Tema sukurta: 2009.06.30 00:10
1 2 Toliau Paskutinis
2009.06.30 00:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EditaRim
EditaRim
Pradedantysis
Kaip manote šalmas važinėjant dviračiu, riedučiais - tai vaikų popinimas ar tiesiog būtinybė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zzzzzzz
zzzzzzz
Meistras
butinibe...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Būtinybė, nors aš tokių ir neturėjau
Man kas nesąmonė yra, tai tie pavadėliai, kad ale vaikas nenukristų ar nepabėgtų. Dar viena mamyčių tinginystės forma...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 00:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
na tikrai reikia ...vaikai musu ateitis....jau dabar paziurek kiek valzioje debilu...o juk ju jaunysteje rieduciu ir kitokiu ..ciuciu nebuvo...;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 00:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
vaikas tai manyciau butinai reiketu uzsideti tuos salmus, nes jie jauni ir vazineja kaip papuola ir kur nori, vapsie sawes nesisaugo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 01:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meshka
Meshka
Patyręs
geriausia vaikus namie laikyt ir neleist niekur. vaikai jie, nieko nesupranta, tegu namie sedi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 01:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
mylimukė rašė:

Būtinybė, nors aš tokių ir neturėjau

Man kas nesąmonė yra, tai tie pavadėliai, kad ale vaikas nenukristų ar nepabėgtų. Dar viena mamyčių tinginystės forma...


kas kas? pavadėliai? apie šį išmislą prašyčiau plačiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 01:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ipswich
ipswich
Naujokas
JAV, UK (situose salyse man yra teke gyvent) taj visos apsaugos yra normalus dalykas,tik lietuvoj visi galvoja kam cia reikalinga ir panasiai,nors zinoma tas reikalinga kol gerai ivaldys vaikas tuos reducius ar dviracius,jeigu nedarines ten triuku specialiose aikstelese tai nebereiks veliau..Tiesa UK ir vaiko neleidzia vieno palykti be 10 ar 12 metu (nepamenu tiksliai) ir kaikurie tevai savo vaikus uz dirzeliu laiko, mokyklos jei kur veda taj sukabina ant tam tikru virviu ir liepia laikyti kazka panasaus i plastmasini vamzdi visai grupei....Turint galvoje vaiku sauguma daug ko reiktu pasimokyti lietuvai ir lietuviams is kitu saliu (mano nuomone)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 09:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giedrė89
Giedrė89
Pradedantysis
ipswich rašė:

JAV, UK (situose salyse man yra teke gyvent) taj visos apsaugos yra normalus dalykas,tik lietuvoj visi galvoja kam cia reikalinga ir panasiai,nors zinoma tas reikalinga kol gerai ivaldys vaikas tuos reducius ar dviracius,jeigu nedarines ten triuku specialiose aikstelese tai nebereiks veliau..Tiesa UK ir vaiko neleidzia vieno palykti be 10 ar 12 metu (nepamenu tiksliai) ir kai kurie tevai savo vaikus uz dirzeliu laiko, mokyklos jei kur veda taj sukabina ant tam tikru virviu ir liepia laikyti kazka panasaus i plastmasini vamzdi visai grupei.... Turint galvoje vaiku sauguma daug ko reiktu pasimokyti lietuvai ir lietuviams is kitu saliu (mano nuomone)


na, mano nuomone, su vaikais, kaip su šunimis, elgtis nereikėtų, kad ir kaip juos myli.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 09:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Giedrė89 rašė:

ipswich rašė:



JAV, UK (situose salyse man yra teke gyvent) taj visos apsaugos yra normalus dalykas,tik lietuvoj visi galvoja kam cia reikalinga ir panasiai,nors zinoma tas reikalinga kol gerai ivaldys vaikas tuos reducius ar dviracius,jeigu nedarines ten triuku specialiose aikstelese tai nebereiks veliau..Tiesa UK ir vaiko neleidzia vieno palykti be 10 ar 12 metu (nepamenu tiksliai) ir kai kurie tevai savo vaikus uz dirzeliu laiko, mokyklos jei kur veda taj sukabina ant tam tikru virviu ir liepia laikyti kazka panasaus i plastmasini vamzdi visai grupei.... Turint galvoje vaiku sauguma daug ko reiktu pasimokyti lietuvai ir lietuviams is kitu saliu (mano nuomone)



na, mano nuomone, su vaikais, kaip su šunimis, elgtis nereikėtų, kad ir kaip juos myli.


Tai kad Anglijoj vaikai kaip kokie protiškai atsilikę individai už vamzdelio laikosi tai dar nereiškia kad ir Lietuvoj taip turi būt.
Nebūtina dabar ir mums visų nesąmonių perimt, vien todėl kad va kažkur Anglijoj tai va žinokit vaikai už vamzdelių laikosi ir pavadėlius turi. Absurdas, tai tik parodo kokie jų tėvai degeneratai, kad net nesugeba normaliai savo atžalomis pasirūpint.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
EditaRim rašė:

Kaip manote šalmas važinėjant dviračiu, riedučiais - tai vaikų popinimas ar tiesiog būtinybė?


popinimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Sheila rašė:
kas kas? pavadėliai? apie šį išmislą prašyčiau plačiau


Mačiau Paryžiuj taip mažylius mamos vedžiojasi. (Pavadėlis toks kaip katinui/triušiui, persineria per rankas ir ant pečių prisisega pavadys). Aš manau, kad gerai - ten kur žmonių srautai gatvėse dideli, ar renginiai, maža kas, išslys rankutė, nuneš minia, pasiklys vaikiukas, baimės daug patirs. Ir čia geriausiu atveju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


debeselisdanguj
debeselisdanguj
Naujokas
Prisimenu, kokie mano keliai buvo nubaladoti vaikystėje. ir ne šiaip kokie nubrozdinimai, bet rimtos žaizdos. O edabar apskritai visur asfaltas. Tad aš tik už.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
CacaYuki rašė:
Mačiau Paryžiuj taip mažylius mamos vedžiojasi. (Pavadėlis toks kaip katinui/triušiui, persineria per rankas ir ant pečių prisisega pavadys). Aš manau, kad gerai - ten kur žmonių srautai gatvėse dideli, ar renginiai, maža kas, išslys rankutė, nuneš minia, pasiklys vaikiukas, baimės daug patirs. Ir čia geriausiu atveju.


O kam tuos mažus vaikus kankint per tokias minias ir srautus tampant? Prižiūrėt vaiką reikia, kai supras, paaiškint, kas ir kaip, o ne pririštą vedžiot. Tikrai, kaip šuniuką kokį... Gal dar antsnukius uždėkit?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Pasisiauses rašė:
EditaRim rašė:
Kaip manote šalmas važinėjant dviračiu, riedučiais - tai vaikų popinimas ar tiesiog būtinybė?

popinimas


Tai nusibrozdint, susižeisti, gal net susilaužyti ką nors yra normalu ir natūralu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
mylimukė rašė:

CacaYuki rašė:

Mačiau Paryžiuj taip mažylius mamos vedžiojasi. (Pavadėlis toks kaip katinui/triušiui, persineria per rankas ir ant pečių prisisega pavadys). Aš manau, kad gerai - ten kur žmonių srautai gatvėse dideli, ar renginiai, maža kas, išslys rankutė, nuneš minia, pasiklys vaikiukas, baimės daug patirs. Ir čia geriausiu atveju.


O kam tuos mažus vaikus kankint per tokias minias ir srautus tampant? Prižiūrėt vaiką reikia, kai supras, paaiškint, kas ir kaip, o ne pririštą vedžiot. Tikrai, kaip šuniuką kokį... Gal dar antsnukius uždėkit?


oh my pririštas vaikas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
mylimukė rašė:
CacaYuki rašė:
Mačiau Paryžiuj taip mažylius mamos vedžiojasi. (Pavadėlis toks kaip katinui/triušiui, persineria per rankas ir ant pečių prisisega pavadys). Aš manau, kad gerai - ten kur žmonių srautai gatvėse dideli, ar renginiai, maža kas, išslys rankutė, nuneš minia, pasiklys vaikiukas, baimės daug patirs. Ir čia geriausiu atveju.

O kam tuos mažus vaikus kankint per tokias minias ir srautus tampant? Prižiūrėt vaiką reikia, kai supras, paaiškint, kas ir kaip, o ne pririštą vedžiot. Tikrai, kaip šuniuką kokį... Gal dar antsnukius uždėkit?


Ten tau ne Lietuva, šiaip į gatvę išeini, jei kokiam centre gyveni ir plauki ten kur neša turistai
Nors iš principo ten taip vaikus vedžioja, nes lengva paranoja tvyro dėl vaikų grobimo ir jų organų pardavimo juodojoje rinkoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


taviutre
taviutre
Pradedantysis
jei jau krenti tai vistiek susimusi ka nors!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Flovver
Flovver
Patyręs
taviutre rašė:

jei jau krenti tai vistiek susimusi ka nors!!!


jo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 00:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
mylimukė rašė:

Tai nusibrozdint, susižeisti, gal net susilaužyti ką nors yra normalu ir natūralu?


Tegul nusibrozdina, susižeidžia. Kaip gi kitaip išmoks saugotis???
Ir išvis man juokingas tas šiuolaikinis vaikų "persaugojimas". Popina cackina... KAM???
Paskui užaugina kažkokius myžalus, o ne vyrus ir tada moterys skundžiasi kur tikri vyrai dingo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai