Tema sukurta: 2010.08.31 15:08
2010.08.31 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SuiciderBoy
SuiciderBoy
Pradedantysis
Sveiki, taigi planuoju įsigyti lęšius, bet dabar nežinau kaip tai padaryti? Nes aš nežinau ar galiu juos nešioti, ar ne, žinau tiek kad reikia nueiti pas šeimos gydytoją. Bet ji atostogauja tai galvoju gal kas žino, kada galima, o kada negalima jų nešioti? Ir beto ar yra galimybė kad jie iškris, nes lankau treniruotes, kuriuose nemažai veiksmo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.31 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Kontaktinių lešių stiprumą bei skersmenį nustato okulistas. Ar gali nešioti, sužinosi tik šiek tiek panešiojęs. Kiek žinau, yra žmonių, kurių akys labai jautrios ir jiems visiškai netinka lešiai. Bet tokių mažuma. Be to, dabar kontaktiniai lešiai minkšti, mažai dirgina akis.
Jie tikrai neiškris.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.31 16:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spurgita
spurgita
Patyręs
okulistai paparastai dirba ir optikose.jie ir nustatys ko tau reikia.beto turetu pravest ir pamoka kaip jais naudotis.ar esi jautrus ar ne suzinosi tik panesiojes.beveik garantuoju,kad jie neiskris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.31 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monikeišin
Monikeišin
Naujokas
Viska pasako akių daktaras, tu jam pasakyk,kad nori kontaktinių lęšiu, tai jis pagal tavo akių silpnuma ir t.t išrašys tau tinkamus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.01 12:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
nesioju kontaktinius lesius ne pirmi metai,patogu su jais ir dirbti ir sportuoti,o stipruma parinks okulistas patikrines akis,jie nekrenta is akiu,yprasi greitai ir ismoksi juos ysideti,su jais bunant jokio diskomforto nejauciu,dziaugiuosi netgi,kad juos ysigijau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.03 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


UgnineKate
UgnineKate
Naujokas
nebutinas seimos gydytojas, bet kurioje optikoje, kur yra okulistas tau parinks tinkamus lesius, o del iskritimo gali nesijaudinti, kaip ir minejo kitos merginos, jie labai patogus ir prie ju greit ipranti. O jei nori suzinoti ar tu gali juos nesioti, nusipirk lesius vienai dienai ir pamatysi, jei akys ju netoleruos tai pamatysi jau pacia pirma diena, perstes, skaudes ar dar kas nors neiprasto darysis.. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gladie
Gladie
Meistras
Pati nešioju lęšius, tikrai nenuvylė. Labai patogūs, žymiai geriau nei su akiniais. O dar aš pati lankau užsiėmimus kuriuose nelabai jau ir patogu su akiniais. Lęšiai neiškrenta niekada, su jais miegoti negalima, nes tada tai jau tikrai yra galimybė, kad iškris. Nežinau, šiaip pas mane akys nelabai jaučiu tikusios ;DD. Labai džiūsta, tai galvoju, gal kas patarsit ką, kad susitvarkytu, gal kokių vaistukų reikia ar kas, tikiuos pasidalinsit savo patirtimi, bei patarimais. Ačiū ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Man irgi džiūsta, negaliu su jais dirbti, o būtų labai patogu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Jalizie rašė:

Pati nešioju lęšius, tikrai nenuvylė. Labai patogūs, žymiai geriau nei su akiniais. O dar aš pati lankau užsiėmimus kuriuose nelabai jau ir patogu su akiniais. Lęšiai neiškrenta niekada, su jais miegoti negalima, nes tada tai jau tikrai yra galimybė, kad iškris. Nežinau, šiaip pas mane akys nelabai jaučiu tikusios ;DD. Labai džiūsta, tai galvoju, gal kas patarsit ką, kad susitvarkytu, gal kokių vaistukų reikia ar kas, tikiuos pasidalinsit savo patirtimi, bei patarimais. Ačiū ;]


Girdėjau žmonės perka dirbtines ašaras ir jas lašinasi :) man pačiai pakako pakeisti lęšius iš tų, kuriuos kiekvieną vakarą reikia išsiimti, į mėnesinius. Verta pabandyti ir kito gamintojo produkciją, nes lęšiuose būna skirtingas deguonies pralaidumo ir vandens kiekio juose balansas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Red rašė:

Man irgi džiūsta, negaliu su jais dirbti, o būtų labai patogu.


Galima pabandyti naudoti specialius lašiukus arba to paties lęšių skysčio įsilašinti. Sudrėkina. Taip darydavau pradžioje, o vėliau akys priprato, ir dabar nebereikia drėkinti papildomai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai