Tema sukurta: 2009.07.20 23:18
1 2 Toliau Paskutinis
2009.07.20 23:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


torontas
torontas
Naujokas
Galvoju pirkti šį automobilį. Gal kas turėjote ir galite pavardinti pliusus bei minusus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.20 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vyciuz
Vyciuz
Patyręs
na draugelis vazineja su megane, bet ne scenic tai kolkas problemu neturi,bet aisku prisiziuri labai stipriai,siaip tokia paprasta masina mano manymu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.20 23:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Česiukas
Česiukas
Pažengęs
važinėju su scenicu 2002 m beveik metai, kol kas jokių problemų, esu patenkintas, paprasta mašinikė, kiek girdėjau iš pažįstamų dalys nebrangios .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.20 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


avietine
avietine
Naujokas
nepirk geriautetis mano turi,tai bedu daugiau nei reikia:masinai 2metai,o jau neveikia kondicionierius (dukart veze i servisa ir bande taisyt),langai atsidarineja su uzstrigimais,visa bilda,tarska kaip koks lauzas 92metu.apskritai geriau pirk ne prancuziska masina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.20 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vyciuz
Vyciuz
Patyręs
as tik uz prancuziskas masinas,vokisku nepripazystu,o pas tamstos avietine teti matyt damustas renukas visai nes teko su pora tokiu vaziuot tai nepasakyciau kad jis barska,kaip priziuri masina tai ji atitinkamai ir vaziuoja,tik gal kietoka pakaba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.21 02:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


donatasxm
donatasxm
Naujokas
Kiek girdejau-kas turi,tas dziaugias.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.21 07:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sigita
Sigita
Pradedantysis
Nu as tai nelabai dziaugiuosi ta Renault Megane Scenic . As su ja vazineju jau gal kokie pustreciu metu , tai taip ir vargstu visa ta laika as su ja. Mano masinuke vazineja dujomis ir benzinu ir ji yra automatas . Dujomis ne nabandyk po miesta vazineti , nes gesta ant sankryzu .O ant tolimo kelio tai viskas OK .Tai buvau nuvariusi i serviza , kad paziureti kodel ji gesta, tai tik tiek naudos buvo, kad isdraske visa gamyklini duju isvedziojima ir pajunge tiesiogiai ir idejo kazkoki tai klapana . Sumokejau apie 600 lt , o ji kaip geso ant sankryzu , taip ir toliau gesta .Nu cia tuscia jo, po miesta vazineju benzinu , nes save nuteikiau , kad varikliui sveikiau. Po puses metu subyrejo pavaru deze . Uz pavaru dezes perrinkima , o nereikia pamirsti , kad ji automatine, suplojau apie tris tukstancius. Ir cia dar ne viskas . Jei ilgiau kaip dvi paras nevaziuoji, tai zinok , kad bus iskrautas akumas .Jau net nezinau pas kiek elektriku as buvau ja nuvariusi del to iskrovimo , o vyras kur tik galejo bagazineje ir visas lempukes atjunginejo , bet tas pats velnias . Jei tik pora paru nevaziuoji , tai gali is karto nestis krautis akuma. O be to ir akuma jau antra per ta laika jau nusipirkau . Tai is viso mano masinuke jau vazineja su treciu akumu per pustreciu metu , nes su pirmu pirkau , o veliau dar du pirkausi pakeisti, kai baigdavosi kantrybe . O siaip tai be problemu vazineju . O man ji patinka visdelto , kad yra auksta ir jau per daug pinigu surijo, kad ja parduociau. Kaip sunus man , kad sako , kad ji man greitai gali auksine pasidaryti. Nu pagyvensim ir pamatysim . Tai tiek apie Renuka. O dabar pats spresk . Tik tiek dar pridursiu - kai susiruosiu ji parduoti, tai vistiek noreciau vel tokios pacios , nes gal kita geresne papuls , o be to as jau prie ju pripratusi ir tikrai , kad smagios masinukes . O kazkokiu problemu man atrodo , kad buna su kiekviena - su viena mazesnes , su kita didesnes. Sekmes tau rinktis masinuke !
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.21 08:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tommm
tommm
Pradedantysis
Svarbiausiai nusipirkus pasikeist tepalus, dirzelius ir kitas smulkias detalytes :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.21 08:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dajnyz
dajnyz
Naujokas
Gal kaip kam papuola.Uosvis vazineja ir keikiasi.Pas ji dyzelis.Uzkurus apsipila dumais, pakeite varikli, kuro siurbli, reguliavo degima visuose Panevezio servisuose, bet kaip dumina taip dumina.Dyzeliams dalys padevetos brangios , o nauju kainas is vis baisu suzinot.Siaip smagu vazineti, aukstai sedeti, tik va per ta aukstuma ja lengviau apversti.Siaip as uz benzina be duju ir japoniskus automobilius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.21 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
manau teisus visi..ir tie kurie dziaugiasi ir kurie keikiasi..as tokios nuomones,jei gerame stovyje tai visos masinos nieko..aisku nelyginti golfo klases su .. su merso klase parsme limuzinas tai limuzinas...o\ir masina jei paemei uzdrozta..tai kainuos atstatymas ..ir kisi kisi...o jei paimsi priziureta tai vargo nematysi kelis metus..geriau imti is Vokieciu..o ne lt.eksplotuotas..ir atminkite visos masinos atvaziuoja su defektais..1.dauzta,2.variklio ,greciu dezes,ir ...3.sudroztos...su geromis jie patys vazinejasi,arba jei pats pirksi-labai brangi bus..gera...
o dar geriau kaip cia rase nuvare i servisa..jie gamykline duju iranga ismete idejo sava...ir dar bakes nulupe...nu kur jusu protas!!! juk gamyklines dujos tai pasaka..nei viename servise neides tokiu!ten viskas buna apskaiciuota gamintojo...o genda viskas.reikejo tvarkyti esamas...uz 600lt..butu sutvarke .tikrai..o musu servisai .svarbu ikisti..paslaugas ir detales..ir dar katalizatorius ispjauti...;-DDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.21 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytcka0527
vytcka0527
Pažengęs
Mano tevas turejo, atvazinejo 4 metu ir jokiu rimtesnius problemu neturejo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.21 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
as tai Espace turejau visus modelius tai buvau patenkintas tais kuriuos pirkau pagal savo teorija...dabar parsiveziau is Vokieciu Granda...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.21 12:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
pirksi cia.tai ziurek ,koks galimas defektas buvo..jei rasi(gal pasakys )kad kebulo ir jei pazeidimas nesvarbus tai imk,jei moras liestas matosi hermetiko zymes geriau neink,nes visi nori pigiai padaryti...tokios masinos dazniausiai buna su ta vokiska .reiskai tvarkinga...o jei pasibaiges ir ji tipo ciela,,tai viskas ant ribos ..pavazinesi arba is karto keisi daugka...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.21 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ttotaras
ttotaras
Naujokas
Turiu renault megane 2003. Siaip masina nebloga komfortiska ir vaziuoti visai malonu. Bet pastuoruosius du metus i autoservisa kas puse metu vazineju remuontuotis Dabar jau lyg ir nieko Si masina tikrai ne limuzinu klases bet vaziuoja jinai maloniai o ir sedeti labai minksta nes kiek zinau tai kitos masinos truputuka kietokos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.06 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vienkartinis
Vienkartinis
Naujokas
Mašina, kuri man labai patinka. Maža, bet talpi, aukšta ir manevringa, nes ne džipas. Apversti? Posūkius įveikinėju kaip noriu, nebijau nuvirst..tikrai. O istorija tokia: Tėvas prieš 5metus nusipirko '99 Megane Scenic automata. Pavarų dėžė iki šiol puikiausiai veikia. Traukia puikiai, važinėjau su ja daug. Tiesa, problemų ši mašina turi, t.y.: visų renault problemos. Elektronika truputį sukvailioja (pvz.: valytuvai veikia ne kaip turėtų). Dar šlapo salonas nuo lietų, bet susitvarkė. Akumuliatorius vis dar tas pats (ne taip kaip čia rašė kažkas). Ir šiaip tik eksplotacinės išlaidos. Taigi, prieš kelis mėn. nusipirkau taip pat '99 metų kiek paprastesnį modelį, buvo daužtas, bet variklis jaunas (taip atrodo lyginant su kitais matytais), mechaninė. Sutvarkytas kuro siurblys ir pakeistos eksplotacinės dalys: važiuoja kuo puikiausiai. Džiaugiuosi. Tai automobilis orentuotas į žmogų už tikrai palankią kainą. Žinoma, dėl to kenčia salono plasmasių kokybė, nors pačio salono dizainas man kurkas labiau patinka nei AUDI ar BMW. Didžiausias barškalas salone - bagažinės dangtis, bet tik per duobes vaažiuojant. Visa kita - ok. Rekomenduoju šį automobilį, bet svarbiausia išsirinkt nenudrožtą ir tai galioja ne tik Renault, bet kiekvienam auto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.02 12:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidys
vaidys
Naujokas
kas gali buti neduoda ijunkti automato scenikas 2000m.20l.priverstinai eina paspaudus prie ricego po guma knopke.ir ant skidelio nerodo kuri pavara.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.03 01:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Gal akumas nuo šalčio priduso? Dėl Sceniko konkrečiai nepasakysiu, bet CVT per šalčius taip būna - nusėdus akumui ryte neina išmesti P, kol neduodi prirūkyt ir nepabirbini nors kelias minutes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.05 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Toyas
Toyas
Naujokas
Priklauso dar kokią nupirksi ar gero stovio ar ne Bet manau geras variantas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.02 18:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vidisdon
vidisdon
Naujokas
nustojo veikti pečiuko ventiliatorius 1,2 ir 3-oj padėtyje. veikia tik 4oji. 1.5tci 2007m. gal kas žino kas gali but. ačiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.07 08:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


metalistas
metalistas
Naujokas
gal kas zinot megane 2004m ar galimaa kejsti varikli jej ant bloko skiriasi kodai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai