Tema sukurta: 2008.05.16 17:43
1 2 Toliau Paskutinis
2008.05.16 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
Kaip sureaguotumete,jei jusu dukters vaikinas serga veziu?Ignoruotumete tokius ju santykius ar palaikytumete?Kokia jusu nuomone?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.16 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
Na bet yra tokiu atveju buve,kad tevai vercia palikti tokio likimo zmones,as kaip tik palaiminau dukters ir jos vaikino santykius,patiko dukters toks issukis i gyvenima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.16 18:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babauzynas
babauzynas
Naujokas
sunku butu palaikyt mat paskui tp kentet reiks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.16 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
...zinant fakta tik,kad liga siek tiek nutolo,bet ji vel gali atsinaujinti,bet nemanau kad cia kancia..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.16 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
djuskei rašė:

Kaip sureaguotumete,jei jusu dukters vaikinas serga veziu?Ignoruotumete tokius ju santykius ar palaikytumete?Kokia jusu nuomone?


as manau,kad nepriklausomai nuo to,kokie yra mano vaiko santykiai su kazkuo,reikia jam duoti laisve rinktis...jis juk irgi asmenybe....galeciau tik kazka patarti ar pasakyti savo nuomone,bet leisciau rinktis paciai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.16 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
Na as ir vadovaujuosi tuo laisves pasirinkimu,niekada nevarzau jos pasirinkimo,ji jau pasirinko,vasara vestuves atsoksim...dukters isukis..."Mes trise-tu as ir veziukas"...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.16 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


penkiolika
penkiolika
Patyręs
djuskei rašė:

Na as ir vadovaujuosi tuo laisves pasirinkimu,niekada nevarzau jos pasirinkimo,ji jau pasirinko,vasara vestuves atsoksim...dukters isukis..."Mes trise-tu as ir veziukas"...


oho, stipra moteris ta jusu dukra
manau, tai yra tik jos pasirinkimas, o vezys siais laikais isgydomas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.16 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
Na manau kad isgydomas,na taip stipra ta mano mergyte,jei ji pasirinko toki gyvenimo kelia,nesmerkiu,taciau kitu poziuris i tokius santykius buna neigemas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.16 20:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
djuskei rašė:

Na manau kad isgydomas,na taip stipra ta mano mergyte,jei ji pasirinko toki gyvenimo kelia,nesmerkiu,taciau kitu poziuris i tokius santykius buna neigemas.


atvirai pasakysiu tau,kad daznai zmoniu poziuris i vienus ar kitus dalykus buna neigiamas,nes nemazai zmoniu bijo patys sau,o jolab,kitiems,pripazinti gyvenimo realijas ir jiems atrodo nepadoru gyventi kitaip...kazkodel itariu,kad tai dar Tarbu laiku likes "pedsakas",butent todel jie taip ir elgiasi...taip,kad nesuk galvos sau del keistu zmogenu meluojanciu sau ir kitiems ir dziaukis gyvenimu kartu su dukra,jos isrinktuoju ir pan...ir visai nesvbarbu kas ir kaip susiklostys,bet sia akimirka,jus visi laimingi,o tai svarbiausia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.16 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
Dekui panterauskiene,mano nuomone ir tokia pati,kad tai dar Tarbu laiku "pedsakas "pas kai ne kuriuos islikes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.16 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
djuskei rašė:

Dekui panterauskiene,mano nuomone ir tokia pati,kad tai dar Tarbu laiku "pedsakas "pas kai ne kuriuos islikes


cia,zinok,dar is tos pacios serijos "nu man jau taip niekada nenutiks","patylesiu,kad mane viskas blogai,lai kiti man pavydi,o vat pas kaimynus.....","taip ir zinojau,kad pas juos kazkas negerai....xe,xe,xe...o pas mane taip nera"....cia velgi pasireiskia,kaip anoje temoje minejau,zmoniu norus pasirodyti esa geresniais....o is tiesu,jie tyliai sirdyje pavydi....juk taip malonu zinoti,kad kazlkam yra blogai ar net blogiau nei mums....tada suprantame,kad jau pas mus,tai beveik viskas tobula...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.16 22:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
Va tame ir esme kad tyliai pavydi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.16 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
djuske,tegul pavydi....tau tas tik padeda....juk ko daugiau zmones laiko pykti savyje,tuo tik save pacius naikina ir tuo tik "prisaukia" sekme tau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.16 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
Na taip...sita esu girdejusi,kuo daugiau apkalbes tuo daugiau energijos mes ygausim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.17 10:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
djuskei rašė:

Kaip sureaguotumete,jei jusu dukters vaikinas serga veziu?Ignoruotumete tokius ju santykius ar palaikytumete?Kokia jusu nuomone?


Is jusu puses su dukra butu labai grazu rupintis juo, padeti gydytis ir pan., o palikti ji butu ziauru jo atzvilgiu, nemanau, kad galima nurasyti serganciuosius, labai saltakraujiskam reiketu buti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.17 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
Rupinimasis-viena,santykiai-kita,nurasyti negalima,taciau yra atveju,kad pasakoma"kam tau toks zmogus reikalingas,jis ilgai netvers" ir panasiai....buna kad ir meginos suzinojusios kad ju vaikinas susirgo ir palieka,atsuka nugara,nors ir pragyveno su juo kokius metus....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.17 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dainuska7
dainuska7
Didmeistris
Sauni tavo dukra, ir tu gerai darai, kad pritari tokiam dukros pasirinkimui. Kiekvienam zmogui, net ir serganciam, reik meiles. Beje kito zmogaus meile ir pasitikejimas gali net padeti isgyti. Ko ir linkiu tavo busimam zentui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.17 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiiby
meiiby
Patyręs
Jokiu budu nespausciau kad santykius nutrauktu, bet tiesa sakant neskatinciau idejos del santuokos ar vaiko. Draugyste, visokiariopa pagalba tokiam zmogui tai grazu ir gerai. Mes visi mokam zavetis kitu zmoniu poelgiais, bet darom tai is tolo. Mano mociute mire nuo plauciu vezio, praleidom su ja paskutines jos minutes ir savo dukrai to tikrai nelinkeciau, niekam nelinkeciau. Nors rinktis jai, as pasistengciau suprast ir padet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.17 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mademoiselle
mademoiselle
Patyręs
Neisivaizduoju koks menkas turetu buti zmogus, neigiamai reaguojantis i tokius santykius. Niekada nesakyk niekada.. galbut rytoj busi tas, kuris sirgs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.17 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
AlfaQ rašė:

Jokiu budu nespausciau kad santykius nutrauktu, bet tiesa sakant neskatinciau idejos del santuokos ar vaiko. Draugyste, visokiariopa pagalba tokiam zmogui tai grazu ir gerai. Mes visi mokam zavetis kitu zmoniu poelgiais, bet darom tai is tolo. Mano mociute mire nuo plauciu vezio, praleidom su ja paskutines jos minutes ir savo dukrai to tikrai nelinkeciau, niekam nelinkeciau. Nors rinktis jai, as pasistengciau suprast ir padet


Dragyste hmmm...bet juk yra daug daugiau nei draugyste,meile ir visa kita,tavo poziuriu pasirinktas iliuzinis nejudrumo periodas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai