Tema sukurta: 2009.05.17 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.05.17 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
o ką jis pats siūlo? kokią alternatyvą? tik nutrauktą aktą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
PaMpuShkAaa rašė:

Turiu vieną problemėlę su savo vaikinu...Visada mylėdavomės su prezervatyvu ir viskas lyg buvo gerai,bet šiandien jis man pareiškė,kad jam mylėtis su prezervatyvu jokio malonumo..Kontraceptikų gerti nenoriu,o pasitikėti juo,kad visąlaik laiku ištrauks irgi negaliu..Juk maža kas.Mane tai ištikro sunervino,net galvoju apie skyrybas,nes jis nepaiso mano norų..Ką apie tai manote?Ką galėtumėte patarti?Mylime vienas kitą,bet ar galime būti kartu,jeigu jis taip lengvabūdiškai elgiasi??


Ach matai jis tavo norų nepaiso. O tu jo norų paisai?
Aš tai jį puikiai supantu. Prezervatyvai - nesamonė

O jeigu tau kyla mintys palikti jį dėl tokios smulkmenos, tai kokia čia tada pas tave meilė? Nejuokink
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
taip... nutraukus aktą, bus super malonumas o beto taip žaidžiant dar galima ir pastoti

PaMpuShkAaa, jei nori eksperimentų... tai leiskis i tokias aviantūras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
o be prezervatyvų nutinka ups tad net nežinau, kokių čia jo norų turi paisyti mergina? naudoti chemiją? tada kažin ar vaikinas myli..ir tuo pačiu..manau, kad nesutarimas dėl saugojimosi būdo, pakankamai rimta priežastis svarstyti skirtis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PaMpuShkAaa
PaMpuShkAaa
Naujokas
vaidilute77 rašė:

o ką jis pats siūlo? kokią alternatyvą? tik nutrauktą aktą?


siūlo vartoti kontraceptikus :? o aš nenoriu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Pasisiauses rašė:

Ach matai jis tavo norų nepaiso. O tu jo norų paisai?

Aš tai jį puikiai supantu. Prezervatyvai - nesamonė

O jeigu tau kyla mintys palikti jį dėl tokios smulkmenos, tai kokia čia tada pas tave meilė? Nejuokink


taaaip, o neužilgo bus daugiavaikė jauna šeima... na, arba vieniša motina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
Oi, kuo jau ta jo meilė didesnė? Meilė ne tik malonumo siekimas, bet ir rūpinimasis kitu žmogumi.
Tik vienas iš mano eks draugų manimi iš tiesų rūpinosi. Lovoje taip pat. Jis neleisdavo man vartoti jokių kontraceptikų, nepaisant to, kad ir jam prezervatyvai nebuvo ypatingai malonus daiktas. Nors tuo laiku, kai jis man buvo labai labai reikalingas, būčiau padarius daug ką net nepamąstydama.
Visai nekeista, kad su šituo žmogumi ir po keleto metų aš palaikau pakankamai šiltus santykius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
marijuana rašė:

taaaip, o neužilgo bus daugiavaikė jauna šeima... na, arba vieniša motina


Mano pusbrolis sakydavo "nemoki p__t tai ir nelysk"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
PaMpuShkAaa rašė:

vaidilute77 rašė:



o ką jis pats siūlo? kokią alternatyvą? tik nutrauktą aktą?




siūlo vartoti kontraceptikus :? o aš nenoriu..


manau, tau reikia rimtai pasvarstyti apie jūsų ateitį. vaikinas akivaizdžiai rūpinasi tik savimi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kutis
Kutis
Didmeistris
PaMpuShkAaa rašė:

siūlo vartoti kontraceptikus :? o aš nenoriu..


pasiulyk jam kartusutavim kontraceptikustuos vartoti seip jis visai nesirupina tavo sveikata, nieko gero bandykit anala,ten nereikia preziku, tegu rizikuoja savo svekata
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Užuojauta Žinoma, prezikai ne fontanas. Šiaip ar taip, visos kontracepcijos ne fontanas. O nutrauktas aktas pats nepatikimiausias, po to eina kalendorinis metodas

Jei juo bendrai nepasitiki, tada arba susitariate dėl kontracepcijos, arba skiriatės. Variantų nėra.

Ta tema yra anekdotas:
Porelė pasakė "buvo nebuvo"
Draugai pasakė "bus nebus"
Gydytojai pasakė "taaip, bus jums"

Taigi, nejuokaukit, nors šia tema prirašyta krūva anekdotų, pats klausimas NE anekdotas. Viskas labai rimta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Kutis rašė:

PaMpuShkAaa rašė:



siūlo vartoti kontraceptikus :? o aš nenoriu..




pasiulyk jam kartusutavim kontraceptikustuos vartoti seip jis visai nesirupina tavo sveikata, nieko gero bandykit anala,ten nereikia preziku, tegu rizikuoja savo svekata


Vaikinui moteriškus? Žinai, Kutį, čia MINTIS. tokio kontrargumento vaikinui, siūlančiam merginai hormonus, reikia paieškoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Pasisiauses rašė:

Mano pusbrolis sakydavo "nemoki p__t tai ir nelysk"


na taip, o ta praktika bus įgyjama šios mergaitės dėka... o kad greičiau mokytusi, gal vertėju daugiau jų turėt vienu metu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kutis
Kutis
Didmeistris
ilgiausias rašė:
Vaikinui moteriškus? Žinai, Kutį, čia MINTIS. tokio kontrargumento vaikinui, siūlančiam merginai hormonus, reikia paieškoti


na kas iesko tas randa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
PaMpuShkAaa rašė:
Turiu vieną problemėlę su savo vaikinu...Visada mylėdavomės su prezervatyvu ir viskas lyg buvo gerai,bet šiandien jis man pareiškė,kad jam mylėtis su prezervatyvu jokio malonumo..Kontraceptikų gerti nenoriu,o pasitikėti juo,kad visąlaik laiku ištrauks irgi negaliu..Juk maža kas.Mane tai ištikro sunervino,net galvoju apie skyrybas,nes jis nepaiso mano norų..Ką apie tai manote?Ką galėtumėte patarti?Mylime vienas kitą,bet ar galime būti kartu,jeigu jis taip lengvabūdiškai elgiasi??

manau,kad nereiketu pirma tik jo kaltinti...juk iki siol viskas budavo pagal tavaji plana...taigi,naturalu,jog jam atrodo sazininga,kad dabar viskas turetu vykti pagal jo....bet lkadangi abudu,kaip oziai uzsispyre,patarciau nueiti pas ginekologe,kuri patars kaip jums saugotis ir ras kompromisu tarp dvieju variantu...juk prezervativas ne vienintelis budas apsisaugoti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Čia galimas ir kitas variantas - vaikinas aplinkos pažinimo stadijoje ir nori išbandyti seksą be prezervatyvo - palyginimui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mindziuks
Mindziuks
Pradedantysis
Seip tikrai kvaila elgtis taip kaip tu pasakei kad nutraukti santykius nes tada tikrai arba tu jo nemyli arba tu ji myli per mazai jai tau kyla tokios mintys Pirma seip reiktu pabandyti jai kas yra tos tabletes kur kritiniu atveju naudojamos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
Mindziuks rašė:

Seip tikrai kvaila elgtis taip kaip tu pasakei kad nutraukti santykius nes tada tikrai arba tu jo nemyli arba tu ji myli per mazai jai tau kyla tokios mintys Pirma seip reiktu pabandyti jai kas yra tos tabletes kur kritiniu atveju naudojamos


tas tabletes nelabai sveika vartoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Mindziuks rašė:

Seip tikrai kvaila elgtis taip kaip tu pasakei kad nutraukti santykius nes tada tikrai arba tu jo nemyli arba tu ji myli per mazai jai tau kyla tokios mintys Pirma seip reiktu pabandyti jai kas yra tos tabletes kur kritiniu atveju naudojamos


pastojama ne tik tuo atveju, kai įvyksta ejakuliacija, jau ir prieš ją gali patekti spermatozoidų, kur nereikia..tai po kiekvieno lytinio akto vartot tas ekstrines? gal jau geriau tada iš karto nusinuodyt žiurknuodžiais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.17 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
To Mindziuks, čia ne meilės klausimas. Viskas kur kas rimčiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai