Tema sukurta: 2009.04.28 12:45
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2009.04.28 12:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasimetelis
Pasimetelis
Naujokas
Kreipiuosi klausdamas patarmo. As su savo mergina jau esu kartu 3.5 metu ir ja beprotiskai myliu. Niekada jos nesu isdaves taciau pykdavomes daznai, na kaip zinote nera namu be dumu. Zodziu viena diena mes susikivircyjome ir ji isejo namo pasake jog viskas nebenori manes matyti ir taip toliau. Ir dar visokiausiais zodziais iskoliojo. Ji visada mego susirasineti su svetimais vyrais siaip apie viska as jai to nedraudziau bet pats to niekad nedariau. ir po musu pykcio galvoju reikia specialiai ir man susirasyti su kitomis merginomis. Taip ir padariau rasinejausi su ivariausiomis apie gyvenima ir panasei zodziu nieko delko butu galima skirtis. ir viena diena jau buvo praejusi savaite kaip buvome atskirai susitariau susitikti su viena mergina grynai is pykcio susitikome vaziavome taip pakalbeti ir atsitiktinai manoji pamate mane su ja o as jai pamelavau jog ten buvau su giminaite, nes tada tik susiprotejau ka as darau... tuomet su tenta mergina nuvaziavome i viena vieta pasnekejome pusvalandi apie santykiu apie gyvenima ir sakau turiu skubeti ir parveziau namo. Ir supratau kad labai negraziai pasielgiau. Tuomet pradejau savo merginai rasineti jog atsiprasau kad susirasinejau su kitomis merginomis ir taip toliau dvi dienas atsiprasinejau ir siaip ne taip atleido. Po atleidimo kita diena as jai pasakiau tiesa kad nebuvau su giminaite o kad buvau susitikes su mergina kazkokia ir kad tikrai prie jos net neprisilieciau. Tuomet ji taip supyko kad mane po siai dienai ignoruoja neatraso atmeta skambucius nenori manes matyti ir nenori atleisti. AS begalo ja myliu ir upratau kad ja iskaudinau ir padariau klaida. Zinau jog visi klysta tik vieni pasimoko o kiti ne. AS manau is savuju klaidu pasimokiau ir net nezinau kaip man jos atsiprasyti kai ji grieztai pasake kad nevargciau ir niekada ji nebebus mano. Patarkit kaip man prieit prie jos kai ji mane ignoruoja ka man padaryti kad jos sirdis atleistu. Siaip esu romantikas visada jai darydavau visokiausias staigmenas. tai dabar net nebezinau ka dar galiu padaryti. Prasau patarimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fainutis
Fainutis
Didmeistris
"Ji visada mego susirasineti su svetimais vyrais."
Ar tau neatrodo, kad tu jai tik eilinis nuotykis?
Per prievarta mielas nebusi. Nerasyk, neskambink ir jei ji nores - pati atsiras. Tada tau liks sprest kaip pasielgt toliau, taciau nieko gero is jusu santykiu as asmeniskai nematau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasimetelis
Pasimetelis
Naujokas
Na taip ji susirasineja su jais bet tikrai neteko pastebeti kad butu kazka ir daugiau padariusi. O as nemanau kad santykiai su manimi tik eilinis nuotykis visdelto esame kartu 3.5 metu ir as jai rodau begaline meile demesi rupesti ir tikrai stengiuos kad santykiai nepavirstu i rutina. manau kad ja islepinau nes kuo daugiau duodu tuo daugiau reikalauja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasimetelis
Pasimetelis
Naujokas
Zinai kai myli viska gali nesvarbu koks zmogus jei ji myli reikia uz geras savybes kuri ji turi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 12:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fainutis
Fainutis
Didmeistris
Nesizemink. Tai kodel ir tu negali susirasinet su kitomis merginomis? Kokia ji turi teise nurodinet tau - su kuo but ir ka daryt? Pati elgiasi taip kaip ji nori. Nesamone, o ne santykiai. Tu dar jaunas, bus tu mergu. Atmink viena gera posaki: paskui troleibusa ir moteri nebek, bus kita. Sutiksi tikrai geresne, kuri tave gerbs ir myles. Palik ja ramybej.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Dieve mano - dar viena "meilė seilė".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dezavu
dezavu
Naujokas
nes juokas paeme beskaitant,,,,,,
jei ji tave myletu tai ieskotumet bendro kompromiso, bet ji tau net pagarbos nejaute jei vos ne tavo akivaizdoje susirasinejo su kitais,,,
ji dabar tiesiok tavimi manipuliuoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 13:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žebenkštė
Žebenkštė
Meistras
va kaip buna, kai "istirpsti" kitame zmoguje...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
..suprasčiau, jei būtum išdavęs ją..gal paveikė faktas, jog iš pradžių melavai apie giminystės ryšį su ta mergina..melas..plius..tik savaitei praėjus po jos išėjimo, susitikai su kita..koks skirtumas, kad iš pykčio, ji to nežino..tiesiog labai greitai lyg ir puolei ieškot kitos, jos akimis žiūrint...dar vienas dalykas - jaunystė..būdingas impulsyvumas, principingumas, siautėjimas, kategoriškumas ir nenuolaidumas..arba ji dabar svajoja apie dramatišką tavo šliaužiojimą aplink ją, kad galėtų kaip per serialus pult į glėbį galiausiai, arba tu jai per tiek laiko kartu pabodai ir čia buvo lengvas būdas viską užbaigt..o dabar jau vaikšto pati su kitais..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 13:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BLONDINUKE27
BLONDINUKE27
Naujokas
jei tikrai ji tave myletu ji tau atleistu,nors nera ten ka atleisti juk nieko nedarei,o jei ir butum dares kai myli tai atleidi viska,juk posakyje sakoma kad arklys ant keturiu koju suklumpa kaip zmogui nesuklupti su dvejom kojom.as savo vyrui atleidau neistikimybe p.s ir ne viena karta.jis man sake kad as jam per gera esu ir jis zinojo kad as jam atleisiu.bet niekada nesu kersijusi tuo paciu,nedaryk taip kitam kaip nenori kad tau padarytu as visa gyvenima tuom vadovaujuosi ir esu patenkinta ,zinau ka reiskia buti iskaudinta mylimo zmogaus.manau ji nera dar issilaksciusi ji iesko kazko naujo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 13:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Aš nesuprantu, ką čia aiškintis - du kažkokie nebrendylos, ir tiek. Ką bepasirinks - gyvenimas liks toks pat. Jei proto įgaus, tada galima kalbėti apie kažkokį gyvenimo kokybiškumą. O dabar taip ir bus meilė seilė - sms'ai - dažni barniai - skyrybos - meilė seilė - sms'ai - dažni barniai - skyrybos - meilė seilė... Na, žinoma, tarp to ir skundimasis forume.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fairylike
fairylike
Pradedantysis
taip, tu ja islepinai (turbut) arba ji tiesiog labai jau aukstai save kelianti pana....
ir kaip tau gali buti vis vien jei ji rasinejasi su kitais vyrais? ....arba tai parodo , kad jusu bendravimo jai neuztenka, arba ji i jusu santykius neziuri rimtai....
jei nuosirdziai myletu , taip kvailai nesielgtu ....
Neskambink, nebesizemink,,,tu atsiprasei, dabar jos eile....jei tu jai BRANGUS ji gris....
nes tikrai nepadarei nieko tokio del ko reiktu skirtis ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
Žiauriai čia. Mačiau vieną tokią porą:
"debile, asile, dink iš čia"
"nu nepyk, ko supykai saulute, aš nenorėjau įskaudint, myliu tave"
"eik.... , visi jūs bl... (verkia)"
"zuike, taigi aš tik šiaip pasakiau, tikrai nenorėjau įskaudint"
mergina toliau verkia ir pabėga namo.

Nu ir ką su tokia isterike veikti?
Pasimeteli, nieko nebus iš tos meilės, kur bent vienas žmogus nė lašo pagarbos kitam neturi. Žinok, iki incidento ją tikrai buvo tau dėl ko palikti. Juk tu ką tik įsitikinai, kad kitoms merginoms esi įdomus. Ta kita panelė, su kuria susitikai, rėkė ant tavęs? Pyko? Susirašinėjo tavo akivaizdoje su kitais? Pasakojo apie kitus vyrus?

Mergina tavęs negerbia. Vien tai, kad ji susirašinėja su kitais ir neslepia to nuo tavęs yra didžiulis nusispjovimas į tavo orumą, tavo jausmus ir tavo meilę atsiprašant. Mano nuoširdus patarimas: BĖK!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 13:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Ji tave atstumdama daro didžiulę paslaugą tau pačiam...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
Kaip galima dėl kokios mergšės šitaip būti beveik takeliu prie durų?! Va kas nutinka kai žmonės toliau veliasi į tokias avantiūras, nesitikėdami, kad taip gali baigtis Turėjo matytis jau seniai, kad nieko gero nebus, arba iškart reikėjo panašių dalykų tikėtis.. visada protingai mažinkim lūkesčius prieš pradėdami su kuo nors bendrauti
Idėja su kita mergina gal ir prasta, bet reikėjo sugalvot kažką įdomesnio, rafinuotesnio.
Jeigu žmogus tavęs nei kiek nemyli, negerbia, nevertina (nors jai viską davei), išsidirbinėja,... jei jau toks tragiškas ir ypatingas tamstai įvykis, nereikia šliaužiot, bet susiimt, mest, ir dar galbūt sugalvot kažką, kad būtų galima tik iš situacijos ir jo pasilinksmint, ir kad amžinai prisimintų, kad taip nereikia elgtis..reikia tik valios ir kūrybingumo..aišku, neiššvaistant tam perdaug laiko ir pastangų..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Joyce rašė:

Dieve mano - dar viena "meilė seilė".


Aš jau net 3.5 metų su ja kartu - pasakė 18metis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
TempusVernum rašė:

Joyce rašė:



Dieve mano - dar viena "meilė seilė".




Aš jau net 3.5 metų su ja kartu - pasakė 18metis


Tai juk meeeeeeilėėėėė, be to, juk dažnai pykstasi, viskas normaliai čia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Pasimetelis rašė:

Kreipiuosi klausdamas patarmo. As su savo mergina jau esu kartu 3.5 metu ir ja beprotiskai myliu. Niekada jos nesu isdaves taciau pykdavomes daznai, na kaip zinote nera namu be dumu. Zodziu viena diena mes susikivircyjome ir ji isejo namo pasake jog viskas nebenori manes matyti ir taip toliau. Ir dar visokiausiais zodziais iskoliojo. Ji visada mego susirasineti su svetimais vyrais siaip apie viska as jai to nedraudziau bet pats to niekad nedariau. ir po musu pykcio galvoju reikia specialiai ir man susirasyti su kitomis merginomis. Taip ir padariau rasinejausi su ivariausiomis apie gyvenima ir panasei zodziu nieko delko butu galima skirtis. ir viena diena jau buvo praejusi savaite kaip buvome atskirai susitariau susitikti su viena mergina grynai is pykcio susitikome vaziavome taip pakalbeti ir atsitiktinai manoji pamate mane su ja o as jai pamelavau jog ten buvau su giminaite, nes tada tik susiprotejau ka as darau... tuomet su tenta mergina nuvaziavome i viena vieta pasnekejome pusvalandi apie santykiu apie gyvenima ir sakau turiu skubeti ir parveziau namo. Ir supratau kad labai negraziai pasielgiau. Tuomet pradejau savo merginai rasineti jog atsiprasau kad susirasinejau su kitomis merginomis ir taip toliau dvi dienas atsiprasinejau ir siaip ne taip atleido. Po atleidimo kita diena as jai pasakiau tiesa kad nebuvau su giminaite o kad buvau susitikes su mergina kazkokia ir kad tikrai prie jos net neprisilieciau. Tuomet ji taip supyko kad mane po siai dienai ignoruoja neatraso atmeta skambucius nenori manes matyti ir nenori atleisti. AS begalo ja myliu ir upratau kad ja iskaudinau ir padariau klaida. Zinau jog visi klysta tik vieni pasimoko o kiti ne. AS manau is savuju klaidu pasimokiau ir net nezinau kaip man jos atsiprasyti kai ji grieztai pasake kad nevargciau ir niekada ji nebebus mano. Patarkit kaip man prieit prie jos kai ji mane ignoruoja ka man padaryti kad jos sirdis atleistu. Siaip esu romantikas visada jai darydavau visokiausias staigmenas. tai dabar net nebezinau ka dar galiu padaryti. Prasau patarimo


Gaila man tavęs. Siūlau ją pamiršt ir daugiau nebekartot šitų savo klaidų - tu vyras ir tavęs turi atsiprašinėt, o ne tu jos. Aišku ne visad taip reikia, bet tam yra ribos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Hmmm "tu vyras ir tavęs turi atsiprašinėt" - čia tai filosofija. Vyras sumuša moterį, išprievartauja, o ji turi ateiti ir šliaužioti ant kelių... juk jis vyyyyyras.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


exxxtra
exxxtra
Meistras
Pasimetelis rašė:

Na taip ji susirasineja su jais bet tikrai neteko pastebeti kad butu kazka ir daugiau padariusi. O as nemanau kad santykiai su manimi tik eilinis nuotykis visdelto esame kartu 3.5 metu ir as jai rodau begaline meile demesi rupesti ir tikrai stengiuos kad santykiai nepavirstu i rutina. manau kad ja islepinau nes kuo daugiau duodu tuo daugiau reikalauja


Pasimeteli, tau tik 18....... tai pati gyvenimo pradzia... kai atrodo, kad visa, kas vyksta aplinkui yra labai labai labai reiksminga.... bet patikek, kad uz poros metu pats juoksiesi is sitos savo istorijos jei ji visa laika bendrauja su kitais, zinodama, kaip tu ja dievini, tai ji ta darytu net ir po jusu vedybu.... ar nori tokios lemties? visa laika grauztis del moters istikimybes/neistikimybes?
jei ji tau meta rageli, tu taip pat jai padaryk. tai skaudu, zinau, bet profilaktika buna labai veiksminga.
O apskritai - sirdgela praeis, tau dar per anksti kurti seima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai