Santrauka: broliai/sesės
Tema sukurta: 2007.08.28 16:46
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.08.28 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spoilt
spoilt
Pradedantysis
Būtu įdomu sužinoti, kaip sutariate tarpusavyje su broliais bei seserimis. Aš su viena seserimi visiškai nebendrauju, net nekalbu - mes ne paauglės, o jau suaugę žmonės, todėl mamą tai labai skaudina. Ar yra daugiau tokių jau vyresnio amžiaus žmonių, kurie nepalaiko jokių ryšių su broliu ar seserimi ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.28 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
kai buvau mazute su sese labai pykdavaus kasdien musdavaus...aisku ji viresne nugaledavo..man aiskindavo labai jos del to nekenciau...suaugom ir tapom gerom draugem kasdien ateinu pas ja paplepet aptariam visokiausiu dalykus..kalbam atvirai ir apie bet ka..visur i keliones kartu vazinejam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.28 17:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Superstar
Superstar
Pažengęs
neturiu, esu islepes vienturtis vaikas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.28 17:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gędas
Gędas
Meistras
turiu ir broli ir sese ir su visais sutariu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.28 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
turiu 2 brolius ir viena seseri tai sutariu ciki piki
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 08:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Man irgi buvo, kad su broliu pesdavomes iki asaru, bet paaugom, susiprotejom kiek, ir pradejom labai graziai bendraut, ypac kai isvaziavau studijuoti, retai matydavomes, ir del to labai nuosirdziai bendraudavom Ir dabar tas pats, nes brolis Danijoj, retai matomes, bunam pasiilge vienas kito. Be abejo, kai kuriais gyvenimo klausimais musu nuomones labai skiriasi, taciau gi nenugyvensim viens uz kita gyvenimu savo, tenka taikytis prie pasirinkimu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
as tai ir..kai sese issikrauste is musu namu...po truputi tai pradejo keistis net pati nepastebejau kaip cia tap... bet vistiek toli neissikrauste kaimynes esam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 11:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sonaciuke
sonaciuke
Naujokas
as tai turiu ir broli ir sese,taciau su sese mazai bendrauju.ji paprasciausiai atstumias visada mane,istojo i kazkokia sekta airijoje,as jai nebetinku bendrauti nes as rukau,kartais isgeru kai proga,jai tai nepriimtina,kai nueinu pas ja ji niekada nepakviecia arbatos ar siaip.tiesiog labai keista,ji uz mane vyresne 2m.siaip istekejus ir turi dukryte,vyras taip pat sektoj.taciau jei jai gerai ,man tuolabiau.o vat su broliu labai gerai sutariu,jis pats vyriausias.pats fainiausias brolis kuri kas gali tik tureti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
turiu broli ir dvi seses... bendraujame, kartais intensyviau, kartais pasyviau. visko buna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.30 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cefalika
cefalika
Pažengęs
bendraujam tik minimaliai. Jei kuriam reikia pagalbos, tada taip. O siaip savo gyvenimus turim ir nesikisam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.30 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZavingaM
ZavingaM
Meistras
as turiu broli, pries tris m isejau atskirai gyvent, tai jis labai manes pasiilgsta.....labai mane myli, as ji irgi, o mano sesei tik 1m ir 2men,kaip tokio beibio nemylesi, bus matyt kai uzaugs...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.30 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeveikČia
BeveikČia
Meistras
as 2 vyresnius brolius turiu. anksciau daznai pykomes, pasimusdavome db gerai sutariam , nors ir pasipykstam. bet tuoj isvaziuosiu, nebesitrinsim taip daznai kartu tai ir pyktis nebus del ko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.30 15:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZavingaM
ZavingaM
Meistras
niu as irgi, kai augau, musiausi...ne bet kaip,prieidavom net iki melyniu, bet dabar tai vienas uz kita iki paskutinio einam, o sese tai ne nemoku pasakyt,kaip mylim...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.30 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Angora
Angora
Naujokas
turiu vyresni broli, tiesiog is juoko galejai nukristi, kaip jis anksciau tikrindavo mano potencialius vaikinus... tas tinka, tas netinka! saunu, kai tavimi rupinasi ir uzstoja brolis. mokykloje visada uzstodavo ir dabar tas pats, nors jau senai suauge ir savarankiski zmones. vienam vaikinukui net nosi buvo sumales, brolis, uz negera elgesi su manim.nera kuo skustis!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.30 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZavingaM
ZavingaM
Meistras
idealus brolis, as tai uz savaji esu 3 m vyresne, nuejom karta i kluba, o tas taip priziuri, taip seka mane, lyg jo panele buciau...pamenu su vienu vaikinu pasokau gal puse vakaro, o jis priejo ir klausia manes, "ar jis tau nekelia problemu, gal jau atsibodo?" sakau, niu aciu kad rupinies, bet per mane pats paneles nenusikabinsi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.04 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Aš turiu seserį jaunesnę 10metų........... vaikystėje jos nekenčiau nes nesutapo amžiaus poreikiai, beto ji mane skusdavo tėvams, o jie sakydavo, kad maži vaikai nemeluoja(dar ir kaip meluoja)

Bet kai ji subrendo, o tuo labiau turi savo gyvenimą- sutariam kuo puikiausiai.Dažniausiai problemas visas sužino ji arba aš iš jos, nei mama.
Tad linkiu visiems kuo geriausio sutarimo ir supratimo tarpusavy
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.04 21:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fidelcastro
fidelcastro
Meistras
normaliai sutariam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.05 14:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
as ir kai mazyte ka sesuo padarydavo mamai paskusdavau..o poto sesuo mane musdavo uz tai DDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.05 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spoilt
spoilt
Pradedantysis
O tėvai kontroliuoja jūsų tarpusavio bendravimą ? Ar visiškai nesikiša (tarp vyresnių labiau norėčiau sužinoti).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.05 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
siaip vaikystej kontroliavo... o siaip dabar kai suaugusios tai nesikisa... cia musu jau reikalas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai