Tema sukurta: 2010.09.13 12:13
1 2 Toliau Paskutinis
2010.09.13 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vidas63
Vidas63
Pradedantysis
Gal kas galite papasakoti daugiau? Kaip konkreciai rukymas pakenke jusu sveikatai, ypac odai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.13 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Girdejas esu, kad sensta oda greiciau. Man asmeniskai dar lyg ir vizualiu pokyciu neatsirado kazkokiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.13 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
o aš girdėjau,kad pirštai pradeda geltonuot,nžn kiek čia tiesos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.13 14:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DANKA
DANKA
Pradedantysis
Lapkričio 6d. bus 32metai kai rūkau.- pardėjau jau turėdama 18metų. Kad rūkau tiek metų man primena tik 1kart per metus užpuolantis bronchitas (o kiek kartų per metus visokiomis infekcijomis serga nerūkantys žmonės?) Daugiau jokių neigiamų pokyčių nėra. Aišku, išskyrus plonėjančią piniginę, nes dabar cigarėtės labai brangios, o surūkau per para beveik visą pakelį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.13 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Rukymas ne tik odai kenkia. Išvis baisu yra rūkantys žmonės. Ypač moterys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.13 14:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
DANKA rašė:

Lapkričio 6d. bus 32metai kai rūkau.- pardėjau jau turėdama 18metų. Kad rūkau tiek metų man primena tik 1kart per metus užpuolantis bronchitas (o kiek kartų per metus visokiomis infekcijomis serga nerūkantys žmonės?) Daugiau jokių neigiamų pokyčių nėra. Aišku, išskyrus plonėjančią piniginę, nes dabar cigarėtės labai brangios, o surūkau per para beveik visą pakelį.


Rado kuo girtis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.13 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Nikė rašė:

Rukymas ne tik odai kenkia. Išvis baisu yra rūkantys žmonės. Ypač moterys.


:D taip ir ima visi mesti rūkyti nuo tavo žodžių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.13 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tralialialia
Tralialialia
Pradedantysis
Aš tai girdėjau, kad tiems kurie dūmus išpučia per nosį plaukai nosyje auga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.13 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spinoza
Spinoza
Patyręs
Na, oda papilkėja, išplonėja, pradeda matytis kapiliarai. Spuogų paaugliams daugiau atsiranda. Plaukus sausina. Nagai lūžinėja. Bet manau, kad čia tik tiems, kurie rūko jau daug metų.

"Žala odai

Rūkymas kenkia jūsų išvaizdai, jau nekalbant apie sveikatą. Japonijos mokslininkai nustatė, jog rūkymas sutrikdo odos atsinaujinimo procesus, todėl iššaukia ankstyvas raukšles. Dermatologai mano suradę neginčijamų įrodymų seniai vyravusiai nuomonei, kad rūkymas sendina odą.
Oda išlieka sveika ir atrodo jaunai dėl dviejų nuolat vykstančių procesų balanso. Pirmasis procesas suskaldo senąją odą, o antrasis - pagamina naują. Kūne sena oda yra skaldoma fermentų, vadinamą matricinėmis metalų proteinazėmis (MMP). Jie sukarpo kolageno - jungiamojo audino, sudarančio apie 80 proc. normalios odos - skaidulas.
Akimichi Morita ir jo kolegos iš Nagojos universiteto įtarė, kad rūkymas sutrikdo šiuos odoje vykstančius procesus. Tikrindami šią idėją jie pradžioje pasigamino cigaretės dūmų tirpalą, leisdami dūmus per sūrų vandenį. Po to mažyčiai tokio dūmų tirpalo lašeliai buvo užlašinti ant žmogaus fibroplastų - kolageną gaminančių odos ląstelių- kultūros. Po dienos mokslininkai pasižiūrėjo, kiek šios odos ląstelės gamina kolageną skaldančio MMP. Pasirodė, jog žymiai daugiau nei normalios odos ląstelės.
Morita taip pat patikrino, kiek tokios ląstelės pagamina naujo kolageno. Pasirodė, kad dūmų įtakoje kolageno gamyba sumažėjo 40 proc. Jis sako, kad abu reiškiniai: spartesnis kolageno irimas ir susilpnėjusi naujo audinio gamyba, sąlygoja belaikį rūkalių odos senėjimą. [1. 50-72 sanrauka]"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.13 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Gabė rašė:

:D taip ir ima visi mesti rūkyti nuo tavo žodžių.


Aš nesakiau, kad jie turi mesti. Tegul nuodijasi. Ne man gyventi reiks, o jiems.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.13 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Tralialialia rašė:

Aš tai girdėjau, kad tiems kurie dūmus išpučia per nosį plaukai nosyje auga


Kad plaukeliai kaip tik nusvyla tada. O paskui visokie biesai ir kabinasi - slogos, peršalimai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.13 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tralialialia
Tralialialia
Pradedantysis
Comtesse rašė:

Tralialialia rašė:



Aš tai girdėjau, kad tiems kurie dūmus išpučia per nosį plaukai nosyje auga




Kad plaukeliai kaip tik nusvyla tada. O paskui visokie biesai ir kabinasi - slogos, peršalimai...


Nesigilinau žinok. Pilnai tikiu. Man čia tik bajerio forma taip draugas sakydavo : )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.13 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Kai rūkiau pamenu, visą laiką galvojau, kad mano oda sensta greitai ir tai nuo rūkymo. Mečiau rūkyti ir dabar jau po 8 mėnesio pasižiūrėjęs į rankas galiu pasakyti, kad oda atrodo gražesnė, nei tuomet kai rūkiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.14 00:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andriuchas
andriuchas
Pradedantysis
rukiau 14 metu meciau ta bruda pries 1.5 metu jausmas lyg atjauneciau 10 metu. Skaiciuok..
P.S. Gryna tiesa sakau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.14 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vidas63
Vidas63
Pradedantysis
Bebenčiukė rašė:

DANKA rašė:



Lapkričio 6d. bus 32metai kai rūkau.- pardėjau jau turėdama 18metų. Kad rūkau tiek metų man primena tik 1kart per metus užpuolantis bronchitas (o kiek kartų per metus visokiomis infekcijomis serga nerūkantys žmonės?) Daugiau jokių neigiamų pokyčių nėra. Aišku, išskyrus plonėjančią piniginę, nes dabar cigarėtės labai brangios, o surūkau per para beveik visą pakelį.




Rado kuo girtis...


Na jo, serga nuo rukymo bronchitu :) O kai pagalvoji, kad net nesirgtu ir dar pinigu turetu :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vidas63
Vidas63
Pradedantysis
Nikė rašė:

Gabė rašė:



:D taip ir ima visi mesti rūkyti nuo tavo žodžių.




Aš nesakiau, kad jie turi mesti. Tegul nuodijasi. Ne man gyventi reiks, o jiems.


Teisingai, gaila, tik kad veliau mums reikes moketi uz ju gydima. nes susirgs veziu ir pan, o tokius juk gydo is valstybes pinigu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.15 15:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


m02x
m02x
Pažengęs
na, per beveik pora metu pokyciu nepastebejau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.16 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vidas63
Vidas63
Pradedantysis
m02x rašė:

na, per beveik pora metu pokyciu nepastebejau


O pabandyk savaite nerukyti, manau pastebesi.
Vien tik noras nueiti parykyti jau yra pokytis :) Pirstai nepagelte, ten kur laikai cigarete?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.16 12:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Venuolis
Venuolis
Pažengęs
As rukiau 13 metu, veliau pasiklioviau viespaciu ir neberukau jau 2 metus. Aciu Viespaciu. Amen.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.21 11:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vidas63
Vidas63
Pradedantysis
As tai va rukiau 4 metus, veliau pastebejau kad darausi geltonas ir siaip nefaina oda ir sveikata kirto, bronchitas ir pan. :) Tai norejau mesti, bet nepavyko,vien valios metu. Tada knyga, tai nepavyko, tiksliau padejo savaitei. Dabar pries menesi nusiprkau Tabex, kolkas net nekyla jokio noro ir tiesa sakant uzuodus kazka rukant net purto kaip bjauru.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai