Santrauka: apie nevedusius, bet partnerystėje esančius žmones
Tema sukurta: 2013.01.09 15:40
1 2 3 Toliau Paskutinis
2013.01.09 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SaulėsDukra
SaulėsDukra
Pradedantysis
Sveiki, norėčiau pagvildenti tokią temą. Draugauju su vaikinu su vaikinu daugiau nei pusę metų, jis labai fainas, turime daug panašumų, bet...
Kai pradėjom bendraut, jis dar buvo vedęs ( ką aš sužinojau vėliau), bet negyveno su žmona, išsiskyrė palyginus neseniai, prieš porą mėnesių. Iš viso elgesio matosi, kad aš jam patinku, tačiau mane užknisa tai, kad jis visiškai nenori pažindinti manęs su savo šeimos nariais, šventės praėjo atskirai.. Nors mano tėvus jis jau pažįsta. Iš pradžių teisinosi tuo, kad vis dar vedęs ir negali būt kitaip, bet dabar tai jau nieks nebekliudo! Dabar sako, kad dar mažai laiko praėjo... O man jau atrodo, kad niekada tas laikas ir nebeateis.... Vis dar jaučiuos kaip ne ta tikroji jo mergina.
Ką galite pasakyti jūs?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


HappinessToYou
HappinessToYou
Pažengęs
Nespausk tu jo. Jei tikrai esi svarbi, tai greitu laiku viskas susitvarkys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 15:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SaulėsDukra
SaulėsDukra
Pradedantysis
Tai aš jo ir nepsaudžiu, tik tiesiog labai pasiilgau normalių santykių...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Pirma, puse metų - labai trumpas "draugavimo" laikas, antra, ne visų šeimose tokie santykiai, kad vos susipažinus norisi pristatyti draugę, neretai ji pristatoma, pvz., jau žinant, kad bus tuokiamasi. Viskas priklauso nuo žmogaus... Trečias dalykas, vėlgi ne visi iš karto po skyrybų nori vėl kurti šeimą, taigi atitinkamai ir nemato poreikio pristatyti savo "antros pusės" šeimai, nebent ten atsitiktinai, natūraliai susitinkama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
SaulėsDukra rašė:

Tai aš jo ir nepsaudžiu, tik tiesiog labai pasiilgau normalių santykių...


O kuo jūsų santykiai "nenormalūs"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Jūs moterys labai daug visko norit.. tai supažink su draugais, tai supažink su tėvais ir tt.. Gal pas vaikinas geriau žino savo šeimą ir situaciją ir jis kai matys kad galima ir supažindins. Ir išvis labai tau jau ten rūpi tie jo tėvai šeimos nariai? Gyveni sau ir gyvenk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
SaulėsDukra rašė:
Tai aš jo ir nepsaudžiu, tik tiesiog labai pasiilgau normalių santykių...

Nemanau, kad jūsų santykiai tarpusavyje keisis pažįstant žmones, kurie jūsų santykiams daro mažą įtaką, ar išvis jos nedaro.. :)
O apie patį pirmą postą, manau supažindins vėliau, gal nesmagu katik išsiskyrus vėl pažindint su tėvais (čia gal galvoja, jog ką tėvai pagalvos, kad vos išsiskyrei ir jau su kita, ar dar kasnors..), gal iš buvusios santuokos tėvai tave žino, tik dar realiai nepažįsta, ir susidarė nemalonų įspudį, todėl nenori tavęs dar realiai jiems į akis kišt .. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laisvė
laisvė
Pažengęs
SaulėsDukra rašė:

Sveiki, norėčiau pagvildenti tokią temą. Draugauju su vaikinu su vaikinu daugiau nei pusę metų, jis labai fainas, turime daug panašumų, bet...

Kai pradėjom bendraut, jis dar buvo vedęs ( ką aš sužinojau vėliau), bet negyveno su žmona, išsiskyrė palyginus neseniai, prieš porą mėnesių. Iš viso elgesio matosi, kad aš jam patinku, tačiau mane užknisa tai, kad jis visiškai nenori pažindinti manęs su savo šeimos nariais, šventės praėjo atskirai.. Nors mano tėvus jis jau pažįsta. Iš pradžių teisinosi tuo, kad vis dar vedęs ir negali būt kitaip, bet dabar tai jau nieks nebekliudo! Dabar sako, kad dar mažai laiko praėjo... O man jau atrodo, kad niekada tas laikas ir nebeateis.... Vis dar jaučiuos kaip ne ta tikroji jo mergina.

Ką galite pasakyti jūs?


labai panašioje situacijoje buvau, tik nebuvo vedes, o daug metu draugavo... islaukiau, supažindino. praejo nuo draugystes virs pusmecio kai supazindino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
bicas katik ishsikyre, duok tu jam atsigaut. ir nelabai suprantu kuo toks svarbus yra susipazinimas su tevais? ka tai pakeis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
SaulėsDukra rašė:
Sveiki, norėčiau pagvildenti tokią temą. Draugauju su vaikinu su vaikinu daugiau nei pusę metų, jis labai fainas, turime daug panašumų, bet...
Kai pradėjom bendraut, jis dar buvo vedęs ( ką aš sužinojau vėliau), bet negyveno su žmona, išsiskyrė palyginus neseniai, prieš porą mėnesių. Iš viso elgesio matosi, kad aš jam patinku, tačiau mane užknisa tai, kad jis visiškai nenori pažindinti manęs su savo šeimos nariais, šventės praėjo atskirai.. Nors mano tėvus jis jau pažįsta. Iš pradžių teisinosi tuo, kad vis dar vedęs ir negali būt kitaip, bet dabar tai jau nieks nebekliudo! Dabar sako, kad dar mažai laiko praėjo... O man jau atrodo, kad niekada tas laikas ir nebeateis.... Vis dar jaučiuos kaip ne ta tikroji jo mergina.
Ką galite pasakyti jūs?

Pamaniau, kad rašo paauglė. :)
Pusė metų - tikrai nemanau, kad tai ilgas laikotarpis. Juolab jis ką tik išsiskyrė. Abejoju, kad šoks tave pažindinti su tėvais ir savo draugais. Juk tėvai paprastai būna konservatyvūs, sunkiai priima naują sūnaus merginą. O ir jam pačiam reikia laiko atsigauti. Tad būk protinga ir kantri. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Robotukas
Robotukas
Pažengęs
manau ji susipazinus gal saugiau pasijaus, bet niekada negali saugiai jaustis net ir pazinodama tevus nes nezinai kas nutiks kita diena
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Robotukas rašė:

manau ji susipazinus saugiau pasijausi, bet niekada negali saugiai jaustis net ir pazinodama tevus nes nezinai kas nutiks kita diena


O koks čia ryšys tarp supažindinimo su tėvais ir "pasijutimo saugiau"? Gi ne su tėvais draugauji. Ir manau jei norėsis nutraukt santykius, tai, ar tėvai pažįsta tavo antrą pusę ar ne, neturės tam jokios įtakos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Robotukas
Robotukas
Pažengęs
as sakau kad gal taip galvoja jinai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 22:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SaulėsDukra
SaulėsDukra
Pradedantysis
Matot, faktas yra tas, kad jis pas mane net nenakvoja šiuo metu. Anksčiau tai būdavo kitaip, aš pas jį dažnai būdavau, o dabar pas jį žiemai grįžo gyvent mama, tai jam ar gėda prieš ją ar kaip, bet pas mane pabūna ir nakčiai visada išvažiuoja. Man tas nelabai patinka, nes išd..... atsiprašant ir išvažiuoja.
Ansčiau sakė, kad po skyrybų tikrai taip nebus, kad vešis mane pas save, kad ir bus ta mama, bet matau, kad niekas nesikeičia, o kai paklausiu, sako, reikia dar palaukt.. Tai kiek man laiko reikės laukt - visą amžinybę????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Tu žiedelio nenumauk,
Nenukirpk kasų!
Ilgai laukus, dar palauk, -
Grįšiu, iš tiesų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SaulėsDukra
SaulėsDukra
Pradedantysis
Tai laukiu, isterijų nekeliu . Vistiek jis man pats geriausias iš visų turėtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
SaulėsDukra rašė:
Matot, faktas yra tas, kad jis pas mane net nenakvoja šiuo metu. Anksčiau tai būdavo kitaip, aš pas jį dažnai būdavau, o dabar pas jį žiemai grįžo gyvent mama, tai jam ar gėda prieš ją ar kaip, bet pas mane pabūna ir nakčiai visada išvažiuoja. Man tas nelabai patinka, nes išd..... atsiprašant ir išvažiuoja.
Ansčiau sakė, kad po skyrybų tikrai taip nebus, kad vešis mane pas save, kad ir bus ta mama, bet matau, kad niekas nesikeičia, o kai paklausiu, sako, reikia dar palaukt.. Tai kiek man laiko reikės laukt - visą amžinybę????

Tai vat jo ir paklausk. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 23:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SaulėsDukra
SaulėsDukra
Pradedantysis
Tai jo kai paklausi, jis sako, dar biški palauk, tad paskutiniu metu nieko ir nebeklausiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
SaulėsDukra rašė:
Tai jo kai paklausi, jis sako, dar biški palauk, tad paskutiniu metu nieko ir nebeklausiu

Tavo atžvilgiu būtų sąžininga nustatyt kažkokį laikotarpį. Juk pati esi su juo sąžininga ir nekeli isterijų dėl to, kad nesupažindina su tėvais, nesikviečia pas save? Nes iš kitos pusės jau ir nesi mergaitė, kad išdurinėtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.09 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SaulėsDukra
SaulėsDukra
Pradedantysis
Na, palauksim iki pavasario .Šiaip iš jo pusės gal jam ir kitaip atrodo, o man tai jau atrodo, kad mes galėtume jau ir kartu gyvent. Pusė metų tai pusė, bet mes beveik kiekvieną dieną matomės, o vasarą išties daug bendravom, važinėjom visur per atostogas, tai atrodo, kad jau labai ilgai bendraujam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai