Tema sukurta: 2007.08.29 00:22
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.08.29 00:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukea
Kaciukea
Naujokas
sveiki. nezinau ka daryti,man yra labai sunku.. neseniai (pries menesi) issiskyriau su vaikinu. draugavom per atstuma,bet susitikinejom. viskas buvo saunu,mum abiem buvo gera kartu.viskas tesesi nemazai laiko,9menesius.. kol mano
ex-drauge jam nepripasakojo nebutu dalyku,kad ji apgaudineju,buciuojuosi su kitu ir t.t. na buvau susitikus su vaikinais,bet tik kaip draugai ir nieko tarp musu nebuvo. nezinau kodel, bet jis ja patikejo.. ir tada viskas baigesi ;( as iki siol ji labai myliu ir man yra begalo skaudu,kad jis taip lengvai patikejo ja.. bandziau ji susigrazinti,norejau su juo susitikt ir viska issiaiskint akis i aki,bet jis to nepanoro. po 2sav,kai issiskyrem, kai prasiau,kad jis gristu,nes nebegaliu be jo,jis man pasake,kad draugauja su kita ir kad ja myli. man si zinia buvo lyg durta peiliu i sirdi.. ;( glvojau,kad sirdis plys pusiau is to nezmonisko skausmo.. ;(
zmones,patarkit ka daryti. noriu ji susigrazinti,bet nezinau kaip... lauksiu jusu patarimu. aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 00:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
oi mergaite, koks pazistamas jausmas....... uzuojauta tau. jei zinociau, ka daryti, tikrai patarciau, taciau pati panasioj situacijoj esu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 00:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukea
Kaciukea
Naujokas
aciu. net nezinau kaip elgtis.. ;( parasu jam zinute, tai kartais atraso,kartais ne. kai noriu pakalbet,,kodel jis patikejo tom nesamonem,tai suranda kokia dingsti,pvz kad eina dirbt ar kazkas pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 00:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
ir kur man tai girdeta?- retorinis klausimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 00:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Superstar
Superstar
Pažengęs
Su ta ex-drauge pakalbek gal ji gali tau padet jam paaiskint jam padeti, jei su ja nesneki, tai padaryk jai koki "sposa" O jei ne tai gal surask koki kita bendra drauga, kuris itikintu ji isklausyt taves. Arba parasyk jam laiska!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 01:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sawas
sawas
Naujokas
uzmirsk ta lengvatiki bus kitu Jaunute mergaiciuke juk esi
Ir seip kas yra ta meile
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 02:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


crazy4alfa
crazy4alfa
Pažengęs
Originally posted by: Kaciukea

bandziau ji susigrazinti,norejau su juo susitikt ir viska issiaiskint akis i aki,bet jis to nepanoro. po 2sav,kai issiskyrem, kai prasiau,kad jis gristu,nes nebegaliu be jo,jis man pasake,kad draugauja su kita ir kad ja myli.


Taip nebuna, kad isimyli per dvi savaites Jei taip lengvai patikejo - vadinasi nevertas Taves buvo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 09:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
esi dar jauna tik 15m. o tu meiliu bus dar daug
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


donas21
donas21
Meistras
pabandyk daugiau jam neberasyti jei tu jam rupi tikrai pats tau parasys jei ne kam tau tokio reikia, nors ir labai skaudu manau reikia viska pamirsti ir gyventi toliau,kaip ir sake dar jauna esi ir bus tu vaikinu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 11:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
crazy4alfa visiskai teisus, neimanoma pamilti per dvi savaites.beto, man keistai atrodo, kad jis taip lengvai patikejo tavo drauge ir net nenorejo su tavimi pasiklabeti, issiaiksinti.kazkodel man atrodo, jog tas tavo princas kazka slepia ir tikrai nera nuosirdus su tavimi.o kiek jam metu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 12:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


banba
banba
Naujokas
zinai ka badaryk ta tavo ex drauge turi vaikina?jei turi tu jai tapati padaryk ir tada pazurek kaip ji jausis ir gal tada ji tavo vaikinui pasakys kad ji melavo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 12:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
jo, bonba, tau ka tik pasiule nusizeminti iki tavo ex-drauges lygio ir tapti tokiai patciai nieksei kaip ir tavi ex-drauge.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


donas21
donas21
Meistras
nemanau kad cia drauge labai pakenke, tam vaikinukui reikejo tik atmaskes viska mesti ir tiek paprasciausiai jau seniai buvo kita o kai atseit tu buvai neistikima jam lengva dabar prisipazinti ir lieka nekaltas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukea
Kaciukea
Naujokas
jam 18. na man daug kas sake,kad as pernelyg aklai juo pasitikejau,kad jais gali slept kad turi kita,bet jis net neissiduodavo,kad kazka slepia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukea
Kaciukea
Naujokas
Originally posted by: banba

zinai ka badaryk ta tavo ex drauge turi vaikina?jei turi tu jai tapati padaryk ir tada pazurek kaip ji jausis ir gal tada ji tavo vaikinui pasakys kad ji melavo


as nenoriu tai daryti,nes neturiu jokio noro.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukea
Kaciukea
Naujokas
Originally posted by: Superstar

Su ta ex-drauge pakalbek gal ji gali tau padet jam paaiskint jam padeti, jei su ja nesneki, tai padaryk jai koki "sposa" O jei ne tai gal surask koki kita bendra drauga, kuris itikintu ji isklausyt taves. Arba parasyk jam laiska!


rasiau,siunciau. dabar dar karta parasiau,liko tik issiusti. tik nezinau kas is to bus... vakar guledama lovoj,pagalvojau,kad gal reiktu pas ji nuvaziuot. tik nezinau kas bus kai nuvaziuosiu,jis gali mane pasiust po velniu ir viskas. beje jis ne arti gyvena.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kadra
Kadra
Naujokas
Kaciukea, skambes nefainai, bet jis taves nemylejo, ir tu jam niekad nerupejei taip, kaip jis tau. Kitaip pirma - nebutu jis klauses tavo draugeles-melages, antra- tikrai noretu susitikti ir isgirsti tavo versija, trecia- tikra meile nepraina taip greit, o jis juk neuzilgo susirado kita.
Dziaukis, kad nesi su juo, ir negalvok apie susigrazinima.Juk suduzes puodas, net ji suklijavus vistiek lieka suduzusiu
Aplinkui tikrai yra kitu zmoniu. O ka daryt? - Daryk tai, kas tau miela ir viskas bus gerai. Pasaulis nesisuka aplink viena zmogu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kadra
Kadra
Naujokas
Originally posted by: Kaciukea

rasiau,siunciau. dabar dar karta parasiau,liko tik issiusti. tik nezinau kas is to bus... vakar guledama lovoj,pagalvojau,kad gal reiktu pas ji nuvaziuot. tik nezinau kas bus kai nuvaziuosiu,jis gali mane pasiust po velniu ir viskas. beje jis ne arti gyvena.


Mazyte, nevaziuok, bus tik blogiau. Jei jau dabar manai, kad jis gali tave velniop pasiusti, tai gali patirti tik skaudu pazeminima atvaziavus. Tau neatrodo, kad begaliniai tavo skambuciai ir laiskeliai ji tik supykdys. Tu gi paskui ji lakstai, o jis tik saiposi.
Padaryk pertrauka tarp savo laiskeliu ir skambuciu, jei vilties yra, tai gal jis suvoks, kad buvo neteisus, o tam reikia LAIKO. Skubindama ivykius pati visaka gali sugadinti. Laikas gydo. Palauk biski, nusiramink pati.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


donas21
donas21
Meistras
oi tik nedaryk tokiu kvailysciu!!!kas is to kad nuvaziuosi???dar jei su kita pamatysi labiau save iskaudinsi ir turesi vaziuot atgal.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.29 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukea
Kaciukea
Naujokas
bet as nagaliu laukti,Kadra.. man labai jo reikia.. (
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai