Tema sukurta: 2009.07.23 20:00
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.07.23 20:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fastika
fastika
Naujokas
Sveiki visi;] Kreipiuosi i visus,tiek merginas tiek vaikinus prasydama patarimo,nes nezinau ka daryti,pati nesugebu susitwarkyti Esu isiziurejusi viena vaikina...bet deja simpatija yra tik is mano puses.Viskas prasidejo nuo to :
Gyvenu as mazam miesteli ir kartais nuvykstu pas giminaicius i kita miesteli;D Ten susipazinau su vienu vaikinu...iskart kai tik ji pamaciau jis man krito i aki.Jau kita diena gavau jo nr,parasiau jam.Bendravom draugiskai,laikas nuo laiko susirasydavom,arba jis parasydavo man,arba as jam.Atejo vasara ir atvykau pas juos i miesteli ilgesniam laikui,paatostogauti.Na ir prasidejo...vel sutikau ji...ir iskart pjutau kad kazkas su manim vyksta...kiekviena vakara susitikdawom,kalbedavom,durniuodavom,kol galiausiai ji isisvaigau...ir viena vakara kai sedejm prie ezero pasakiau jam kad man jis labai patinka irnoriu buti su juo daugiau nei draugai.Ir po to vakaro viskas pasikeite..rasydavau-neatrasydavo...venkdavo susitikti.Pradejau jo draugu klausineti kas ne taip,su jo draugais as sutariu labai gerai,jie papasakojo jog jis dar niekada nera turejes merginos,neturejes rimtu santykiu...taciau jiems prasitares kad patinku as jam...pasimeciau visiskai,nezinojau net ka galvoti ir ka daryti,galiausiai isvaziavau is ten,maniau pasimirs,taciau kuo toliau tuo labiau...negaliu nustot aoie galvot,net sapnuoju naktim...o pries kelias dienas parase vienas jo draugas jog pamirsciau as ji nes jam patinka kita,taciau nelabai noriu tuo tiketi,tikrai manau jog jis man butu pasakes..o dbr nk nepaaiskino,nepasake ir dingo..rasiau pries keleta dienu,bet neatrase...;[ patarkit ka daryti,ar pamirsti ji ar bandyti issiaiskint kas ir kaip;/ tuo labiau kad uz sawaites as vel ten vaziuosiu ir zinau kad ten ji sutiksiu....kaip reiks elgtis?ka galvot ir ka daryt?nebezinau..prasau pasidalinkit sawo mintimis ar patirtim,gal bent kiek pageres;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Eik pasikart.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Prasideda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
na, jei vėl ten važiuosi, viską vietoj išsiaiškinsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Akella5
Akella5
Pažengęs
jei tu jam patiktum daugiau nei drauge is tau ta ir parodytu, dabar jokios iniciatyvos is jo puses nera, vien tik is tavo.....
geriau sapnuok apie ka nors kita
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meira
Meira
Meistras
Man išvis yra nesuprantamas bendravimas per draugus.
O šiaip tai - pamiršk. Pačiai nuo to tik geriau bus. Patiktum jam, tikrai bent kažkiek dėmesio rodytų, o dabar... O dabar tiesiog vienpusis jausmas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tresne
Tresne
Pažengęs
stenkis ji ignoruoti, kai ji sutiksi elkis saltai, taip lyg jis tau nerupetu. Jei jam bus skaudu jis pats bandys issiaiskinti kodel taip pasikeite tavo elgesys, reiskias jam tu rupi, jei nekreips demesio, pamirsk ji. O del draugu neverta jais tiketi, taciau kartais buna taip, kad jie padaro tai ka papraso. Sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fastika
fastika
Naujokas
Aciu uz patarimus.Na stengiuosi ji ignoruot,ir siandien sulaukiau is jo sms zinutes,neva tai ka pasake jo draugas yra visiska nesamone,pajuokavo.Domejosi ar as tuo patikejau..hm..nezinau kodel bet jauciu kad jaucia jis man simpatija taip pat;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
gal či atoks amžius, bet tie visi žaidimai "patinka-nepatinka", "turiu kitą" tikrai atima brangų laiką, kuriį žmonės gali drauge praleisti. aš visada tiesiai šviesiai išsakau savo mintis, kam tie aplinkeliai, jei yra tiesus kelias?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OMG
OMG
Pradedantysis
teisingai - ignoruok ji... ir apskritai pamirsk, kam tau kankintis, plesytis del jo, matos, kad taves jis nevertina... skaudu, sunku, bet manau tai bus teisingiausia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
nueitu kaip prie sau lygaus, pakalbintu, pasisneketu, pasakytu kad jis visai nieko, elgtusi ramiai ir viskas butu ciki jauciu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
cia tai kaip perkunas is giedro dangaus
Piktaskeksas rašė:

Eik pasikart.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fastika
fastika
Naujokas
Bet taip nesinori man jo pamirsti...Kai esu cia,savo mieste,yra daug lengviau pasimirsti,draugai,megstama veikla...o kai nuvyksiu ten,zinau,kad visur eisiu su mintim kad galiu sutikti ji ir kaip tada reikes elgtis..tai ir neduoda ramybes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
o kam tau vaikinas, kuris toli nuo tavęs?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fastika
fastika
Naujokas
SmT- ka tu turi omenyje?kad as prie jo nueiciau?pakalbinciau?pasakyciau?juk pasakiau as jam tiesiai sviesiai i akis kas ir kaip..o matai kas is to gavosi,isvis ignoruot pradejo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fastika
fastika
Naujokas
Vaidilute-Na netoli jis nuo manes,mazai kilometru mus skiria.Ir taip as ten labai daznai vaziuoju,beweik visus sawaitgalius sawo leidziu ten.Zinai kaip sakoma ko neturi-to labiausiai nori;/ turbut ir man cia taip yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
nežinau nežinau. va, gaila nėra dabar labai gero vyrų psichologijos žinovo,jis tau paaiškintų, kodlė vaikinas taip elgiasi ......
manau, geriausia tau dabar nieko nedaryti, žiūrėti, kaip jis elgsis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Seal
Seal
Pažengęs
ach tos meilės seilės ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fastika
fastika
Naujokas
Vaidilute,sakai laukti?Bet is to laukimo ne visada kas nors gaunasi..gal jau laikas pamirsti man ji...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.23 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Seal
Seal
Pažengęs
kokio čia psichologo reikia ? jei bachuriukui patinka panikė tai jis elgtusi kitaip.... o dabar viskas aišku ... nepatinki tu jam brangioji ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai