Santrauka: Issakykit nuomone, nes vis ziuredamas i jus galiu ta pastebet
Tema sukurta: 2007.03.01 20:35
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.03.01 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


deluxaz
deluxaz
Pradedantysis
Tai kaip jus manot? p.s. cia nera absurdas, nes su amzium ir dideja muzikinis isprusimas, nedideja pas ta, kas yra pernelyg konservatyvus ir istikimas savo "geriausiajam stiliui". Manau esme yra tokia ir isimciu tikrai nera daug. Visi uzauga ir nemanau, kad visi sunkiojo metalo gerbejai visa savo gyvenima ir klausys to, lygiai taip pat ir su kitkuo ka jus i tai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.01 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MOniTA
MOniTA
Naujokas
Na mano tetis visa gyvenima klause ir dar dabar klauso, ir man pataria klausyt sunkesnes muzikos... na nzn manau kaip kam cia jau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.01 20:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
prie ko cia amzius ir muzikos stilius. As pvz budamas 20-ties neklausiau house ar trance, dabar turbut reiketu pradeti dirbti dj'um, ar rengti vakarelius, tiek jos klausau. Sakau taip, jei myli ta grupe, mylesi ja ir po 20 metu. Galbut, klausysi ir kitko, bet, megs vis tiek. Kaip kai kas salydavo myli Depechus jau gerus 15 metu, ir mylesiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.01 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzhonis
Dzhonis
Pažengęs
pritariu būdamas mažesnis aš labai mėgaus ŽAS ir daug kitų POP grupių... kai pagalvoji gėda prisimint po to buvo laikotarpis, kai variau ant lietuviškos muzikos... o vėliau, supratau, kad yra ir gerų lietuviškų grupių (BIX, Poliarizuoti stiklai, Saulės Kliošas, Diktatūra... -čia iš įžymesnių- ). Pradėjau klausytis Techno ir visokių klubinių dainų, vėliau perėjau prie rock, punk rock, funk stiliaus ties šitais ir panašiais stiliais apsistojau ilgiausiai

Gali būt, kad ateityje mano skonis vėl pasikeis čia jau laiko klausimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.01 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gargo
Gargo
Pradedantysis
Bet jei,tarkim,būdamas 13 ar 14 myli tokio hotel,him ar my chemical romance,tai tikrai nereiškia,kad jas mėgsi po tų 15 metų.Dažniausiai tai trunka 1-3 metus,su labai retomis išimtimis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.01 20:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gargo
Gargo
Pradedantysis
Dėl Žas-ilgą laiką tai buvo ir mano mėgiamiausia grupė ir man dėl to visiškai negėda-dar ir dabar mėgstu pasiklausyti poros albumų.Jie tikrai grojo gerą muziką-gaila,kad po to jie pasuku kitu keliu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.01 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
siaip kai man buvo penkeri as klausydavau labanakt vaikuciai, ir kas. Tai naturalu, kad uzauges as nebeklausau labanakt vaikuciai. Taciau, yra tokie kaip Nirvana ar Mercury, kuriu gal klausei paauglysteje, ir sulaukes 40-ties klausysi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.01 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


deluxaz
deluxaz
Pradedantysis
Jason ---> nepamirsk, yra klasika ir yra dabar populiarus stiliai, kaip electro ir t.t. klasika yra amzina, bet ir iki jos reiktu pribrest, juk Depeche'u nepradeda zmones klausyt nuo kokiu 8 metu. Dabar, kai is interneto gali gaut beveik viska, turi tikrai daug galimybiu atrast savo tikraji skoni, kuris tiktu paciam zmogui, jo gyvenimo budui ir t.t. ieskot gali ir 3 metus ir 15 metu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.01 20:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzhonis
Dzhonis
Pažengęs
turėjau omeny ne dėl ŽAS gėda o dėl kitų pop grupių.. žas, tai mano nuomone turėjo gerų dainų.. net ir viena iš naujesnių (BE PROTO) visai patiko na, dabar retai klausau, bet linksma prisimint vaikystę
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.01 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzhonis
Dzhonis
Pažengęs
visi mes pradėjom nuo paprasčiausių lopšinių, vaikiškų dainelių... Pvz: būdamas mažas klausiau Tele - bim - bam, Keistuolių... Paūgėjau ir dar dabar jų klausau gal ne taip dažnai, bet klausau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.01 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gargo
Gargo
Pradedantysis
Keistuoliai-klasika.Turbūt ne vieno vaikystė praėjo klausantis jų. Mano-ne išimtis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.01 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ablazed
ablazed
Pažengęs
metams begant tampi isrankesnis.daznai apsistojama ties megstamo zanro klasika
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.01 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


geeris
geeris
Meistras
Originally posted by: Dzhonis

visi mes pradėjom nuo paprasčiausių lopšinių, vaikiškų dainelių... Pvz: būdamas mažas klausiau Tele - bim - bam, Keistuolių... Paūgėjau ir dar dabar jų klausau gal ne taip dažnai, bet klausau


aš ir dabar pasiklausau tele-bim-bam ir man jų dainelės lb fainos ir šiltos;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.02 12:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neatsigręžk
Neatsigręžk
Meistras
na kokie sia tema gali but gincai, vieni toms pacioms grupems istimi visa gyvenima, kiti keicia savo megstamiausiuju sarasus kas savaite... as nuo vaikystes klausau Enyos ir klausysiu tol kol ji gyvuos, nes man patinka jos muzika. o siaip mano muzikinis skonis labai keiciasi vos ne kas metus, kuo toliau, tuo maziau ziuriu, kas topuose. Mano bendraamziai niekaip nesupranta, kaip galiu klausytis visokiu new age, darkwave, folk/techno ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.02 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zvirbliukas
Zvirbliukas
Meistras
keiciasi su amziumi muzikinis skonis ir tai labai gerai, nes daugiau muzikoje atrandi...
bet klasika tai man visada patinka kartais klausau jos daugiau, kartais maziau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.02 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gargo
Gargo
Pradedantysis
Originally posted by: Zvirbliukas
keiciasi su amziumi muzikinis skonis ir tai labai gerai, nes daugiau muzikoje atrandi...


Visiškai ne.Gerai,kai muzikinis akiratis plečiasi,tačiau tikrai nebūtinai yra gerai,kai jis keičiasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.03 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ateive
Ateive
Pradedantysis
Nesikeičia.Pažįstu ne vieną vidutinio amžiaus gotą ar metalistą ir jie šios muzikos klausė dar būdami paaugliai...Muzikinis skonis susiformuoja tikrai ankstyvame amžiuje.Žinoma,klausomos muzikos stilius gali keistis nežymiai,gali prisidėti ir ir daugiau klausomų muzikos stilių,bet nemanau,kad gali būti koks nors "šuolis" nuo sunkiojo metalo iki visiško popso...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.03 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Originally posted by: deluxaz

Tai kaip jus manot? p.s. cia nera absurdas, nes su amzium ir dideja muzikinis isprusimas, nedideja pas ta, kas yra pernelyg konservatyvus ir istikimas savo "geriausiajam stiliui". Manau esme yra tokia ir isimciu tikrai nera daug. Visi uzauga ir nemanau, kad visi sunkiojo metalo gerbejai visa savo gyvenima ir klausys to, lygiai taip pat ir su kitkuo ka jus i tai?


turejau toki grupioka. jis labai didziavosi tuo kad klauso lietuviu undergroundini metala ir sake kad visa kita yra popsas. ir nesvarbu ka tu jam duosi paklausyt - ar elektronines muzikos sedevru, ar hiphopo dievu ar tiesiog roko, jam visitiek: NE METALAS, REISKIA POPSAS. ir zinau kad yra daugybe tokiu kurie isikibe vieno muzikos zanro galvoja kad jis yra pats geriausias ir kokybiskiausias. Tokie zmones is tikruju nemoka atskirti kokybiskos muzikos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.03 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Originally posted by: Ateive

Nesikeičia.Pažįstu ne vieną vidutinio amžiaus gotą ar metalistą ir jie šios muzikos klausė dar būdami paaugliai...Muzikinis skonis susiformuoja tikrai ankstyvame amžiuje.Žinoma,klausomos muzikos stilius gali keistis nežymiai,gali prisidėti ir ir daugiau klausomų muzikos stilių,bet nemanau,kad gali būti koks nors "šuolis" nuo sunkiojo metalo iki visiško popso...


klystat kolega.
muzikinis skonis pauglytsteje nesusiformuoja. paugliai isvis neturi muzikinio skonio. jiems tinka viskas ka kisa telikas, radijas. ir jiems visai neidomu ar ta papais dainuojanti "daininke" turi kazkoki talenta.
as pats pau didziausias baisybes kad dabar net prisiminti geda.
bet nuo tu laiku mano poziuris i muzika pasikeite kardinaliai. neklausau radijo jau metai kazkur, neidomu ir kas topuose nes ir taip aisku kad nieko kokybisko pirmose vietose neuztiksiu.
ir pabaigai - "nemanau,kad gali būti koks nors "šuolis" nuo sunkiojo metalo iki visiško popso..." mano situacija byloja kitaip: nuo dinamikos ir vengaboys prie tikru vertybiu.
PS popsas popsui nelygu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.03 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gargo
Gargo
Pradedantysis
muzikinis skonis pauglytsteje nesusiformuoja. paugliai isvis neturi muzikinio skonio. jiems tinka viskas ka kisa telikas, radijas. ir jiems visai neidomu ar ta papais dainuojanti "daininke" turi kazkoki talenta.

Taip,visi paaugliai neturi muzikinio skonio,jis susiformuoja žymiai vėliau(pagal tave,berods,19...) Paaugliams niekas neįdomu-tik tai,kas kišama per mass media.
Taip,tame yra tiesos,nes tai tikrai ne retai pasitaikantis reiškinys,bet tokia subjektyvi nuomonė skamba labai jau juokingai.Net ne tai,kad juokingai-paprasčiausiai kvailai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai