Tema sukurta: 2013.05.20 14:55
2013.05.20 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marmelada
marmelada
Naujokas
Ar kas nors investuoja i saules energija?

http://www.soltech.lt/saules-baterijos/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.20 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
atsibudai - prieš metus reikėjo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.20 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Jei investuot tai į vėją, mano nuomone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.20 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Atominę pastatys ir užrauks nuolaidas visom ekologiškom nesamonėm
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.20 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
šiaip tai pilna tų saulės jėgainių, valdžia čia tas subsidijas davė tam, kad atominės nebūtų ir kad daugiau energijos šaltinių būtų, bet kodėl paprasti vartotojai turi per tas subsidijas mokėti du kartus brangiau už elektrą, tai neįsivaizduoju.
prieš uždarant Ignalinos AE elektra kainavo - 25 cnt. (baltarusams - 8 cnt), o dabar Lietuvoje kainuoja - 50 cnt. (vidutiniškai 900 Lt. brangiau kiekvienais metais, aišku priklauso kas kiek naudoja).

saulės jėgaines stato dykumose ir piečiau kur dirbama žemė nereikalinga, o vėjo - jūrose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.21 01:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
antares rašė:valdžia čia tas subsidijas davė tam, kad atominės nebūtų ir kad daugiau energijos šaltinių būtų, bet kodėl paprasti vartotojai turi per tas subsidijas mokėti du kartus brangiau už elektrą, tai neįsivaizduoju. prieš uždarant Ignalinos AE elektra kainavo - 25 cnt. (baltarusams - 8 cnt), o dabar Lietuvoje kainuoja - 50 cnt. (vidutiniškai 900 Lt. brangiau kiekvienais metais, aišku priklauso kas kiek naudoja).


Nu kad prieš AE balsavo tie, kas turi pasistatę saulės ar vėjo elektrinytę, tai aš suprantu, tai jų biznis, bet kad visi runkeliai prabalsavo prieš AE, o dabar rėkia dėl brangstančios elektros, va to tai niekaip nesuprantu. Nes žalios elektros už 50 ct (o ateityje už 2 litus maždaug bus) mylėtojų nė 1% nesurastum, o prašau, kiek prieš prabalsavo, ar ne 60% tiktai.

Nu niekaip nesuprantu, kokį durmaną ruskis buvo ant mūsų runkelių užleidęs, ar ką nors tokio?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.21 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Blussa rašė:

. Nes žalios elektros už 50 ct (o ateityje už 2 litus maždaug bus) mylėtojų nė 1% nesurastum, o prašau, kiek prieš prabalsavo, ar ne 60% tiktai.

Nu niekaip nesuprantu, kokį durmaną ruskis buvo ant mūsų runkelių užleidęs, ar ką nors tokio?


lygiai tokios pat nesąmonės vyksta kalbant apie Grybauskaitės perrinkimą antrai kadencijai. drabsto purvais kas netingi.. t.y. formuojama "vieša" nuomonė..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.22 02:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Tai kame ten reikalas? Leisiu save pacituoti ir dar kartą paklausti:
"...kad prieš AE balsavo tie, kas turi pasistatę saulės ar vėjo elektrinytę, tai aš suprantu, tai jų biznis, bet kad visi kaip runkeliai prabalsavo prieš AE, o dabar rėkia dėl brangstančios elektros, va to tai niekaip nesuprantu. Nes žalios elektros už 50 ct (o ateityje už 2 litus maždaug bus) mylėtojų nė 1% nesurastum, o prašau, kiek prieš prabalsavo, ar ne 60% tiktai.
Nu niekaip nesuprantu, ar kokį durmaną ruskis buvo ant mūsų runkelių užleidęs, ar ką nors tokio?"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.22 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anuaki
anuaki
Patyręs
moccasinus rašė:

Jei investuot tai į vėją, mano nuomone.


tikriausiai norėjai pasakyti - išmesti pinigus į orą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.22 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anuaki
anuaki
Patyręs
Blussa rašė:

Tai kame ten reikalas? Leisiu save pacituoti ir dar kartą paklausti:

"...kad prieš AE balsavo tie, kas turi pasistatę saulės ar vėjo elektrinytę, tai aš suprantu, tai jų biznis, bet kad visi kaip runkeliai prabalsavo prieš AE, o dabar rėkia dėl brangstančios elektros, va to tai niekaip nesuprantu. Nes žalios elektros už 50 ct (o ateityje už 2 litus maždaug bus) mylėtojų nė 1% nesurastum, o prašau, kiek prieš prabalsavo, ar ne 60% tiktai.

Nu niekaip nesuprantu, ar kokį durmaną ruskis buvo ant mūsų runkelių užleidęs, ar ką nors tokio?"


tai kad pažiūrėjus, jau dabar LESTO superka iš verslininkų (kas spėjo) elektrą po 1.44 Lt, vietoj dabar galiojančio pardavimo tarifo 50 centų, o įsipareigojimai šie yra pasirašyti dvylikai metų.

o šiaip yra smegenų plovimo technologijos per žiniasklaidą. tas durmanas - tai rusiški filmai, rusiška dokumentika ir t.t. penkta kolona, kuri veikia Lietuvoje (tai tie buduliai kur parlamento langus daužė) ir t.t. tiek Lietuvoje, tiek ir pas brolius latvius privežta daug kriminalinio elemento iš rusijos, iš čia mes turim ir visus tuos marozus ir t.t. o ir tie vadinami "socialdemokratai" - rusijos dešinioji ranka. jiems aukšiau yra rusijos interesai, o kad jiems atseit rūpi Lietuvos interesai, gyventojų gyvenimo kokybė ir t.t. tai yra blefas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.23 01:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
anuaki rašė: šiaip yra smegenų plovimo technologijos per žiniasklaidą. tas durmanas - tai rusiški filmai, rusiška dokumentika ir t.t. penkta kolona, kuri veikia Lietuvoje (tai tie buduliai kur parlamento langus daužė) ir t.t. tiek Lietuvoje, tiek ir pas brolius latvius privežta daug kriminalinio elemento iš rusijos, iš čia mes turim ir visus tuos marozus ir t.t. o ir tie vadinami "socialdemokratai" - rusijos dešinioji ranka. jiems aukšiau yra rusijos interesai.


O velnias, agi aš galvojau, kad rusišką multiką "nu pagadi" rodė vaikams migdyti ir dar tą amžiną filmą per naujus metus, kur vienas ruskis prisigėręs į kitą miestą nuskrido ir paskui ilgai su tokia senmerge aiškinosi kas ir kaip. Pasirodo, čia viskas kur kas sudėtingiau, beveik kaip Palangos basanožkėje rusiškas muzonas visu garsu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.23 08:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anuaki
anuaki
Patyręs
Blussa rašė:

O velnias, agi aš galvojau, kad rusišką multiką "nu pagadi" rodė vaikams migdyti ir dar tą amžiną filmą per naujus metus, kur vienas ruskis prisigėręs į kitą miestą nuskrido ir paskui ilgai su tokia senmerge aiškinosi kas ir kaip. Pasirodo, čia viskas kur kas sudėtingiau, beveik kaip Palangos basanožkėje rusiškas muzonas visu garsu.


na žinok aš tau pasakysiu tiesiai šviesiai, man ta tavo rusų "kultūra" ir Lietuvoje bandoma stumti jos "subkultūra" , tai mane vemt verčia. kaip ir tavo tie "pitdisiokas", lietuviškai nemoki? jei esi rusų tautybės, tai užsirašai savo avatare ir bus atleistina. nes čia tų prisimetėlių ir taip visur pilna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.23 11:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Nesakyk, kad pas rusus nebuvo ir nėra aukštosios kultūros pasireiškimų, tos, kurią rimtai vertino ir dabar vertina visas pasaulis. Išsilaižius totorių-mongolų agresijos piktžaizdes ji sėkmingai užaugo ir gyvuoja jau ne vienas šimtmetis (sakyčiau, IX ir XX a. pradžios lietuvaičiams inteligentams tai buvo siekiamybė, kaip Biliūno "Laimės žiburys").
Gaila tik, kad dabartinė visuomenė užkrėsta, kaip teisingai sakai, subkultūros virusais. Gal būt, "kalta" globalizacija (verslas), gal - vis spartėjantis gyvenimo tempas (paklausyk Ch. Rea "Kelias į pragarą"), gal - iškreiptos puikybės formos (kas atsisakytų ferario ir vilos prie šiltos jūros , o jeigu neišeina, tai nors promenados pajūryje)...

O avataras su vabalu man patinka, ir ką noriu, tą ir rašau, va!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai