Tema sukurta: 2007.04.20 23:42
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.04.20 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


irmuciukas
irmuciukas
Pradedantysis
turiu vaikina ir ji begalo myliu. bet kiek mylimes nepatiriu orgazmo ir jau mana tai neramina.ar man kazkas negerai? ar kaip cia suprasti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.20 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Ar pakankamai atsipalaiduoji ? Gal pasalines mintys trukdo ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.20 23:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
vyresnes moterys geriau sugeba suprasti savo pojucius, ir kas jas jaudina. O tau 18m., ir ko tu nori, kad tu per vakar patirtum 5 orgazmus is eiles?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.20 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


irmuciukas
irmuciukas
Pradedantysis
na nemanau kad pasalines mintys trukdo.ir tikrai manau kad atsipalaiduoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.20 23:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


irmuciukas
irmuciukas
Pradedantysis
tai gal as zinau kiek man metu nereikia cia iskart moralizuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.20 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
moralas yra tame, kad tu jauna, o jaunos paneles daznai nepatiria orgazmo, nes nesugeba suprasti savo kuno, kas jas jaudina, kas geriausiai joms tinka, ir pan. Ne man cia kalbeti apie tai, tegul paneles vyresnes moko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.20 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Originally posted by: irmuciukas

na nemanau kad pasalines mintys trukdo.ir tikrai manau kad atsipalaiduoju


Na, siaip jei galvoji, kodel cia tas orgazmas neatsiranda - tai irgi pasaline mintis. Sunku siaip ka pasakyti nezinant smulkmenu.

Siulyciau padandyti toki dalyka - pries mylintis susikurti romantiska aplinka, pasisnekuciuoti kokiom erotiskom temom, isgerti po taure raudono vyno (siukstu nepadauginti).
Svarbiausia - tik nepulk i panika. Buna taip. Nieko cia baisaus ner. Viskas susitvarkys su laiku. Stenkis pazinti save, savo kuna - ir tas laikas sutrumpes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.21 00:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


irmuciukas
irmuciukas
Pradedantysis
aciu <techno> gal ir tavo tiesa gal per daug mastau apie tai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.21 00:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dalianna
Dalianna
Meistras
Originally posted by: Jason

moralas yra tame, kad tu jauna, o jaunos paneles daznai nepatiria orgazmo, nes nesugeba suprasti savo kuno, kas jas jaudina, kas geriausiai joms tinka, ir pan. Ne man cia kalbeti apie tai, tegul paneles vyresnes moko


oi oi oi, tik nereikia cia ereziju skleisti. Kai man buvo 18, pakakdavo, kad mano vaikino ranka priartetu iki tos vieteles, ar paliesti, kad alpciau nuo orgazmo pirmos bangos, tad nereikia cia amziui suversti visko. Tiesa, kad pirma pati tureju zinoti, kurios vieteles yra jautriausios ir pasakyti apie jas savo vaikinui. Ir dar tiesa, kad jau isibaiminusi esi, jog nebus orgazmo ir sekso metu tiesiog pati save tokiomis mintimis uzsiprogramuoji to orgazmo nesulaukti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.21 00:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


irmuciukas
irmuciukas
Pradedantysis
na taip as tuo metu tik ir mastau apie tai...reikia man atsipalaiduoti ir viska pamirsti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.21 00:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
ir surask tu daug paneliu, kurios patirtu orgazma, kai ranka prisiliestu. Tik patvirtinai tai, ka rasiau. Reikia suprasti pazinti savo pojucius. Vyresnes, todel sugeba geriau tai pajusti, nei jaunutes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.21 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Originally posted by: irmuciukas

aciu <techno> gal ir tavo tiesa gal per daug mastau apie tai.


Nezinau, kaip tai labiausiai tiketina. Uz tai ir siulau taure vyno (putojantis irgi gali but - tik ne tas pigus, dirbtinai uzgazuotas bizalas uz 4 Lt. ) suvartot. Aisku turi but neprivalgius labai jau - koks ten seksas prisikimsus, ir vynas nesuveiks beveik, bet tuscias visai skrandis irgi negerai.
Siaip labai atpalaiduos vynas jei is letu gurksnojant pasisnekuciuosite. Ne karta isitkinau, kad mazutis (pabreziu - mazutis, nes per didelis suveiks kaip narkoze: jautrumo visai nebeliks) svaigalu kiekis daro stebuklus. Prisimenu, kaip viena santuri ir tyli panele po vyno atsipalaidavo taip, kad turbut visus kaimynus prizadino ir visa nugara man nagais is aistros isare
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.21 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


irmuciukas
irmuciukas
Pradedantysis
matyt ji ir nebuvo santuri tik daug kam alkoholis duoda drasos. na as ir be jo(alkoholio) labai drasi tiesiog dar matyt nesuprantu savo kuno. bet pasinaudosiu tavo patarimu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.21 00:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dalianna
Dalianna
Meistras
reikejo ja suniuku, tai nugara butu sveika likusi
irmuciukas, uzsiprogramuok mintimis save orgazmui, arba visai sekso metu apie tai negalvok, tiesiog megaukis pojuciais ir net nepajusi, kaip jis atplauks
Jason, jei tavo rankos nedaro stebuklu, dar nereiskia, kad jaunos nuo ranku prisilietimo negali pajausti orgazmo. O jei dar ir mylintis paliecia pirstais, tuomet neisivaizduoju, kaip gali orgazmo nebuti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.21 00:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
kiekvienos pojuciai skirtingai priimami, tik nereikia cia eiti i asmeniskus del mano ranku, OK. yra moteru, kurios nepatiria orgazmo, gali uzmusti, ir vyras ten gali stengtis kiek nori. O amzius labai turi ka bendro. Gal tau neturi, bet atsiras moteru, kurios patvirtins tai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.21 00:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dalianna
Dalianna
Meistras
nesigincysiu, gal tikrai kitos jaunos nepatiria. Nepasakyciau, kad as budama 18-os labai savo kuna pazinojau, bet mane is proto vesdavo vien pirstu prisilietimai, mano vaikino, zinoma. pati stebejausi, kai karta jis tiesiog pravede ranka, labai letai, bet neliesdamas manes, bet arti mano kuno, nors as net su drabuziais buvau, kad uzbangavo orgazmas. Tuomet as pasigedijau pasisakyti, kad net nepalietus manes, pajutau orgazma, maniau tai nepatogu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.21 00:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NeXx
NeXx
Pažengęs
visos patiria, tik reik moket...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.21 00:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ADRIANO
ADRIANO
Pažengęs
>Dalianna> tavo zodziuse labai daug tiesos! Kai kuna jauti visi pojuciai astresni, aisku taure vyno kazkiek atpalaiduoja ir pasaliniu minciu maziau.., bet juk pati jauti kas labiau jaudina...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.21 10:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


irmuciukas
irmuciukas
Pradedantysis
aciu uz patarimus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.21 11:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


skorpe
skorpe
Naujokas
ne su visais galima patirti orgazma...sakau is patirties...nevisi moka tai padaryti merginai...kad ir kiek bandysi atsipalaiduoti nieko neiseis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai