Santrauka: Ką manot? :)
Tema sukurta: 2009.05.04 19:43
2009.05.04 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Veri
Veri
Pradedantysis
Norėjau paklausti, kaip jum ryškių spalvų bateliai ar papuošti išskirtinėmis dėmesį patraukiančiomis detalėmis? Ar turite pačios tokių? Kaip neapsirikti derinant tokius prie aprangos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.04 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Man gražu, nors dažniau renkuosi klasikinių spalvų batelius. Juos lengviau priderinti prie rubų... Nors dabar norėčiau kokių nors ryškiaspalvių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.04 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PerfectLie
PerfectLie
Meistras
Jėėginiai bateliai. Būtent ryškūs. Į išleistuves galvoju eiti su orandžiniais arba bent jau violetiniais.. Manau,kad prie juodos suknelės to tak bus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.04 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
O aš turiu ryyyyššškiai ružavai-oranžinius aukštakulnius, tokius nežemiškai fainus Bet deja, laikau juos kaip eksponatus, mat visai netinka prie mano stiliaus drabužių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.04 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Terraincognita
Terraincognita
Patyręs
turiu raudonus ir salotinius 'kedus'... dabar geltonus batukus nusipirkau prie suknelės ;]]]]
dar turim žyrdus ir rožinius, bet aš jų nenešioju ;]]]
kadangi aš vaikštanti vaivorykštė, tai mano ir batai visad spalvą turi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.04 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Turiu daug spalvotų, tik nervina juos renovuot -purvas, žolė, etc...... Dabar noriu kokių indėniškų ar hipiškų basankių, neblogai būtų rudai smėliavos, bet ir žalių neatsisakyčiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.04 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ledi39
Ledi39
Naujokas
labai grazu, puoskites paneles kol jaunos esat
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.04 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
turiu raudonus kaip braske ir zalius kaip Shrek'as kasdienius batelius... tokie tonizuojantys, nuotaikingi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.04 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutonė
Rutonė
Meistras
Prieš kokią savaitę neatsispyriau pagundai ir nusipirkau raudonus aukštakulnius. Ne kasdien, oi ne kasdien juos dėviu... Pirma, kasdienai man kulnas kiek per aukštas, o antra - nagi per gražūs, kad greitai sunešiočiau. Palaikysiu ypatingesnėms progoms (vis tiek jei ne šiemet, tai kitmet jų tikrai bus ir ne viena ) O šiaip batus ir kitus daiktus (rankines, rankinukus) stengiuosi derint prie savo aprangos spalvų. Šįkart derint nelabai reikia - viskas ir taip dera, nes ir rūbeliuose raudonos spalvos nemažai, ir ji laaabai artima batelių raudonumui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.05 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ša
Ša
Pažengęs
Rutonė rašė:

Prieš kokią savaitę neatsispyriau pagundai ir nusipirkau raudonus aukštakulnius. Ne kasdien, oi ne kasdien juos dėviu... Pirma, kasdienai man kulnas kiek per aukštas, o antra - nagi per gražūs, kad greitai sunešiočiau. Palaikysiu ypatingesnėms progoms (vis tiek jei ne šiemet, tai kitmet jų tikrai bus ir ne viena ) O šiaip batus ir kitus daiktus (rankines, rankinukus) stengiuosi derint prie savo aprangos spalvų. Šįkart derint nelabai reikia - viskas ir taip dera, nes ir rūbeliuose raudonos spalvos nemažai, ir ji laaabai artima batelių raudonumui.



Aha, raudoni aukštakulniai yra kažkas toookio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.05 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cincila
cincila
Patyręs
as tai devinu geltonus savo mylimiausius batukus kurie nei karto kojytes nenugramde o seip kasdieniai nesioju baltus arba juodus o noretusi lb ruzavu riskiai batuku kurie patrauktu demesi )))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.05 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
Man grazu, kai spalvoti bateliai priderinti prie kitu aksesuaru. Pvz.:juoda apranga, geltoni bataliai, dirzas ir rankinukas. Atrodo tikrai graziai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.06 02:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
šiuo metu ryškiaspalvių neturiu. pasidaviau madai ir nusipirkau lakuotus, rudos spalvos. nors ir neryškūs, bet šviečia iš toli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.06 15:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
man tai pat lb grazu spalvoti bateliai...nors kazkaip beveik visalaik buna klasikiniai juodi...bet va koki geltoni ar zali kedukai tai baisu....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.09 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Keitty
Keitty
Naujokas
Grazu.. Juk pavasaris reikia spalvu ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.14 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Loryte
Loryte
Naujokas
Turiu labai ruzavus batelius, senai ju norejau.. Ech.. Ne kasdien deduos juos) Ir kojyte truputy trina bet vistiekpatenkinta jais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.14 13:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


WeeDee
WeeDee
Pradedantysis
Neatsilaikiau ir as ryskiaspalviams Turiu ryskiai rozinius tekstilinius "kedukus" tokie mieli ir mergaitiski tik va tas saugojimas ju daug nervu kainuoja ir kartais atrodau kaip "princese",nes biau eit per slapia zole ar smeli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.15 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VisadaTEisi
VisadaTEisi
Meistras
na ryškiaspalvių neturiu, nes drabužiai pas mane yra labiau žemės spalvų.. bet man jie žiauriai gražūs, ypač vienspalviai ryškūs aukštakulniai ir įvairiausiomis spalvomis marginti "inkariukai"
(berašydama šį komentarą užsinorėjau raudonų batelių ;D)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai