Tema sukurta: 2010.04.22 19:11
2010.04.22 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arbuzine
Arbuzine
Pradedantysis
Užsimaniau ryškiai violetinio kambario, bet tėvai sako, kad ryškios spalvos neigiamai veikia ir geriau kambarį dažyti pastelinėmis spalvomis. Ar pas ką nors yra ryškių spalvų kambarys? Ar tikrai jau taip blogai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.22 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Arbuzine rašė:

Užsimaniau ryškiai violetinio kambario, bet tėvai sako, kad ryškios spalvos neigiamai veikia ir geriau kambarį dažyti pastelinėmis spalvomis. Ar pas ką nors yra ryškių spalvų kambarys? Ar tikrai jau taip blogai?


Tavo tėvai geriau žino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.22 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
kokia ta "ryskiai violetine"? tamsi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.22 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arbuzine
Arbuzine
Pradedantysis
Tokia maždaug:



Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.22 19:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Durnas gali palikt tokiam kambarį būdamas.. ritmai, gal geriau paklausyk tėvų, žinok tokios spalvos labai nemaloniai veikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.22 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arbuzine
Arbuzine
Pradedantysis
O jei tik vieną sieną?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.22 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
na, zinok, per daug rekianti. Labai gera yra buti tamsiai zaliame kambaryje, tamsiai oranziniame (ne rekianciai oranziniame), esu gyvenusi ir tamsiai bordiniame kambary su gelem - bet tai buvo tamsios, o ne rekiancios spalvos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.22 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DELETEME
DELETEME
Pažengęs
viskas priklausys nuo erdvės apstatymo, be to ant sienos ji nebus tokia kaip per kompą. Pas mus yra oranžinis salionas iš pradžių labai ryškus atrodė, bet apstačius labai gerai viskas.

Nudažius vieną sieną visada galima žiūrėti kaip atrodo ir šviesinti arba tamsinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.22 23:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Pas mus viena siena ryški, tik gal ne taip labai, vien jau nuo vaizdo čia akys apraibo, ką jau kalbėt apie sieną. Jei labai norisi violetinės, bandyk tokias:

http://military.kdkanopy.com/canopy/product-images/color-purple.jpg

http://www.scrapbooksavvy.com.au/store/images/baz%20bazzill-purple.jpg

http://media.bigoo.ws/content/background/color_purple/color_purple_144.jpg

bet dažyk tik vieną sieną.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.23 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vetra33
Vetra33
Meistras
Nezinau, bet man toks ryskumas jau po 20 minuciu neigiamai pradetu veikti. Geriau ramesnes spalvos, pati labiau megstu pastelines sviesias, nes jos dar ir praplecia erdve. O jei megsti tokia spalva, tai geriau pagalveliu tokiu ar kokiu kitu detaliu interjerui pagyvinti isigyk, jei atsibos ar prades nervinti, tai bent galima i sandeliuka nunesti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
pats violetinis kambarys ne mano skonio. labai jau niurokas sakyciau. bet jei padazytum kokiais dryziais su pastelinem spalvom, gal ir butu nieko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.26 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


plunksnelė
plunksnelė
Pradedantysis
Pas mane ryškus . Aišku ryšku kambarys nėra blogai , o tai tik prietarai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.29 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rule
rule
Naujokas
neklausyk kitu patarimu jei nusprendei ryskiai dazyt tai ir dazyk nebuk pilka mase kaip visi kuriem graziausios spalvos tik pastelines man irgi taip sake kai nusprendziau virtuve dazyt ryskiai ryskiai oranzine ir salotine sake spaus nejaukiai jausies... na vienu zodziu bus negrazu o kai padariau galutini rezultata esu labai patenkintas ir neisivaizduoju ka nors dazyt pasteliinem spalvom ir visi kas pamato ne vieno pries nebepasako kurie anksciau taip gasdino
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.30 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Esanti
Esanti
Naujokas
Dažyk drąsiai ryškiomis spalvomis.
Pas mane viena sieną yra ryškiai rožinės spalvos,o kita švelniai geltonos, rožinė yra kažkas panašaus į šitą :
http://www.art-paints.com/Paints/Airbrush/AmeriMist/Advanced/Electric-Pink/Electric-Pink.gif

Tikrai nesigailiu turėdama savo kambaryje tokias spalvas. Kaip tik pagyvina visą kambarį ir svečiai atėję maloniai nustemba ir negaili komplimentų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai