Santrauka: Ar verta stoti į profkę?
Tema sukurta: 2014.09.14 22:33
2014.09.14 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Katria
Katria
Naujokas
Sveiki,labai reiketu man patarimo ar stoti i porofesine mokykla po 10klasiu,nes vidurineje man labai sunkiai sekasi todel galvoju ar butu verta stoti i profke ir ar geros yra kauno taikomosios dailes prf ar maisto pramones?Aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.14 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rolass
rolass
Naujokas
Daug sicia yra idiotu,bet reiktu sprest paciam kur traukia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.15 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Namu apdaila,elektronika,mechanika dabar ant bangos,jei i kuri stosi,alkanas nebusi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.15 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Aistukass rašė:
Sveiki,labai reiketu man patarimo ar stoti i porofesine mokykla po 10klasiu,nes vidurineje man labai sunkiai sekasi todel galvoju ar butu verta stoti i profke ir ar geros yra kauno taikomosios dailes prf ar maisto pramones?Aciu

Verta ten, kur jauti, kad tavo ir tau; ten, kur turi talentą ir polinkį; rinktis tokią profesiją, kurios dėka rasi darbą http://www.ldb.lt/informacija/darborinka/puslapiai/isidarbinimo_galimybiu_barometras.aspx ir iš jo galėsi pragyventi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.15 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


indigo25
indigo25
Pradedantysis
profesineje irgi reikes mokytis, bebus lengviau nei vidurineje, galvojat, kad nueisit i profesine ir mokytis seksis lengviau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.16 08:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
esmė, kad tikrai visur teks mokytis, bet svarbiausias dalykas yra, kad stoti ten kur traukia. moterys aplamai gabesnės mokslams, tai į profkes gal net neverta stot. moterims labiau universitetai tinka. šiaip kažkokia nesąmonė gaunasi, moterys studijuoja vyriškas specialybes, vyrai - moteriškas, pievos kažkokios.
na ok, pažiūrėkim, kaip daleiskim rusijos agresijos atveju mus apgins kariūnės moterys, kurių NATO šalyse yra 7-12 proc., na aš sėdėsiu prie lango ir žiovausiu tuomet, matomai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.16 08:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
antares rašė:
esmė, kad tikrai visur teks mokytis, bet svarbiausias dalykas yra, kad stoti ten kur traukia. moterys aplamai gabesnės mokslams, tai į profkes gal net neverta stot. moterims labiau universitetai tinka. šiaip kažkokia nesąmonė gaunasi, moterys studijuoja vyriškas specialybes, vyrai - moteriškas, pievos kažkokios.
na ok, pažiūrėkim, kaip daleiskim rusijos agresijos atveju mus apgins kariūnės moterys, kurių NATO šalyse yra 7-12 proc., na aš sėdėsiu prie lango ir žiovausiu tuomet, matomai


Tu prišiksi į kelnes. Tai eik į kariuomenę, ko sėdi prie lango?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.20 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Gal baik tu tuos 12 klasių, o po to stok kur nori. Profkės tinka labiau berniukams, sutinku su carmagedonn. Mergos pabaigusios profesinę, nežinau ką besugeba. Aišku, mokyklos atestatas čia neprikolas, bet man , pavyzdžiui, baigiant šūlę, mokytojai kažkokie buvo atlaidesni, paslaugesni. Gal, kai mokeisi iki vienuoliktos, tave veikė klasiokai bei mokytojų baimė. Aš labai bijojau mokytojų, galvojau, kad jie žvėrys, kurių net liesti nebandyk. Bet kai buvau pradėjęs didesnę inciatyvą rodyt,tai net lietuvių mokytoja mokslo metų gale viešai pastebėjo, kad stengiausi.
Moksle reikia išmokti savaip suktis, o ne tiesiog iškalt trumpam laiko tarpui skyrių atmintinai.
Ačiū už dėmesį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.09 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SveikasPožiūris
SveikasPožiūris
Naujokas
Tas mūsų iškreiptas požiūris į profesines mokyklas labai puikiai atsispindi šiandien. Ir ne gerąja prasme. Jau kurį laiką sukuosi srityje, kurioje kasdien sutinku teisininkų, vadybininkų, ekonomistų ir visokių kitokių -inkų bei -istų. Su aukštuoju. Popieriukas rankoje, kuris turėjo garantuoti gerą gyvenimą. Didžioji dalis mąsto būtent taip. Skundžiasi, pyksta, svarsto - kodėl gi tas gyvenimas toks neteisingas.
Ogi aš su diplomu !
Ir nesvarbu, kad tuos tris ar keturis metus [ar ilgiau] tiesiog bandžiau gauti popierių - ne žinias.. Mintis viena - kažkaip pabaigti.
Ir kas keli metai tokia grupė paleidžiami laimės ieškoti. Be didesnio noro, ambicijų ir be 'tikros' profesijos.
Ateina -inkas, kuris dorai pats net nežino nei ką moka, nei ko nori ir galiausiai susikrauna lagaminus į Albioną. Ir turbūt jie mažiausiai dėl to kalti. Kaltas tas visuomenės požiūris, kad aukštasis tiesiog būtinas, kalti tėvai, kad tai kala į galvą. Iššvaistomi ir pinigai, ir metai.
O šiandien matome, kad geras stalius labiau vertinimas nei -inkas, dirbantis mcdake.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.09 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Keyti
Keyti
Pažengęs
Katria rašė:

Sveiki,labai reiketu man patarimo ar stoti i porofesine mokykla po 10klasiu,nes vidurineje man labai sunkiai sekasi todel galvoju ar butu verta stoti i profke ir ar geros yra kauno taikomosios dailes prf ar maisto pramones?Aciu



Šiaip įdomu, kokios mokymosi sunkumo priežastys?

Kitas atvejis, kokiu tikslu užsimanei bėgti į profesinę mokyklą?

Ar žinai tiksliai tiksliai kokią profesiją norėtum mokytis?

Atsakius į šiuos klausimus, žinok labai kas daug paaiškėja. Dabar sunku tiksliai ką tau atsakyti. Per mažai informacijos pateikei apie save. Dabar geriausiu atveju gali sulaukti tik asmenišku patarimų bei nuomonių, be atsižvelgimo į tave kaip asmenybę. Aš siūlyčiau gerai išsiaiškinti mokymosi sunkumų tikrąsias priežastis ir kokia tikroji priežastis rinktis profesinę mokyklą.

Pateiksiu pvz apie save. Kai mokiausi 10 klasėje, tiesiogine žodžio prasme buvau sublūdusi, nes norėjau stoti į profesinę mokyklą. Tuo metu man atrodė, kad tai lengviausias kelias, nes ale man sunkiai sekasi mokslai (tinginys). Ačiū aukščiausiąjam, kad mano draugai stojo į žemės ūkio mokyklą, nes aš ten labai nenorėjau Ir ką, parėjo noras stoti į profesinę mokyklą ir baigiau 12 klasių. Šiandien galiu pasidžiaugti, kad nestojau į profesinę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.09 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
stokit ten, kur traukia širdis, tada ir mokslai geriau sekasi. svarbiausia išsiaiškinkite ko norite, o ar profesinė, ar kolegija ar universitetas, tai svarbiausia kur ta specialybė yra. o vėliau, jeigu labai jau reikia, galima pasikelt neakivaizdinėse studijose iki universitetinio ir tas gerokai paprasčiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.09 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Keyti
Keyti
Pažengęs
antares rašė:

stokit ten, kur traukia širdis, tada ir mokslai geriau sekasi. svarbiausia išsiaiškinkite ko norite, o ar profesinė, ar kolegija ar universitetas, tai svarbiausia kur ta specialybė yra. o vėliau, jeigu labai jau reikia, galima pasikelt neakivaizdinėse studijose iki universitetinio ir tas gerokai paprasčiau.


Kartais gyvenime būna periodų, kai žmogaus širdis pati nežino ko nori gyvenime ir blaškosi nuo vieno prie kito. Sunku priimti sprendimą, kai tiksliai nežinoma ko norima gyvenime. Šiuo periodu daug jaunimo ir padaro klaidų, įgauna profesiją tik tam, kad būtų popieriukas, nes tas periodas vėliau praeina ir kelio atgal nebėra: reikia užbaigti tai ką pradėjo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.09 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MiglėMila
MiglėMila
Pažengęs
Jei rinksis profesinę su viduriniu, tai jokios durys gyvenime neužsivers. Galės po to ramiai sau studijuoti kolegijoje ir pan. Bus platesnės galimybės įsidarbinti, kintant situacijai. Mokslo ant pečių nereiks nešioti, o popierius pasitarnauti gali.
Rinkis tai prie ko širdis labiau linksta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai