tik juoda ir balta, nors realiai yra begales atspalviu, bet tie remai nebeleidzia to suvokt. Nzn, va paskaitau as cia kartais, tai tokie pamastymai vercia susimastyt, negi istikro zmones meile pradejo suvokt kaip pasimylejima, maisto ruosa ar siaip koki pasirupinima vienas kitu. Man labai patinka posakis, jei zinai del ko myli zmogu, vadinasi tai nera tikra meile.

O kas liecia sexa, tai matyt tamsta tikrai pervertini ta sexa, nes rodos jog tai kazkos stebuklas, kuris yra skirtas dviem viena kita mylincioms sirdims. Ir kame melas, jei susitinka du nepazistami zmones, pajaucia aistra ir pasimyli, nors realiai suvokia, jog tai vienintelis kartas kada jie susitiko ir praleido laika kartu.

Man atrodo, susipainiojai šiek tiek : )) Visokie pasirūpinimai tėra meilės išraiška. Kaip ir seksas. Tiesiog realus parodymas, ką jaučiame. O už ką tuos žmones mylime dažniausiai turbūt iki galo tikrai mažai kam aišku būna.

Nesiginčysiu, gali būti, kad labai idealizuoju. Gal dėl to, kad ne taip ir seniai buvau visa tai nuvertinusi : D Labai gali būti, kad šitas suvokimas keisis, tačiau dabar seksą suvokiu kaip meilės, ne aistros išraišką. Nors kartais šituos du labai sunku atskirti būna. O ta aistra išvis labai įdomus reikalas: aš pvz., kartais jaučiu didžiulę aistrą viena suvalgyti visą šokoladinį tortą, bet kažkaip susilaikau, nes žinau, kad vėliau lėva bus : D Na, dėl sekso vien iš aistros, bent jau man, bent jau dabar, panašiai yra. Gal net ne tiek iš aistros, kiek iš artumo ir intymymo trūkumo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai