Tema sukurta: 2010.11.27 20:28
1 2 Toliau Paskutinis
2010.11.27 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vasarosvaiks
vasarosvaiks
Naujokas
Galbūt yra sudijuojančių šią sritį:).Esu be galo suinteresuota reklamos studijomis ,todėl naudinga bet kokia informacija.Ar įdomi studijų programa.Ką studijuoti marketingą ar reklamos vadyba?Kur geriausiai ruošia?:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.27 20:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


luassss
luassss
Pradedantysis
Labaiu apsimoketu stoti i marketinga nei i reklamos vadyba... Per google ivesk norima specialybe ir ismes galimus universitetus ar kolegijas ir ten galesi surasti studiju programas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.27 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vasarosvaiks
vasarosvaiks
Naujokas
Vadyba ruošia tik Vilniaus kolegija .O ,kad konkrečiai kaip marketingas nėra.Tik kažkaip studijuojant vadyba galima pasirinkt profesine krypti .Todėl ir klausiu turinčių tame reikale patirties nes truputėli pasimetus esu .Teko kalbėt su reklamos srity dirbančia moteriške tai jinai man sake kad marketingas ir reklamos vadyba kone vienas ir tas pats .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.27 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


luassss
luassss
Pradedantysis
As ir nezinovas tai pagooglink ir viska rasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.27 20:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vasarosvaiks
vasarosvaiks
Naujokas
Google ne visagalė man reikia žmonių srėbusių šios košės .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.27 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Reikia moketi ieskoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.27 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
vasarosvaiks rašė:

Google ne visagalė man reikia žmonių srėbusių šios košės .


ir ką tau jie galės papsakoti? :D ar įdomi programa? jei nori įdomumo - nueik į filmą, o studijoms aktualu kaip paruošia, ko išmoko ir kokios paskui perspektyvos susirasti padoriai apmokamą darbą.

Tam, kad dirbti šioje srityje reikia jau turėti gerą galvą ir itin išvystytą nuovokumą. Turi sugebėti pasiekti žmonių sąmonę, įtikinti juos, papirkti ir užkabinti. Būti žmogumi kuris sukuria, nugali. Šioje srityje nėra viduriuko - arba tu nugalėtojas, arba nulis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.27 21:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
va pasižiūrėk:

http://www.cvonline.lt/darbo/gaumina-uab

http://art.scene.lt/process.php/page.news;menuname.newsitem;news.604

čia tik kaip pavyzdys, jeigu matai save tokiame kolektyve kaip lygiavertį komandos narį, galintį kažką duoti - puiku, jei ne...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.27 22:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Studijų programos kaipo marketingas nėra nes tai ganėtinai siaura sritis, kad būtų įtraukta kaip studijų programa. Marketingą kaip dalyką aišku moko tik aš nežinau kur
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.27 22:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


luassss
luassss
Pradedantysis
Beto sitoje srityje turi buti puikis pssichologas kaip sake Digitus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.28 12:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Jei į užsienį nori, galiu duot draugo kontaktus, jis Danijoj marketingą mokosi, papasakotų, jei tik Lietuva domina nieko negaliu padėt į pm jei reiktų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.28 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Priklauso kur nori dirbti po studijų, jei Lietuvoj, tai į reklamą stok, jei ne Lietuvoje, tai į marketingą. Lietuvoj toks dalykas kaip marketingas nelabai ir egzistuoja, nes niekas per daug apie jį nežino, bet nepradėsiu apie tą, žodžiu reklama yra labai maža dalis marketingo, bet labai įdomi jei atskirai studijuot ją. Dmxyler19 teisingai sako, Danijos verslas sėkmingas iš dalies dėl marketingo, aišku ten korupcijos nėra, bet čia vėl kita tema prasideda, ir žodžiu Danijoj gerai ruošia marketingistus, bet pirma turi nuspręst kur studijuot nori ir kur dirbt po to, nes kaip suprantu tau dabar dar nėra aišku kas labiau patinka, ar tas, ar tas, bet šiaip patarčiau turbūt marketingą mokytis, gal atsiras ir Lietuvoje kol gausi diplomą, o su marketingo diplomu gali į magistratūrą reklamos arba iš kart dirbt su reklamom, tik Lietuvoj darbdavys patikėt turėtų tavim, bent jau dabar, nes dabar kaip jau ir sakiau marketingas - neatrastos žemės Lietuvoj.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.28 14:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vasarosvaiks
vasarosvaiks
Naujokas
Tiesiog manau ,kad būtent šioj srity galiu save geriausiai realizuot .Todėl man įdomu išgirst besisukančių reklamoj ar bent jau besimokančių jos subtilybių žmonių patirties.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.28 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vasarosvaiks
vasarosvaiks
Naujokas
viens23keturi ačiū .Žinau ,kad labai noriu, o su dideliu noru galima įlipt ir į aukščiausią kalną .Ko gero stosiu į reklamos vadyba , ten ,galbūt ,kažkiek tos reklamos atsikasiu , o tada jau matysiu ,kuria kryptim žygiuot .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.28 15:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
sakiau marketingas - neatrastos žemės Lietuvoj.


Kažkokios pievos, pilna tų marketingistų Lietuvoj, marketingo tyrimų kompanijų, reklamos, brando kūrimo ir t.t. tik kad nedaug yra pasirengusių ir galinčių mokėti už tai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 11:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ciupkis
Ciupkis
Pradedantysis
Piktaskeksas rašė:

Studijų programos kaipo marketingas nėra nes tai ganėtinai siaura sritis, kad būtų įtraukta kaip studijų programa. Marketingą kaip dalyką aišku moko tik aš nežinau kur


Nusišnekėjai tai per visą pilvą :D Marketingas yra labai plati sritis. Reklama - tai tik mažytė marketingo dalis. O studijų programa tokia yra TTVAM. Ar dar kur yra, nzn.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ciupkis
Ciupkis
Pradedantysis
vasarosvaiks rašė:

Vadyba ruošia tik Vilniaus kolegija .O ,kad konkrečiai kaip marketingas nėra.Tik kažkaip studijuojant vadyba galima pasirinkt profesine krypti .Todėl ir klausiu turinčių tame reikale patirties nes truputėli pasimetus esu .Teko kalbėt su reklamos srity dirbančia moteriške tai jinai man sake kad marketingas ir reklamos vadyba kone vienas ir tas pats .


Ot ir ne :P Reklamos vadyba ir Rinkodaros vadyba yra TTVAM, ir tai yra atskiros studijų programos. Nežinau kas ten per moteriškė buvo, bet marketingas ir reklamos vadyba tai toli gražu ne tas pats. Reklama žymiai siauresnė sritis. Marketingas - labai plati, į kurią įeina ir reklama. Šiaip yra didelis skirtumas tarp to ką studijuoji reklamoj ir ką rinkodaroj :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 11:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zaStukal
zaStukal
Patyręs
Ciupkis rašė:

Piktaskeksas rašė:



Studijų programos kaipo marketingas nėra nes tai ganėtinai siaura sritis, kad būtų įtraukta kaip studijų programa. Marketingą kaip dalyką aišku moko tik aš nežinau kur




Nusišnekėjai tai per visą pilvą :D Marketingas yra labai plati sritis. Reklama - tai tik mažytė marketingo dalis. O studijų programa tokia yra TTVAM. Ar dar kur yra, nzn.


Kas jusu tam ttvemui, kad reik visur reklamuot ji ? :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ciupkis
Ciupkis
Pradedantysis
Ufonautas rašė:

Ciupkis rašė:



Piktaskeksas rašė:







Studijų programos kaipo marketingas nėra nes tai ganėtinai siaura sritis, kad būtų įtraukta kaip studijų programa. Marketingą kaip dalyką aišku moko tik aš nežinau kur








Nusišnekėjai tai per visą pilvą :D Marketingas yra labai plati sritis. Reklama - tai tik mažytė marketingo dalis. O studijų programa tokia yra TTVAM. Ar dar kur yra, nzn.




Kas jusu tam ttvemui, kad reik visur reklamuot ji ? :/


Tai privati mokykla, todėl natūralu, kad reklamuojasi. Visos privačios taip daro :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.17 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Reklama tai tikrai siaura marketingo sritis Marketingas dar kitaip rinkodara vadinamas, tai dar tokiu pavadinimu eina rasti.. Pvz mūsų universitete, tai yra magistro kažkokia specialybė/pakraipa su rinkodara susijusi, o gal net identiškai ir vadinasi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai