Santrauka: Spartesnė priklausomybė?
Tema sukurta: 2010.06.25 20:45
2010.06.25 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlackDist
BlackDist
Naujokas
Jau kelinta diena jaučiu įtampą gyvenime ir tai palaipsniui perauga į potraukį rūkyti. Žuvų zodiako aprašymas puikiausiai atspindi mano asmenybės bruožus ir ten paminėta, kad labai pavojinga "nerti" į priklausomybę skatinančius dalykus, kaip kazino ir alkoholis bei narkotikai. Esmė tame, kad nesiekiu tapti garvežiu, tačiau visai žavu atrodo KARTAIS pasimėgauti cigarete, bet kirba nemalonus 6 jausmas, kad gerai nesibaigs. Ar kas nors esantys su žuvų zodiaku ar panašiomis mintimis esate su tuo susidūrę? ačiū už nuomones. ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.25 21:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zaStukal
zaStukal
Patyręs
o tai pvz skorpionams jau galima pradeti rukyti, narkotikus vartoti ir jiems nieko neatsitiks?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.25 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gražioji
gražioji
Pradedantysis
na, as zuvis, bet su rukymu ir gerimu pas mane kitaip - uzeina metas, dazniausiai stipriai stresinis (pvz., rimtos permainos gyvenime, nesekmes, mokslai ir t.t.) - imu rukyti. rukau rukau, kol viena diena nervai atsipalaiduoja, nes problemos issisprendzia ir pajuntu, kad rukyti man slykstu. ramiai metu tada. pvz., metus rukau, 5 ne arba intervalai mazesni... vel prasidejus problemoms pradedu, tarsi metus nebuciau ir metu, tarsi nebuciau pradejus. kol kas taip. db pradejau, tik bijau, kad isisvaziavau, bet gal numesiu. stipriai rukau dar tik menesi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.25 21:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CC
CC
Pažengęs
Mėnulis dabar kairėj, Ispanai žaidžia su Hondūru, o antras debesis iš apačios skorpiono žvaigždyne. Ar man gresia viršsvoris?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.25 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
CC rašė:

Mėnulis dabar kairėj, Ispanai žaidžia su Hondūru, o antras debesis iš apačios skorpiono žvaigždyne. Ar man gresia viršsvoris?


Taip :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.25 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Pasakysiu tiesiai šviesiai - rūkymas ir alkoholis kenkia vienodai, nepriklausomai nuo Zodiako ženklo Ir niekur jau nepabėgsi nuo žalos.
Aš irgi po Žuvų ženklu gimus. Ir mane užklumpa kartais noras prisigert ir prisirūkyt, bet įjungiu sveiko proto funkciją ir to nedarau. Tad nereikia suverst savo dvasinio silpnumo astrologų nesąmonėms.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.26 01:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Kuo labiau bijosi - tuo daugiau šansų,kad įsitaisysi plaučių vėžį. :] Čia rimtai,mokytoja man taip sakė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.26 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jilita
jilita
Pažengęs
CC rašė:

Mėnulis dabar kairėj, Ispanai žaidžia su Hondūru, o antras debesis iš apačios skorpiono žvaigždyne. Ar man gresia viršsvoris?


:DDD jo, mano mintys irg panašios... :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.26 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


allegra
allegra
Pradedantysis
kaip pradejau rukyt irgi galvodavau blogai bus ir pan dabar apie tai negalvoju nes vistiek nezinai kada mirsi ar nuo plauciu vezio ar tave einant gatve masina partrenks taigi manau saves stabdyti nereikia kiekvienam paskirta kiek gyvent;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.26 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DareD3viL
DareD3viL
Meistras
nu jei pradesi tiket ka kas sako wien is to kaip kosmose zwagzdes su planetom issideste tai krc.........................................................................................
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.02 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
aš žuvų ženklo atstovas, kiek dalyvavau vakarėliuose (dalyvavau daug), tai į jokius siūlymus užrūkyti nesutikau. Čia priklauso nuo žmogaus, nuo gimimo datos, o svarbiausia nuo valios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.02 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
allegra rašė:

kaip pradejau rukyt irgi galvodavau blogai bus ir pan dabar apie tai negalvoju nes vistiek nezinai kada mirsi ar nuo plauciu vezio ar tave einant gatve masina partrenks taigi manau saves stabdyti nereikia kiekvienam paskirta kiek gyvent;D


Užtai, kad neturi dėl ko gyvent - šeimos. Nebijok, kai turėsi vaikų ir nenorėsi jų palikt našlaičiais, pradėsi galvot kitaip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.09 01:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
Comtesse rašė:

allegra rašė:



kaip pradejau rukyt irgi galvodavau blogai bus ir pan dabar apie tai negalvoju nes vistiek nezinai kada mirsi ar nuo plauciu vezio ar tave einant gatve masina partrenks taigi manau saves stabdyti nereikia kiekvienam paskirta kiek gyvent;D




Užtai, kad neturi dėl ko gyvent - šeimos. Nebijok, kai turėsi vaikų ir nenorėsi jų palikt našlaičiais, pradėsi galvot kitaip.


tiesa... ;] tik man įdomu, koks malonumas iš rūkymo.. ;] čia taip pat kaip alus, kaip jį gert įmanoma, bet žmonės pripranta kažkokiu būdu ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.07 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vidas63
Vidas63
Pradedantysis
BlackDist rašė:

Jau kelinta diena jaučiu įtampą gyvenime ir tai palaipsniui perauga į potraukį rūkyti. Žuvų zodiako aprašymas puikiausiai atspindi mano asmenybės bruožus ir ten paminėta, kad labai pavojinga "nerti" į priklausomybę skatinančius dalykus, kaip kazino ir alkoholis bei narkotikai. Esmė tame, kad nesiekiu tapti garvežiu, tačiau visai žavu atrodo KARTAIS pasimėgauti cigarete, bet kirba nemalonus 6 jausmas, kad gerai nesibaigs. Ar kas nors esantys su žuvų zodiaku ar panašiomis mintimis esate su tuo susidūrę? ačiū už nuomones. ;]


Keli dalykai
1. Į nesamone kaip narkotikai, alkoholis ar cigaretės - pavojinga nerti visiems :) Ir nesvarbu ar tu žuvis ar belekas :) Dėl to neverta.
2. Kepta žuvis skanesnė nei marinuota, dėl to vėžys mieliau ir skaniau tave suvalgys. (Vėžys čia liga ne zodiakas). Dėl to verta (juk skanesnis būsi)
3. Pagalvok kiek kanuoja.
4. Pagalvok kiek kainuoja mesti. (Jei valios neužteks, reikės pirkti knyga (20 lt), jei knygos neužteks reikės pirkti nicorete - ( dar 20), jei to neužteks, teks pirkti Tabex(70 lt) )
5. jei nemesi per mėnesi sudeginsi nuo 150 lt. (per metus 1800 lt). Geriau šituos pinigus investuok, arba atiduok labdarai bus daugiau naudos ;)
ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.08 13:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Kokia nesamone, cia nuo charakterio priklauso ar busi kaip,, kilimelis" ir pasiduosi kitu itakai arba svaigalu ar ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.08 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
gražioji rašė:

na, as zuvis, bet su rukymu ir gerimu pas mane kitaip - uzeina metas, dazniausiai stipriai stresinis (pvz., rimtos permainos gyvenime, nesekmes, mokslai ir t.t.) - imu rukyti. rukau rukau, kol viena diena nervai atsipalaiduoja, nes problemos issisprendzia ir pajuntu, kad rukyti man slykstu. ramiai metu tada. pvz., metus rukau, 5 ne arba intervalai mazesni... vel prasidejus problemoms pradedu, tarsi metus nebuciau ir metu, tarsi nebuciau pradejus. kol kas taip. db pradejau, tik bijau, kad isisvaziavau, bet gal numesiu. stipriai rukau dar tik menesi...


Man tas pats :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.11 10:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vidas63
Vidas63
Pradedantysis
Charibdė rašė:

gražioji rašė:



na, as zuvis, bet su rukymu ir gerimu pas mane kitaip - uzeina metas, dazniausiai stipriai stresinis (pvz., rimtos permainos gyvenime, nesekmes, mokslai ir t.t.) - imu rukyti. rukau rukau, kol viena diena nervai atsipalaiduoja, nes problemos issisprendzia ir pajuntu, kad rukyti man slykstu. ramiai metu tada. pvz., metus rukau, 5 ne arba intervalai mazesni... vel prasidejus problemoms pradedu, tarsi metus nebuciau ir metu, tarsi nebuciau pradejus. kol kas taip. db pradejau, tik bijau, kad isisvaziavau, bet gal numesiu. stipriai rukau dar tik menesi...




Man tas pats :D


Ka tas pats :) Arba rukai arba ne :) Cia ne zodiakai kalti :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.31 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


beliakas
beliakas
Naujokas
rukiau,meciau,vel rukau ir vel meciau ir vel rukau,niekas neatspindi zuvu ,nebent kad busi isrukyta zuvis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.31 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Vėl rūkau ;/ Velnias.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.01 09:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Rūkyti labai negerai ir viskas! Kiek galima rūkyti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai