Tema sukurta: 2009.11.21 09:47
2009.11.21 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Labas rytas visiems :) Na pradesiu nuo to kad pries geroka menesi pasigavau viena bacila ant kojos pedos,geras 2 savaites niekur nesikreipiau nes galvojau kad savaime praeis.Bet ejo dienos ir vis blogyn blogyn ir blogyn.Pries kreipdamasis i specelistus,vos ne vos galejau viena koja tvirtai ant zemes laikyt.Na tada nusprendziau kad uzteks guma tempti ir vaziuot pas mediku reikia.Kaip tariau taip ir padariau,prikalbinau broli kad reikia kelt sparnus iki poliklinikos.
Pas daktaru praejo viskas kaip iprasta,laukiamoji,kavos puodelis zurnalo skaitymas na uztrukau 1 valanda kol prie daktaro prileido.Na gerai vis delto jau pas daktara cia jau spaudzia ranka klausia kaip sekas,senai matytas,pirma ne apie liga o apie asmenini gyvenima pasnekam na nieko tokio priprates jau.Priejom pagaliau kas vis delto kankina mane,apziurejes peda nieko negalejo pasakyt,susivede visus duomenis i savo pc ir israse "kelialapi" i kita miesta uz 60 km.Na kas man beliko pasakyti dekiui ir viso gero.
Nieko nelaukdami su broliu ismovem i Flekefjorda i krutesne ligonine.Vel priemimo sale zurnalai,kavos puodelis.Tik si karta tiesiai pas chirurgus,na vel spaudzia ranka,susipazystame.Apziureje peda nusprende paimti kraujo pavyzdzius.Tada as po visa ligonine ieskodamas labaratorijos pridaviau krauja,gryztu atgal pas savo chirurgu,na tada jie mane siuncia rentgeno dar pasidaryt :) Na vel i paieskas x-ray kabineto.Pasikankines rengene parslubavau atgal pas savo daktareliu.Na sako mes dabar niekuom padet negalime reik vaziuot i universitetine ligonine pas dermatologu,tai ciut is koju neisvirtau kai taip pasake.Susitvardziau siaip ne taip sakau viso gero,ir taip puse dienos veltiui praejo,o penktadienis visgi.Gryzom atgal i namus,aisku daktaras mano jau nebedirbo,na galvoju reikes pirmadieni numaut.
Pirmadienis:vel atsiprasau nuo darbo,vel i ta pacia ligonine.Priemimo skyrius ir pasirodo kad mano daktaras ismoves tobulintis,o man nervai sukile,pats dar sake kad pirmadieni ateis mane apziuret :) Na nieko klausiu gal siuo metu yra kokia budinti daktare,pasake varda pavarde.Tiesiai pas ja iskart prie reikalalo sakau peda skauda neina normaliai pavaiksciot aprodziau.Apziurejusi peda sako kad virusines karpos,sako as pati negaliu niekuom padeti,nebent i kita miesta su lazeriais gyditi,o siaip sake kad 2-3 metus savaime uzsigydo.Na sakau gerai israsykit ta siuntima man .Na tai vat turiu jau siuntima parvaziavom i namus.Jau zinau kaip mano zaraza vadinas,tai tiesiai i interneta,pasiskaiciau del ko daugiausiai atsiranda.Tai del nusilpusio imuniteto ir jeigu turima zaisdele kur nors netoli.Tai turejau maza zaisdele ant kojos pisto,ir buvau ne per daug seniausiai baseine.Mintyse reik imuniteta stiprinti,o as galvoju del ko man jis cia galejo susilpnet :) O tik ruduo atejo buvau nutraukes vitaminu,multivitaminu,kalcio ir zuvies tauku vartojima.Na gerai pradejau vel vartoti juos,ir kasdien vis geryn ir geryn pradejo eiti.O moralas tame kad praejo jau daugiau negu menesis nuo apsilankymo pas daktaru,o as buvau nutraukes vitaminu vartojima rudens metu kai labiausiai truksta visu mineralu,ir atstates atgal i savo valgiarasti juos,karpos jau kaip ir uzgijusios o vakar gavau siuntima i lazerine terapija :) Tai vat jeigu vartojat vitaminus nepatarciau nutraukt juos vartot ir kai dabar siaucia tas kiauliu gripas ir neateis pavasaris-vasara kada galima is naturaliu produktu gauti vitaminus :) Sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 09:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Nesupratau kokia temos prasmė....
Šiaip jau tavo gyvenimo istorijos čia niekam neįdomios...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 09:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Skaityk iki galo ir suprasi Ne visi tokie protingi is puses teksto suprast kame kablys )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 09:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O diskusiją apie ką turėtų būti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Nzn ar apskritai reiketu apie kazka sioje vietoje diskutuoti Tiesiog galvojau bus naudingas straipsnis kitiems paskaityti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 10:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
jeigu kažkokie dariniai ant tos kojos užaugo, nėra jokių kitokių požymių, kraujo tyrimai geri (dėl visų anemijų, leukopenijų, etc) tai ir nėra jau čia taip blogai. vadinasi, problema yra odoje ir reikia į dermatologą kreiptis. o kai toks gydymas (savaime), tai nereikia čia panikuot... stiprink tą imunitetą ir viskas bus gerai

esmė čia tame, kad, žmonės, rūpinkitės savo sveikata ir neprisigaudysit ligų

aš vitaminų nevartoju, o imunitetą stiprinu visą laiką, nepriklausomai nuo metų laiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 11:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Bet Norvegijoj tai paslaugūs žmonės, ateini pas daktarą tau kavos pasiūlo, žurnalų.. Tai ne pas mus visi sėdi susiraukę ir keikia sveikatos apsaugos sistemą, blogas gydytojas ir neprofesionalias seseles
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 12:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
ir dar atejus pas daktara ranka paspaudzia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mambo
Mambo
Pažengęs
matyt zmogus norejo ne kiek savo problema issakyti, bet pareklamuoti vitaminus, kad visi vartotu imunitetui stiprinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 12:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waidis
waidis
Patyręs
tai va koki neitiketina gyvenimo nuotiki sukele karpa ant kojos, vaj vaje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 13:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Nu kad ta karpa ant kojos butu viena tai cia nieko,neta turi pasiskaityk kas per reikalas yra virusines karpos,beto vitaminu reklamuoti nenoriu o tai ir pavidinima buciau dadejes ) Siaip tiesiog noriu pasakyt kad ne vien vaistai ir lazerines technologijos gali padet atsikratyt ligu.Ir kad reikia rupintis savo imuniteto stiprinimu,nesvarbu ar vitaminais maisto papildais ar is naturaliu produktu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 13:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
pirmiausia, imunitetas padeda ne atsikratyti ligų, o jomis nesusirgti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 13:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Sheila rašė:

pirmiausia, imunitetas padeda ne atsikratyti ligų, o jomis nesusirgti


Na apmetykit akmenimis jeigu as klystu,bet mano galva kad jeigu stipreja imunitetas tai neleidzia daugintis bakterinem lastelem ir antikunai isnaikina lengviau esamas bakterijas.O apie vezi ir kitas onkologines ligas nelabai zinau :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 14:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
o man buvo taip... sporto klube atsistojau basa koja ant grindu ir ant pedos uzaugo keletas ploksciu karpu... tuo metu as studijavau ir organizmas pastoviai jaute didesni ar mazesni stresa, todel niekaip negalejau tu karpu atsikratyti, nors man pedos beveik neskaudejo... kai baigiau studijas, karpos stebuklingai eme nykti be jokiu medikamentu vartojimo streso saltinis isseko ir mano imunitetas pats susidorojo su liga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waidis
waidis
Patyręs
Marichelo rašė:

Sheila rašė:



pirmiausia, imunitetas padeda ne atsikratyti ligų, o jomis nesusirgti




Na apmetykit akmenimis jeigu as klystu,bet mano galva kad jeigu stipreja imunitetas tai neleidzia daugintis bakterinem lastelem ir antikunai isnaikina lengviau esamas bakterijas.O apie vezi ir kitas onkologines ligas nelabai zinau :)


imunitetas visu pirma saugo organizma nuo virusu ir sunkiau susirgti buna, o jei jau susergi ,tada stipriau kovoja su virusu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.21 15:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Marichelo rašė:

Sheila rašė:



pirmiausia, imunitetas padeda ne atsikratyti ligų, o jomis nesusirgti




Na apmetykit akmenimis jeigu as klystu,bet mano galva kad jeigu stipreja imunitetas tai neleidzia daugintis bakterinem lastelem ir antikunai isnaikina lengviau esamas bakterijas.O apie vezi ir kitas onkologines ligas nelabai zinau


niekas čia akmenimis ir nemėto bet pirmiausiai neleis susirgti, o jei susirgai tai teks stiprint, kad nesikomplikuotų viskas dėl tų antikūnų nieko pasakyt negaliu, bet bakterijas gal kokie fagocitai valgo?
apie vėžį daug visokių nuomonių (nes niekas nežino kaip ten tiksliai yra), bet aš laikausi tos nuomonės, kad vėžys yra imuninė liga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai